Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12) dogab93


dogab93
tag

Múltkor elmagyarázta nekem egy illető ,hogy semmi gond nincs az egészségügyben hanem mindenki túloz és egyébként is más európai országban sem különb a helyzet.Őszintén kit érdekel,hogy melyik másik európai országban milyen az ellátás amikor mi itt élünk és itt kapjuk az "ellátást"??!!Nehogy már az vigasztaljon ,hogy de a német se jobb vagy tököm tudja melyik országé.Ez maximum takarózásnak jó semmi egyébre.Egy dolog ami biztos,hogy soha sehol nem jó és ha lehet nem is szabad betegnek lenni ,de Magyarországon pláne nem.Én nekem sajnos rendszeresen kell járnom orvoshoz és kórházba és csak azt tudom mondani ,hogy borzalmas állapotok vannak és elkeserítő amit néha látok és tapasztalok.Nem csak a orvosi és ápolói fizetésekkel kell foglalkozni hanem emellett normálisan kellene a kórházakat finanszírozni ,hogy a szerencsétlen személyzet megfelelő körülmények közt tudjon dolgozni.Jobbulást kívánok a mamának!

"Jó, ha az embert emlékeztetik rá, hogy a legerősebb is elgyöngülhet, és a legbölcsebb is tévedhet" Mahatma Gandhi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.