Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Raymond


Raymond
félisten

"a 1060-as lapkára épülő változat esetében a korábbi 8 Gbps memóriát 9 Gbps sebességű GDDR5 váltotta fel, a hűtés pedig a három 100 mm-es ventilátorra épülő, 2,5 foglalatos WindForce 3X lett, a középső propeller körül díszkivilágítással."

Na ha van egy 1060-bol overkill valtozat akkor ez viszi a palmat.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#2) EVL2 válasza Raymond (#1) üzenetére


EVL2
aktív tag

:K

(#3) F e Z o


F e Z o
veterán

Kíváncsi lennék mennyit gyorsulnak a gyorsabb memókkal szerelt változatok az eredetihez képest, szerintem nem számottevő.

H2O über alles!

(#4) laskr99 válasza F e Z o (#3) üzenetére


laskr99
addikt

[link]

[ Szerkesztve ]

(#5) F e Z o válasza laskr99 (#4) üzenetére


F e Z o
veterán

No, de a második tesztnél van +25MHz a GPU-n is...

H2O über alles!

(#6) laskr99 válasza F e Z o (#5) üzenetére


laskr99
addikt

Szerintem az a gpu boost 3.0

(#7) EVL2 válasza F e Z o (#5) üzenetére


EVL2
aktív tag

boost 3.0

szerk: látom már más is írta

[ Szerkesztve ]

(#8) Torry válasza F e Z o (#5) üzenetére


Torry
addikt

Na de kérem az mégiscsak 25Mhz, stat hibának is elmenne az abból következő teljesítménynövekmény.
A +5 FPS pedig egész korrekt eredmény.

(#9) tailor74


tailor74
őstag

A 4 év gari tetszik, ha valóban úgy van. :K

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#10) kromatika válasza tailor74 (#9) üzenetére


kromatika
veterán

Igen az nekem is nagyon szimpatikus.

(#11) Nwis86


Nwis86
aktív tag

Az 1060ra vonatkozó leírás eléggé félrevezető! Már kezdtem örülni hogy végre tudok venni 1060at, Nekem nagyon tetszik ez a világítós 3 ventis xtreme hűtő, a képből és a leírás alapján, úgy értelmeztem ez került az új 1060ra is!
"a hűtés pedig a három 100 mm-es ventilátorra épülő, 2,5 foglalatos WindForce 3X lett, a középső propeller körül díszkivilágítással."
A sima 1060 xremén csak 2 venti van, ami nem tetszik, és ezért nem is veszem meg.... 1070 meg már nekem túl drága és felesleges is. Most akarok új gépet építeni kizárólag dizájn szempontokból... szóval nekem nagyon jó hír volt ez a 3 venti + világítás. Gyors rá is kerestem és a hivatalos oldalon már nem ezt látom, totál máshogy néz ki ez a új 1060as, eleve nem is világít elől sehol, csak az oldala :( ez így kinézetre még rosszabb mint a sima 1060 xtreme :O ( nyitott thermaltake core p3 házba kerülne, fontos hogy világítson elől! :D )

[így néz ki ez a új 1060] lehetett volna erről berakni képet, úgy egyértelműbb lett volna.

(#12) tibaimp válasza tailor74 (#9) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Egyből kiszúrtam én is, ez már valami.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#13) Goldberg03


Goldberg03
tag

Jól hangzik, csak az árára leszek kíváncsi.

(#14) HartgeH3-2.8


HartgeH3-2.8
addikt

Tudja esetleg vki mikor jön a 1060 Aorus?
Sehol nem találok release date infót.

Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.