Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gabor85


gabor85
őstag

És az a 350 wattos táp rendelkezik olyan csatolóval ami meghajtja ezt a gépsárkányt?

(#2) Tra Pista válasza gabor85 (#1) üzenetére


Tra Pista
csendes tag

Adnak hozzá molexes átalakítót, szóval ezzel -elvileg- nem lesz para.

(#3) gixxer-tomee válasza Tra Pista (#2) üzenetére


gixxer-tomee
aktív tag

Gagyi alatt mit értesz? :F Csak mert kicsit csikorog az agyam, mikor eszembe jut hogy esetleg tényleg valami életveszélyes táppal próbálnak életet lehelni egy ilyen jó kis cuccba. :O

tacstacstacstacsveddveddveddveddbebebebe

(#4) Tra Pista válasza gixxer-tomee (#3) üzenetére


Tra Pista
csendes tag

Hááát... Valami olyan fajta, hogy nem jöttem rá, melyik a márkajelzése... Csinálok majd róla néhány képet, hátha valaki tud róla mondani valamit. Azon kívül, hogy gagyi. Én is félek tőle, de sajnos egyelőre nincs másik... :(

(#5) shteer válasza Tra Pista (#4) üzenetére


shteer
titán

azt nézd hány A-t tud 12V-on

ez a "nincs másik" sajnos mindig a háttérbe szorul... pedig azzal kellene kezdeni

..szerintem jónak tűnik

(#6) gixxer-tomee válasza Tra Pista (#4) üzenetére


gixxer-tomee
aktív tag

"nem jöttem rá, melyik a márkajelzése..." Ne haragudj, de ezen majd be ostam! :C
Na nem is azért mondtam mert nekem jobb van (a DTK tápok se a legjobbak :U ), csak marha jól jött ki. :D Az új gépbe 520 silent pro lesz elvileg. Talán azzal nem kokáztatok már annyit. Csak jönne már el az az idő... :W :(

[ Szerkesztve ]

tacstacstacstacsveddveddveddveddbebebebe

(#7) Daemon09


Daemon09
őstag

Grat az új VGA-dhoz, de szerintem gagyi táppal ne kísérletezz, mert könnyen ráfázhatsz.

(#8) cizoe


cizoe
őstag

Meg eleve a 256 ram mellett kipróbálni sem érdemes... Arra meg még Xp-t is alig alig érdemes rakni, egy ilyen konfighoz meg azért dukál a Pista vagy a 7. Szerintem tedd be a szekrénybe, és várj. Ezzel a táppal még próbatesztet sem csinálnék vele (márkajelzés nélküli cuccról van szó, kitudja milyen vargáné táp).

Tudom ,hogy nehéz kivárni, de ki kéne...

(#9) Tra Pista


Tra Pista
csendes tag

Egész eddig 256 MB rammal ment az xp, régebben még egész jól. A tápon valami ISO Power Switching felirat van, én nem tudok róla, hogy ez valami márka lenne.
Egyébként a VGA rendelését lemondtam és vettem helyette egy 4830-at, ami úgy néz ki, hogy igen jó vétel volt ;) (lásd: következő postom)
Mivel összegyűlt elég pénz, ezért vettem egy FSP tápot, meg 2x1 GB OCZ memóriát, szóval már semmi gond nincs...
(Ezt már az új gépről írom...)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.