Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) xmaas


xmaas
őstag

Fuuuu tisztara olyan mint azok a hulye facebookos jatekok jo lesz majd ez is zombiskodni epitgetni a varost meg a vagyont :W

(#2) Csapoati válasza xmaas (#1) üzenetére


Csapoati
nagyúr

1. Köszönjük a szofisztikált véleményt (a cica elvitte az írásjeleket? :B ).
2. Ez sokkal összetettebb, mint a facebookos játékok.
3. Ha nem tetszik a műfaj, nem játszol vele. Én sem osonok be a japán témájú játékok híreihez, hogy "miez a fos lololol!", mert nem nekem találták ki. Ilyen egyszerű.

Ami viszont aggasztó, hogy ez se tűnik egy teljesen új résznek, hanem inkább 4.5-szagú (a 4 meg 3.5 szagú volt...).

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#3) Lenry válasza Csapoati (#2) üzenetére


Lenry
félisten

most legalább újramodellezték az épületeket, nem úgy, mint a 4-ben...

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#4) xmaas válasza Csapoati (#2) üzenetére


xmaas
őstag

1.Nem a cica vitte el az irasjeleket hanem a macska
2. A video alapjan nem annyira osszetet ez se isten igazabol ugyan az a gyenge vicc kategoria jatek mint a flash alapu bongeszos hulyesegek "jobb grafikaval" kicsit tobbet varnek el tole ha mar tobbnek kepzelik mint egy flash alapu akarmit es meg konzolon is kiadjak
3.En nem osonok sehova igazabol ugyan olyan hulyesegnek tartom a "japan temaju" jatekokat is persze ezzel nemtudom mire gondoltal pontosan mivel ez tomenytelen mennyisegu tartalmat takarhat maga a japan tema de nem is fontos annyira , mivel viszont jatekos vagyok remelem megengedi urasagod hogy elmondjam a velemenyemet egy jatekrol ha nem kerek tul sokat toled , ha mar komentelni akarsz akkor tedd azt a cikkel kapcsolatba ne masokkal foglalkozz csak mert kedved szotyan kotekedni

(#5) #79621120


#79621120
törölt tag

Sajnos ehhez is ki fognak adni majd kismillió DLC-t .

A Kalypso tisztára olyan lett már mint a Paradox .

(#6) Csapoati válasza xmaas (#4) üzenetére


Csapoati
nagyúr

2. A video alapjan nem annyira osszetet ez se isten igazabol ugyan az a gyenge vicc kategoria jatek mint a flash alapu bongeszos hulyesegek "jobb grafikaval" kicsit tobbet varnek el tole ha mar tobbnek kepzelik mint egy flash alapu akarmit es meg konzolon is kiadjak

Igen, ez egy teaser, amiből az utolsó pár másodpercen kívül semmi nem derül ki a játékról. Én tapasztalatból mondom a korábbi részek alapján, hogy sokkal de sokkal összetettebb, mint a FB-s cuccok. Lehet véleményed természetesen, csak ha nem ismered a játék korábbi részeid, akkor kicsit furcsa az a hangnem, ami az első kommentben volt olvasható.

#5: Ha még nem rosszabb... kijött a fullos csomag a 4. részhez, erre utána még előjöttek vagy 3 dlc-vel...

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#7) Garada válasza xmaas (#1) üzenetére


Garada
őstag

ez az :W

(#8) Mister_X válasza xmaas (#4) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Az összehasonlításod kb. olyan, mint egy NFS Worldöt nekiereszteni egy Forza Horizonnak. Ennyire van a fészbúkos flashjátékok a Tropico szériával.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#9) #79621120 válasza Csapoati (#6) üzenetére


#79621120
törölt tag

Ugyanezt csinálja a Paradox és már a Gearbox is .

(#10) blade zte válasza xmaas (#1) üzenetére


blade zte
őstag

Játszottál vele? Én igen, ez egy humoros diktátorjáték tradeléssel, építéssel, munkával, választással, a lakosok ellátásával stb.

dadawa: Fúú paradox, az eu4 azóta a kedvenc ha nem a legjobb (aoe sorozat azért nem gyenge) stratégiám lett mióta játszottam vele. Sajnos nincs ösztönzésem megvenni, pont mert jönnek a DLC-k ezerrel, szóval marad az "ingyenes" megoldás, ott mindig naprakészen megvan minden. Bár a multi miatt nagyon sóvárgok. :(

[ Szerkesztve ]

Oppo find 7 astro black

(#11) Lenry válasza blade zte (#10) üzenetére


Lenry
félisten

nem.
megnézett egy teasert és fikázott egyet.

üdv az Interneten :)

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#12) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

Én annyira nem ismerem ezt a játékot, bár Steamen már többször láttam.
A kérdés: Ez tulajdonképpen olyasmi, mint a SimCity? Miben tér el attől?

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#13) Lenry válasza sz.balazs.95 (#12) üzenetére


Lenry
félisten

egyszerűbb, humorosabb, könnyedebb.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#14) Mister_X válasza Lenry (#13) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Merénylet:

"Viva la...! Ó, El Presidente, hát életben vagy?" :C

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#15) sz.balazs.95 válasza Lenry (#13) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Értem, akkor majd valamikor közelebb is szemügyre veszem. :)

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#16) blade zte válasza sz.balazs.95 (#12) üzenetére


blade zte
őstag

Egy város/állam (mármint mindig 1 várost építesz, de "sztori" szerint több városod is van, és ez az egész alakulat tropico) managelős játék, melyben diktátort alakítasz, és építgetned kell sims-szerűen a várost, csak jópár extra eszközzel, amit diktátorok általában használni szoktak.

Amiben más, először is az, hogy itt minden személy külön végig van követve. Itt a az emberi személyek egyesével lesznek betegek, külön.külön látod ki hol dolgozik, milyen politikai irányzatot támogat, milyen elégedett stb. Jusson eszedbe, diktátor vagy, tehát itt elnyomhatod akár az embereket, ha kedved tartja, vagy akár választásos "demokráciát" is színlelhetsz, csak akkor van esély arra, hogy mást választanak meg, és game over. Ezenkívül vannak a nagyhatalmak, melyeknek gyakorta kell nyalni a popsiját, vagy embargót kapsz bizonyos termékekre, és később meg megszállnak, ami game overt jelent. 5 nagyhatalom van, szovjetek, és amcsik fognak csak viszont megszállni, a többi tradepartner. Ja, és lehet diktátor karaktert választani a játék elején, nekem pl. szovjet diktátor lévén soha nem gyűlt meg a bajom az ussr-el.

Diktátor lévén tudsz ültetvényt üzemeltetni, természetesen a talajt meg kell választani. Van csempészés, katonai létesítmények (rebelek is jönnek néha), atomprojekt a megszállás ellen, befektetőknek munkaerő biztosítás, és kocsiparkolókkal való ökörködés. Amúgy a közlekedéssel gondok a játék közepe felé megnőnek, és itt az emberek nem dolgoznak tovább, ezért kissebb lesz a hatékonyság.

Most hirtelenjében ennyit tudtam felsorolni. Ja, és itt campaing van, ahol feladatot kapsz, én csak azt toltam, mert élvezetem, és sok volt a poén is. :D

Oppo find 7 astro black

(#17) sz.balazs.95 válasza blade zte (#16) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Érdekesen hangzik. :K

Akkor viszont amolyan „Európai liberális” módon nem lehet játszani, mert hamar game overt kapok. :D

[ Szerkesztve ]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#18) Mister_X válasza sz.balazs.95 (#17) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Én mindig amolyan ideális kommunizmust veszek fel, azaz ingyen lakhatás, ingyen kaja, egységes bérek... a kapitalisták meg el lesznek hallgattatva ;]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#19) blade zte válasza sz.balazs.95 (#17) üzenetére


blade zte
őstag

Hááát azért semmi ördöngősség nincs ebben, (a rendőrök bárkit bezárhatnak, a titkos rendőrök meg azt ölnek meg akit te akarsz. ;) ) egy választást nem nehéz megnyerni, főleg ha a népesség eltartására koncentrálsz. Nem tudom, hogy az első misszió miatt volt-e, de én annál a választásnál kaptam az USA-tól egy garmada pénzt a kampányhoz, mert jóban voltam velük. :D

Mister_x: Ja, amúgy elég a martial law törvényt bevezetni hogy ne legyen választást, és ahogy emlékszem, nem jár semmi szankcióval.

[ Szerkesztve ]

Oppo find 7 astro black

(#20) sz.balazs.95 válasza Mister_X (#18) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

A gonosz "imperialisták" :))

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#21) Lewzke


Lewzke
őstag

megint léptek 2 centit előre. szerettem a 3-ast, 4-est is de én valami forradalmi átdolgozást vártam, sajnos nem érkezett meg. nekem ez eddig felejtős, kipróbálom majd a betát, kap még egy kis esélyt...

[ Szerkesztve ]

(#22) Mister_X válasza blade zte (#19) üzenetére


Mister_X
nagyúr

USA nem fog szeretni érte, előbb érdemes a Szovjetunióval szövetséget kötni.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#23) csaba951 válasza Lenry (#3) üzenetére


csaba951
veterán

1:04-nél azért látszik, hogy kinézetre igen, de típusra nem. A többség ismerős a korábbi verziókból. Szóval ez tényleg amolyan Tropico 4,5 lesz. :((

(#24) schawo


schawo
titán

Már az eddigiek is nagyon jó diktátorszimulátorok voltak, sok csodát nehéz felmutatni. Szebb grafika, új feladatok, pici kipofozás, és kész is van. És én megint elégedett is leszek vele évekig.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#25) blaca83


blaca83
őstag

Poénos dolog volt a 4 is, anno azt kipróbáltam, de 1-2 küldetésnél tovább nem kötött le. Maximum akkor ülnék az 5. rész elé amikor valami miatt nincs internetkapcsolat. :B :B :DDD

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.