Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) C0R0


C0R0
csendes tag

Kíváncsi vagyok rá, én egy T420-at használok otthon, ami szerintem még mindig nagyon jól használható.
Persze csak az akku időt leszámítva, az siralmas a munkahelyi X1 Yoga 2nd gen-hez képest. :(

(#2) TunerJoe válasza C0R0 (#1) üzenetére


TunerJoe
senior tag

A Yogát mennyivel érzed gyorsabbnak?

instagram.com/albert__gyorgy

(#3) Mr. Y válasza TunerJoe (#2) üzenetére


Mr. Y
senior tag
LOGOUT blog

Személy szerint én használtam a T420-at is, illetve az elmúlt egy évben egy Yoga 12 Pro-hoz volt szerencsém. Ég és föld a kettő, a Yoga mindenben jobb volt. Persze nem elég jó, különben nem váltottam volna egy ROG-ra :)

But who is watching the guardians?

(#4) domos válasza TunerJoe (#2) üzenetére


domos
senior tag

Ahol nem kellenek az új GPU feature-ök, ott kb. egy szinten van a t420 és az X1 Yoga 2nd gen. Nekem is van olyan, és én nem kedveltem meg hogy őszinte legyek.

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#5) sutszi válasza Mr. Y (#3) üzenetére


sutszi
veterán

Sz@r is lenne ha egy 3 év nem lenne észrevehető a technikában... Nem értem miért hasonlítjátok valami tököm Yoga izéhez...

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#6) C0R0 válasza TunerJoe (#2) üzenetére


C0R0
csendes tag

Sajnos vállalati környezetben élő gépet nehéz összehasonlítani teljesítményben az otthonival az infosec szoftverek miatt. Valamivel gyorsabb, de az igazi előnye számomra a kis súlya, kis mérete, IPS érintős kijelző.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.