Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) janos1988 válasza Parci (#5) üzenetére


janos1988
addikt

Havi 100-200ft teljesen realis. Csak a focimet es az elso bekezdest lehetne latni, illetve a Logout lenne ingyenes. Ahhoz hogy olvasni tudjon az ember - es belepni - csak a fizetes utan lenne lehtseges :)

Amugy a forum motort miert nem licenszelitek? :)

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#52) BonFire válasza Erasmus (#46) üzenetére


BonFire
veterán

"sajátos a világképed"

Tévedés! Ez nem az én álláspontom. Nyugodtan lapozz akármelyik warez cikk fórumába, és olvasd el, hogy ez az általános és egyöntetű álláspontja az internetezők többségének. Pontosan én szoktam védelmembe venni a szerzőket, hogy nehogy már elvárják, hogy bárki is bármit ingyen csináljon, és amikor így teszek, mindig ezt kapom válaszként: "Ne csináld, ha nem engedheted meg magadnak!" Érdekes módon, valamilyen perverz szemszögből még az újságírók is ezt szokták válaszolni.

No, most megfordítottam a puska csövét, és leírtam szóról-szóra, amit én szoktam kapni. Ugye milyen jól esik, amikor azt halljuk, hogy dolgozzunk ingyen, hobbiból mások szórakoztatására?!

Ezen bukik be a szórakoztatóipar (zene, film), a szoftveripar, ezért csórók az írók és a művészek. De ezt a művészek már megszokták, hogy mindig le vannak égve, most lesz még egy újabb réteg (az újságírók), akiknek meg kell szokni ezt a gondolatot.

Arról nem beszélve, hogy sokan még talán ki is fizetnék a 300-400 Ft-os díjat egy újságért, no de aki naponta ötöt-tízet olvas, az ennek az összegnek az ötszörösét-tízszeresét is ki fogja (tudja) majd fizetni? Nem hiszem.

[ Szerkesztve ]

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#53) Parci válasza leviske (#14) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

ha elindul az új hardverapró, lesz egy micropayment rendszerünk. onnantól kezdve lehet majd ilyesmivel játszani, és szeretnénk is, ugyanakkor nehéz ügy, ha csak mi lépünk ilyesmit, a konkurensek nem. ezért jó a szlovák példa, ott összeálltak és együtt lépték meg.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#54) Intelligencs válasza tommjee (#48) üzenetére

Legyen annyi, mint a Commodore Világ volt anno. 49 Ft. :DDD És akkor majd külön főszerkesztői szabadkozás lesz a címoldalon, ha emelnek 10 Ft-ot. ;]

[ Szerkesztve ]

The Amiga, Born a Champion

(#55) kali válasza Parci (#53) üzenetére


kali
legenda

a jó magyar mentalitást ismerve - tisztelet persze a kivétel(ek)nek -, pláne nem lesz egyszerű - értem ezt mind a két oldalra, a szolgáltatói és a vevői körre is...

(#56) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

igazából minden azon múlik, hogy hányan használnák. ha havonta 10 ezer ember, aki fizet mondjuk 200 ft-ot, az 2 millió forint. messze nem fedezi az egész kiadó költségeit, de már egy komoly, érezhető bevétel, pótolná például a reklámpiac visszaesését.

egyébként biztos, hogy fogunk csinálni valami "prémium" csomagot. reklámmentesség, facebookmentesség, egyéni avatar és valami jelzés, hogy ph! támogató az illető és köszönjük, külön fórum akár (trollmentes), valahogy a készülő anyagokba is belelátás akár stb.

az új hardverapró sokat csúszott, de el fog készülni a nyáron. tényleg nem akarunk szart csinálni, semmiből, ott is az a lényeg, hogy annyival jobb legyen a réginél, hogy ne legyen kérdés senkinek, megéri-e. nem akarunk engedni a színvonalból, akkor sem, ha ezt a szar indexes blogok és facebook és egyebek mellett egyre nehezebb tartani.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#57) reandre


reandre
tag

Egy nyomtatásban megjelenő IT havilap ára ma kishazánkban 1000 forint körül van, de találni olyat is, amelyik erősen hajlik a 2000 felé. És akkor ez még csak 1 témával foglalkozik, mondjuk a hardverrel, vagy a játékokkal. Egyéb témákról kapirgászás szinten és színvonalon, az éppen aktuális "támogató" szája ízének kedvezve írnak pár sort a profiljuktól távolabb eső dolgokról is. Magyarul egy Prohardver+Mobilaréna+IT Café hármasért, nyomtatott formában simán ki kellene párkálni 3-4000 forintot. Ehhez képest havi ~450Ft a teljes lapcsaládért nem is olyan irreális összeg.

Arról sem szabad megfeledkezni, hogy milyen előnyökkel járna egy ilyen konstrukció az előfizetők számára. Példának okáért engem kimondhatatlanul irritál a zseniális iPad Feeling Club hírdetése a Mobilaréna főoldalán, és annak is jobban örültem volna, ha a Prohardveres Acer Iconia hírdetésre kattintva a háttérben mosolygó hölgy képeit böngészhettem volna. Ezek mellőzéséért simán hajlandó lennék fizetni egy SMS-nyi összeget. Én speciel a PH fórumos közösségével még csak ismerkedem, de vannak tapasztalataim máshonnan, és tisztában vagyok vele, emmynire irritáló tud lenni egy-egy rosszul (vagy egyáltalán nem) szocializálódott figura jelenléte. Az ilyen egyedek kizárása megint olyan fícsör, ami a közösség tisztelt és megbecsült tagjainak minden bizonnyal megér 1-2 garast. Továbbá ott lenne a továbbfejlesztett hardverapró, biztonságos, felügyelt fizetési rendszerrel, csalóktól, árletörő kamuhírdetésektől mentesen.

Én személy szerint támogatnám, mert ebben az esetben úgy érzem, az én - mint felhasználó, mint olvasó - előnyömre is válna a dolog. :K

(#58) ftc válasza reandre (#57) üzenetére


ftc
nagyúr

Nálunk előnyére vált az olvasónak

(#59) tommjee válasza Intelligencs (#54) üzenetére


tommjee
senior tag

Az bisztos :DDD

(#60) Dany007 válasza Parci (#56) üzenetére


Dany007
veterán

Ez a prémium csomag nagyon jólhangzik.
Mennyiért lehet bannmentességet vásárolni? ;]
De amúgy komolyan, annak úgy lenne értelme. Bár gondolom elég nagy plusz erőbedobást is igényelne. Gondolom nem elég csak simán egy "prémium" jog kategóriát adni az adott júzernek.

(#61) RexpecT válasza azbest (#38) üzenetére


RexpecT
addikt

Én is szívesen támogatnám az oldalt, ilyen 200-300Ft-os havi összeggel ha lenne Paypal fizetés is.

[ Szerkesztve ]

(#62) janos1988 válasza BonFire (#52) üzenetére


janos1988
addikt

Meg igy is olcsobban jonne ki, mintha allandoan fizetne a napi/heti/havi lapokert. Es azert a web kicsit interaktivabb es ott van meg a forum is.

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#63) vanye válasza ch003067 (#50) üzenetére


vanye
senior tag

GS-t most is szoktam lapozgatni, de kizárólag PDF-ben Lelkiismeret-furdalást nem okoz a dolog, mert egy-két író teljesítményétől eltekintve az újság minősége borzalmas, nélkülözi az egyéni hangvételű cikkeket, így amúgy sem fizetnék érte egy vasat sem. Látszik, hogy tizenéveseknek készítik; a Guru ennél komolyabb hangvételű lap.
(Emlékszem, anno a régi 576 Kbyte-ot már Zolee és CoVboy miatt is megvette az ember fia. A nevük garanciát jelentett a minőségre. Persze akkor még net se igen volt.)

Stern des Südens!

(#64) #95590400 válasza Parci (#56) üzenetére


#95590400
törölt tag

ez a középső rész elég érdekesen hangzik...

(#65) perempe válasza BonFire (#42) üzenetére


perempe
addikt

Az ESPN insider cikkeiért $2.50/3.33-at kérnek havonta, de meg lehet találni neten.
[link]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#66) Novai


Novai
tag

Szinte az összes magyar internetes hír oldalnak le kellene ülnie egy virtuális asztalhoz és megállapodni abban, hogy egyszerre lépjenek. Megállapodni egy minimum árban, ami alá senki sem fog menni, és csak afelett fognak versengeni egymással. Így az olvasóknak nem lenne hova menekülni, kénytelenek lennének fizetni, ha hír oldalt akarnak olvasni. És így végül mindenki jól járna.

(#67) tuser válasza Novai (#66) üzenetére


tuser
aktív tag

Khmm ... kartellezésre buzdítassz ? :U

Mintha hasonlón csúszott volna el a samu meg még 1-2 memóriagyártó ... :U

Trollmentes fórumok ... ne röhögtessetek ... max a troll is vesz prémium jogot oszt' jónapot. Csórótroll meg visszamegy az SG -re. :DDD

4 Tb, 7200 RPM, garis winyó van óccóé' eladóóó : http://goo.gl/bWrs3

(#68) ftc válasza tuser (#67) üzenetére


ftc
nagyúr

Ha troll megevszi s trollkodni fog repül...benen van a szabályzatban...többet nem regisztrálhat

(#69) Parci válasza Novai (#66) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

nem kartellezni kell, az tilos és úgy sem működik. a szlovákok jól megcsinálták, csomagot kell alakítani, és egyben kínálni az egészet, pont úgy, mint a kábeltévések. 50 csatorna, havi 3000 ft, itt lehetne 30 website, havi 800 ft.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#70) fatal` válasza Novai (#66) üzenetére


fatal`
titán

Ezt kartellnek hívják és törvénytelen :)

(#71) tuser válasza ftc (#68) üzenetére


tuser
aktív tag

Tollas troll meg regel egy másikat mobilnetről és befizet mégegy körre. :DDD

Nem mellesleg a szabályzatban nincsenek tiltva a törvénytelen dolgok, illetve azokra való buzdítás ? :U

4 Tb, 7200 RPM, garis winyó van óccóé' eladóóó : http://goo.gl/bWrs3

(#72) ftc válasza tuser (#71) üzenetére


ftc
nagyúr

Én a szlovákiai példát mondtam nem az ittenit....

A reghez kell:

platobná karta- Visa stb
Tatrapay
SporoPay
VÚB ePlatba
Zákazníci Slovanetu na faktúru- internetszolgáltatónál számlára
Paypal
Prevod na účet z ľubovoľnej banky - átutalás

illetve email cím

nem hinném, hogy azért nyitna amjd x számlát, mert ő trolkodni akar...

Jah s ne feledjük 2,9Eur ezt tartalmazza:

[link]

[ Szerkesztve ]

(#73) tuser válasza ftc (#72) üzenetére


tuser
aktív tag

Virtuális kártya ? Emellett feltételezem nem bankoló olvtársakra is számítanak lesz egyép ( pl. SMS ) fizetési lehetőség is, SIM kártyát ( új számot ) meg a sarki mobilospityutól is lehet szerezni pár pár százasért.

Ha szlovák példa miatt nem illegál, akkor :

Csá gyerekek, én Olaszországban/Angliában/... élek, tudnátok e függetlenítőkódot adni a ZTE Blade 765 -ömhöz, az IMEI : 123456789012345 ;]

4 Tb, 7200 RPM, garis winyó van óccóé' eladóóó : http://goo.gl/bWrs3

(#74) ch003067 válasza vanye (#63) üzenetére


ch003067
addikt

PDF formába én néha, nagyon néha a PCG-t nézem.

(#72) ftc Nekem sincs számlám, se PayPalom, mégsem vagyok troll, és nem is fogok azzá válni.

(#75) ftc válasza tuser (#73) üzenetére


ftc
nagyúr

SMS-es nehéz ügy lesz nekik, mert bármelyik sarki boltban vehetsz kártyát már...Tesco,Nay, Metro,orange, T-mobile, o2, funfon... kicsit sok a szolgáltató ssok leehtőséggel :D

egyenlőre csak banki átutalásos rendszer van... itt még szűrhető elég rendesen

(#76) Raucher válasza Novai (#66) üzenetére


Raucher
tag

Szinte az összes magyar internetes hír oldalnak le kellene ülnie egy virtuális asztalhoz és megállapodni abban, hogy egyszerre lépjenek.

Már előre gyűjtögethetik a pénzt, a Gazdasági Versenyhivatal számára.

Én nem hiszek abban, hogy egy hirtelen váltással fizetős szolgáltatássá lehet át alakítani, bármelyik magyar internetes tartalmat. Sebességkorlátozás nélküli autópálya a szakadékba, 90°-os lejtővel megtámogatva.

Lépésről - lépésre is nehezen lehet megcsinálni, de legalább marad mozgástere a lapnak. Ha valami nem nagyon jön be, még lehet korrigálni.
A hardver apró fizetős konstrukcióban történő üzemeltetése OK!
Sőt kívánatos. Aki használni akarja fizessen be egy induló összeget, amit az egységáron lehirdethet. De legalább azonosítva van egy névvel, és banki adatokkal. Könnyebben utolérhető és felelősségre vonható a csaló. Ez mindenkinek jó, aki jóhiszeműen használja a szolgáltatást.

A hírekért jelen formájukban nemigazán lehet pénzt kérni. Szupertitkos hardveren dolgozik az .. jellegű cikkért én nem fizetnék.

Mint kiemelt fizetős tartalom szóba jöhetne a PH!TV. De a jelen formájában alkalmatlan erre. Nem azért mert rosszul csinálja, aki csinálja. Egyszerűen nem így kell csinálni. Az egyszemélyes stáb felállás, nem hatékony.

Tisztán emlékszem minden előző életemre, ezért nem hiszek a reinkarnációban!

(#77) vanye válasza Raucher (#76) üzenetére


vanye
senior tag

Sok igazság van abban, amit írsz. Aki máshol a világban online tartalomért fizet, az azért fizet, mert cserébe egyedi szolgáltatásokat kap: olyanokat, amiket máshol nem. Ilyenek itt is akadnak.
A Hardverapró olyannyira Magyarország-specifikus, hogy hiába olvashatom el ugyanazokat a híreket egy amcsi szájton, attól az adás-vétel része bukó, mert a mellettem lévő közigazgatási egység Nevada helyett mondjuk Tolna megye. Ugyanez áll a fórumra is: ami tudás és ismeretanyag itt megtalálható, azzal egyetlen más, hazai oldal sem tud vetekedni. (Ehhez jón még, hogy javarészt a kimerítő tesztek is egyedieknek nevezhetőek.)
A fogós kérdés csak az, hogy ha a PH! fizetős vizekre evezne, akkor mindezen értékek (apró, fórum, lap) megmaradhatnának-e ebben a formában, vagy bekövetkezne az, amitől (valamennyire) mindenki tart: hogy a felhasználók elpártolása törvényszerűen magával rántaná az egész miskulanciát.

Stern des Südens!

(#78) ch003067 válasza vanye (#77) üzenetére


ch003067
addikt

" vagy bekövetkezne az, amitől (valamennyire) mindenki tart: hogy a felhasználók elpártolása törvényszerűen magával rántaná az egész miskulanciát. "

Részben bekövetkezne igen. Kb az olvasók 70%a, az apróra szakosodott felhasználók pedig 80%-a pártolna el. ( az utóbbi már csak idő kérdése, mivel jön az új Aprós rendszer, amiről gondolom mindenki tud. )

(#79) blueMerle


blueMerle
veterán

Én is előfizettem rá, mert kényelmesebb mint naponta újságot venni ahogy ftc is mondta, ráadásul sokkal olcsóbb. Akik ezmiatt sírnak, azok nagy valószinüség szerint trollok, és most el lett rontva a játékuk (illetve megnehezítve) :)

A két előttem szólóhoz: Ti ezeket a százalékokat honnan veszitek? :F

[ Szerkesztve ]

(#80) vanye válasza ch003067 (#78) üzenetére


vanye
senior tag

Ez a "menjünk vagy maradjunk"-dilemma tán az eddigi legkomolyabb a PH! életében. Ha a jelenlegi rendszerben továbbra is csak nyögvenyelősen tartható fenn az oldal (mint azt Parci egy másik topikban már pedzegette), akkor csak egyetlen út van... Akkor pedig imádkozhatunk, hogy bejöjjön a húzásuk.

blueMerle: Nem tudom, nálam miért vizionálsz adatokat.

[ Szerkesztve ]

Stern des Südens!

(#81) blueMerle válasza vanye (#80) üzenetére


blueMerle
veterán

Elnézést :B

(#82) Novai


Novai
tag

én egyszerűen nem hiszem el hogy a kis szlovák piacon ennyire jól sikerült ez a dolog, kicsik is és ráadásul ott sem igazán gazdagok az emberek, szerintem a fele sem igaz abból amit állítanak

(#83) ch003067 válasza vanye (#80) üzenetére


ch003067
addikt

Igen, sajnos ez az.

Tudom, hogy a csőd szélén vannak, meg hogy nagyon nehéz fenntartani az oldalt.

Melyik másik útra is gondolsz?

blueMerle Csak írtam egy adatot, lehet hogy kevesebb lesz, de lehet hogy több. Az utóbbi hamarosan ki fog derülni, hisz valami olyasmit olvastam, hogy még a nyáron bevezetik az új rendszert.

(#84) blueMerle válasza Novai (#82) üzenetére


blueMerle
veterán

Őhm hát ez nekem is megfordult a fejemben hogy lehet hogy azokkal az adatokkal egy kicsit azért lódítanak :U ;]

[ Szerkesztve ]

(#85) vanye válasza ch003067 (#83) üzenetére


vanye
senior tag

A másik út valójában a mostani, azaz a felhasználók felé továbbra is ingyenesen működtetni az oldalt. Felteszem, minden a reklámpiac feltámadásán múlik, hiszen a mostani időszak jobbára kényszerpálya. A könyvelésbe nyilván nem látok bele, de a vezetőség által elejtett megjegyzésekből én erre a következtetésre jutottam.

blueMerle: Gondolod, hogy a tót atyafi csak fel akar vágni előttünk? ;] Gonosz vagy. :DDD

[ Szerkesztve ]

Stern des Südens!

(#86) blueMerle válasza vanye (#85) üzenetére


blueMerle
veterán

Mivel én is szlovákiai vagyok, ráadásul a marketing és reklámpiac aktív szereplőjeként van némi elképzelésem arról, hogy mi lehet a reális érték. :U

(#87) vanye válasza blueMerle (#86) üzenetére


vanye
senior tag

Hmm. Akkor ez a cikk akár a Blikkben is megjelenhetett volna. Nem értem, a tag miért nem mondta inkább azt, hogy erről nem beszélhet, a számadatok nem publikusak stb. :U

[ Szerkesztve ]

Stern des Südens!

(#88) BonFire


BonFire
veterán

Én egyébként mindig is csodálkoztam, hogy a hasonló oldalak mind tartanak fenn apróhirdetés rovatot, amit teljesen ingyenes. Ez annyira idegen, hiszen bárhol a világon bármit is hirdetünk, azért bizony fizetni kell. Legyen az akár papíralapú újság, akár internetes hírportál.

Szinte elborzasztó, hogy ezeken az aprós oldalakon nem lehet hasznos dolgot találni, csak kacatot, mert ingyen van a hirdetés, és mindenki minden lomot felrak rá. Olyan, mint szeméttelepen guberálni. Ha valakinek komoly eladási szándékai vannak, az szerintem nem egy ingyenes apróhirdetésben fogja hirdetni, amit eladni kíván.

Annak nem vagyok ellenére, hogy az apróhirdetés legyen fizetős. A papír újságoknál is drága, pedig azok közel sem jutnak el annyi olvasóhoz, mint egy website. És talán meg lehetne belőle finanszírozni a híreket.

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#89) tuser válasza BonFire (#88) üzenetére


tuser
aktív tag

Neked szemét, másnak kincs.

Hol máshol lehetne CGA kártyát szerezni/cserélni ? Gondolod, majd kiad a tulaj egy fillért is egy kétségesen megtérülő "befektetésre" ? Előbb dobja ki a kukába. :(

4 Tb, 7200 RPM, garis winyó van óccóé' eladóóó : http://goo.gl/bWrs3

(#90) blueMerle válasza tuser (#89) üzenetére


blueMerle
veterán

Hm talán nem lenne hülység egy értékhatár ami alatt ingyenes a hirdetés :U

(#91) Degeczi válasza BonFire (#88) üzenetére


Degeczi
nagyúr

papír újságnál is nagyon gyakori, h a nyomtatott kiadvány árával veszed meg az apróhirdetési lehetőséget (kivágható hirdetési szelvény),
a neten pedig itthon az ingyenesség terjedt el a magánfelhasználók felé (limitált darabszámmal), ezen már nehéz változtatni, csak extrákat, kiemeléseket lehet fizetőssé tenni

de az tény, h egy ellenőrzötten (IRL cím) regisztrált felhasználó nagy előnyt jelentene apróhirdetésnél is, hiszen neki akár előreutalni is mer az ember

(#92) Arena87 válasza tuser (#71) üzenetére


Arena87
aktív tag

Az csak jó lesz PH!-nak! :) Több lesz a bevétele így a sok troll újra befizetéstől... ;]

東方神霊廟 [Mausoleum of Divine Spirits] ~Ten Desires

(#93) tuser válasza blueMerle (#90) üzenetére


tuser
aktív tag

Inkább valami kombinált megoldás ?

Sok kis apró cumót ( mittudomén ... 4-5k -ig ) és legfeljebb két-három nagyobban ( pl. komplett konfig ) ingyen lehatne, aki meg nagyban üzletel, egyedi elbírálás ? :)

#92 : Mondtam én hogy nem lesz jó ?

Igaz, ennyi erővel lehetne egy troll csomag is, mely tartalmaz 3-5-10 bant, esetleg típusonként lebontva, ... :DDD

Feltölthető "ban-egyenleggel" természetesen. :DDD :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

4 Tb, 7200 RPM, garis winyó van óccóé' eladóóó : http://goo.gl/bWrs3

(#94) fatal` válasza BonFire (#88) üzenetére


fatal`
titán

"Szinte elborzasztó, hogy ezeken az aprós oldalakon nem lehet hasznos dolgot találni, csak kacatot, mert ingyen van a hirdetés, és mindenki minden lomot felrak rá."

Úgylátom még egyszer sem használtad az itteni aprót, mert ennél nagyobb hülyeséget még nem olvastam ennél a hírnél.

[ Szerkesztve ]

(#95) bullseye válasza ch003067 (#50) üzenetére


bullseye
addikt

1896 Ft volt a 2008/1-es PCGuru, a legfrissebb pedig 1995 Ft...

Ami a hazai viszonyokat illeti, legutóbbi Guruhoz volt World of Tanks kód. volt akinek már csak emiatt megérte, volt aki elkezdte átváltani a dolgokat forintra, hogy lássa megéri-e, stb. stb. és persze volt az ötletes, talpraesett világhírű csoport, mint mindig, akik – miután látták, hogy 1-2 kód rossz lett frissítések miatt, és azt cseréli a szerk. – megrohanták a gurusokat ingyen kódért... ilyen hozzáállás volt/van/lesz. Sajnos nem csak a pesszimizmus, hanem a tapasztalat is mondatja, hogy nagyobb arányban, mint máshol. Talán csak a pénz miatt, de talán ez örök átok.

A kérdés az, hogy mekkora ez az arány alapból, és mekkorára duzzad, amikor – ez már nem csak hazai jószokás – az lesz a menő, aki lopja a tartalmat is, + felmerül addig tisztességes emberekben, hogy ők minek fizessenek, ha amúgy is mindenki lop. (és hogy hordhatom le a BSA-t, RIAA-t, MPAA-t és hazai leányvállalataikat cikkekben a módszereikért, amikor a lapokat is ugyanúgy törvénnyel, perrel, terrorral fogják szerzői jogvédeni....)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#96) wikings2


wikings2
őstag

Szerintem a szerkesztőségre gondolva megérdemelnének azért néha egy kis térítést az olvasóktól :) Elvégre ingyenes hozzáférésünk van rengeteg minőségi cikkhez, hírhez, rovathoz.
Ph-nak nem sajnálnám kiadni azt a pár száz forintot, de ezen felül nem nagyon adnék ki pénzt ilyenért... nem is nagyon érdekel a "másik oldal". :)

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#97) wikings2 válasza BonFire (#88) üzenetére


wikings2
őstag

Ez ilyen formában szerintem eléggé durva...
Az itteni apró korrekt. Amit keresel ebben a témában azt biztos hogy megfogod találni, ami meg nem izgat ,azt nem kell nézni...
Az itthoni elektronikai cikkeim közel fele hardveraprós és megvagyok mindennel elégedve. Szemetet még nem vettem itt...

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#98) reandre válasza Parci (#69) üzenetére


reandre
tag

Meglátásom szerint ez a hagyományos tévécsomagosdi eléggé elavult, és szépen megmondva szar koncepció... már abban a tekintetben, hogy miért kell nekem a zón romantikára, meg a távgyógyító tévére is előfizetnem, ha Bergrilsz kalandjait akarom nyomonkövetni, meg Komecentrált akarok nézni? Miért nem választhatom én ki, hogy a havonta kiperkált 4500 forintomért melyik x csatornára fizetek elő? Az ilyen csomagolósdiból én szigorúan az utóbbit támogatom. Legyen alapcsomag a tudattalan vásárlóknak, meg legyen szabadon konfigurálható annak, aki tudja, hogy mit akar. :K

(#99) Degeczi válasza reandre (#98) üzenetére


Degeczi
nagyúr

azért, mert sokkal drágábbak lennének a kevesebbek által nézett csatornák...

így van ez szinte mindenütt: az átalánydíj, a csomagok olcsóbbak, mint a tényleges használat után fizetés

(#100) reandre válasza Degeczi (#99) üzenetére


reandre
tag

és egy idő után szépen lekerülnének a kínálatról az olyan szemetek, amik csak azért kerültek be, hogy a sokezerpárszáz forintos csomagot el lehessen adni, mondván, hogy ez azért ennyi, mert 99 csatornát kapsz... igaz, hogy ebből csak 9 olyan csatorna van, amely értékelhető - azt nem merem mondani, hogy minőségi, mert attól azért még az a 10% is messze van - adást sugároz, a többi meg csak hulladék, vagy nevezzem inkább marketingnek, úgy jobban hangzik?

Mindenképp elavult a jelenlegi tévés csatornacsomagos modell, nem találkozik a vásárlók igényeivel - akkor nézhessek és azt, amit akarok, ne szakítsa félbe a kedvenc sorozatomat 4 reklámblokk, ne legyen már 5-6dB különbség a reklám és műsor, illetve csatorna1 és csatorna2 között és még sorohatnám -, és ezen sűrgősen változtatni kell. Ilyen alapra helyezni egy új szolgáltatást badarság lenne.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.