Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#35) Rimelek


Rimelek
csendes tag

Üdv.
Először is meglepetés volt a cikk, mert ez volt az első, ami pontról pontra teljesen azt az eredményt adta, ami a cikkben le volt írva. Örültem, is, de aztán észrevettem, hogy újraindítás után 100%-on megy a processzor. Ennek már nem örültem. A cikkben le volt írva, hogy ha a gnome-session nincs 2.24 -es verzióra kényszerítve, akkor ez fog történni. De úgy emlékszem, hogy ezt én megtettem. Akárhogy is, most az lenne a kérdésem, hogy hogyan tudom ezt megtenni terminálból. Mert a grafikus felületet nem indíthatom el. még a csökkentett gnome is pár másodperc alatt eléri, hogy egy szép kis szirénázás közepette lekapcsoljon a gép. utána már mivel többször próbáltam visszakapcsolni, és gyorsan megnézni azt a gnome-session-t, ezért elértem, hogy már bekapcsoláskor a forroságtól zenélt nekem. Kis pihentetés után itt vagyok windowsban, de hiányzik a linuxom. Már azt se bánom, ha minden marad a régiben, csak ne keljen újratelepíteni. De ha meg tudom oldani ezt a gnome-session verzió váltást terminálból, az jó lenne.
Egyébként nekem is Ati Radeon 9600 -am van. De a fórumot csak az után olvastam el jobban, mikor már a baj megtörtént. Ésitt meg olvasom, hogy 9600-al nem is jó ez a módszer. Vagy félreértettem?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.