Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) voyager4.4 válasza Blyan (#39) üzenetére


voyager4.4
senior tag

Van különbség, hogy legyártatod a komplett készüléket aztán rászitálod a neved és a között, hogy alkatrészeket gyártatsz a saját termékedhez...

Egyébként szerintem ezt a lendületbe jön dolgot, amin úgy fennakadtál, úgy is meg lehet közelíteni, hogy egyre inkább bekerül a köztudatba. (Ami igaz is)

Látogasd meg a "milyen okostelót vegyek" topikot, írd be a keresőbe, hogy "xiaomi, redmi vagy 1s" és sírj.

no fate but what we make

(#52) Garada


Garada
őstag

A maga piacán biztos jól elvan, de nem hiszem túl sok ember van aki a megszokott márkák helyett mást választana.

(#53) Graphics válasza Garada (#52) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Szerencsére sokan vannak, akik nem megszokásból vásárolnak XyZ márka után :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#54) Blyan válasza s4tch (#50) üzenetére


Blyan
félisten

Számadatokkal ez mit jelent? Mert ez lehet 1 és vagy 250 darab (nyilván persze több). :)

Egyébként:

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#55) csizi90 válasza Blyan (#54) üzenetére


csizi90
aktív tag

Mondjuk 250%-nál ez 1 és 3,5, de igazából nem fontos. :))

[ Szerkesztve ]

iPhone 6S, Cube i7 Stylus, XONE

(#56) Blyan válasza csizi90 (#55) üzenetére


Blyan
félisten

igen, igazad van. :R :W

Szerk, kár volt javítanod.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#57) Senais


Senais
aktív tag

hmm

"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal." - Woody Allen

(#58) Oppenheimer válasza Blyan (#54) üzenetére


Oppenheimer
veterán

ők a 36.8%-os others

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#59) Blyan válasza Oppenheimer (#58) üzenetére


Blyan
félisten

Az új brand. :D Mi Others! :C

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#60) madgie válasza <Adamsky> (#44) üzenetére


madgie
titán

"lehet mert sz@rrá perelné őket az alma?"

Á, dehogy, a komplett MIUI-nak több köze van az iOS 6-hoz, mint az iOS 7/8-nak :D

(#61) csizi90 válasza Blyan (#56) üzenetére


csizi90
aktív tag

Ááá... :W

Mind1 akkor is közelebb vagyok mint te eredetileg. :))

iPhone 6S, Cube i7 Stylus, XONE

(#62) Воланд válasza s4tch (#50) üzenetére


Воланд
titán

indiaban ot honap alatt sikerult egy millio okostelefont ertekesitenie a xiaomi-nak. igazad van, a 250% jobban hangzik, mint a konkret darabszam.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#63) Fejvadi válasza s4tch (#32) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Mit is mondhatna erre egy fapados? :)

(#64) Tomi_Ohl válasza Воланд (#62) üzenetére


Tomi_Ohl
veterán

De ha tovább is növekszik az eladás?
Amúgy meg sokszor inkább készlethiány van.

madgie :W a MIUI6 inkább az iOS 7/8-ra hasonlít, ha már annyira hasonlítgatni akarunk...

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#65) madgie válasza Tomi_Ohl (#64) üzenetére


madgie
titán

Ööö, nem.

(#66) Воланд válasza Tomi_Ohl (#64) üzenetére


Воланд
titán

persze, mindjart ott tartunk, hogy igazabol otszor ennyit el tudnanak adni, csak nem tudnak annyit gyartani.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#67) Dr.Anonymus válasza Blyan (#54) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

Micromax, Lava, Intex? :U
Anyám borogass, mik ezek? :F

(#68) Tomi_Ohl válasza madgie (#65) üzenetére


Tomi_Ohl
veterán

Ne mondd.
[Írom ezt a legújabb MIUI 6 verzióról]

woland_y2k senki nem beszélt itt ötszörös szorzóról, de vsz többet adnának el, mint most.

Dr.Anonymus indiai gyártók.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#69) Graphics válasza Dr.Anonymus (#67) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Google barátunk :D

Márkák, India

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#70) fi:zi'k


fi:zi'k
nagyúr

A Xiaomi híreknél már-már olyan értelmetlen viták alakulnak ki, mint ami az alma-samu vonalon megszokott.
Jön néhány megmondóember, bedobja a csontot, a fanok meg ugranak rá. :( Miért kell ezt mindig eljátszani? :U

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#71) Graphics válasza fi:zi'k (#70) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Hát flame-keltés gyanánt bedobják a szarfos kínait, 4-5 embert meg tudok nevezni itt PH-n is...

Szerintem elég ha egyszer elmondja az álláspontját.. De hogy mindig ezért vitát generálni... Másról nem is szól utána a topic. :(

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#72) Dr.Anonymus válasza Tomi_Ohl (#68) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

Tomi_Ohl, Duliee:

Köszi srácok, de a kérdés költői volt :DDD
(Értsd: Ez egy rácsodálkozás volt, hogy a világ népesebbik felén olyan márkák törnek előre amikről mi még nem is hallottunk.:D)

(#73) tonerz


tonerz
aktív tag

Az hogy egy gyártó az élen van a kínai piacon, ahol egymagában több száz millió felhasználó van, már önmagában elég erős fegyver tény.
Ehhez képest Európa egy "légy piszoknak" minősül darabszám tekintetében, de kissé sarkítva még az Usa is ide tartozik.
Nem hiába tepert az Apple is Kínában hogy hivatalosan is legyen szifon, és ez szépen megmutatkozott az ucsó negyedéves nyereségükön főleg a 6 plus esetében.

Úgy hogy felesleges vita, hogy csak Kínában első és az semmit nem ér...

(#74) monti0222w válasza tonerz (#73) üzenetére


monti0222w
addikt

Igen, és ahhoz képest elég szépen jön az eu-ba is, mindegy milyen úton jönnek be, de vannak!

(#75) alkatraz3000 válasza tonerz (#73) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

Egy világszintű cégnek nagyon is számít Kína, de egy kis cégnek nem okoz túl nagy pluszt Kína, ha máshol nincsenek kint .

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#76) Barthezz2 válasza Blyan (#59) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Annak ellenére, hogy Xiaomi telefonom van, és annak ellenére, hogy javarészt egyetértek a külföldi terjeszkedéssel kapcsolatos véleményetekkel(ez nem csak neked szól), k...ára unalmas már, hogy minden Xiaomi vagy kínai telefonos topikban ugyan úgy a ti anti hadjáratotokról szóló falme-et kell oldalakon keresztül olvasni. Ha ennyire utáljátok a kínai cuccokat, el is lehet kerülni az efféle topikokat. Mindenkinek jobb lenne.

Nem akartam eddig nekállni moderálni, mert tuti megkapnám, hogy önérdekből teszem, de ha így folytatódik továbbra is, kénytelen leszek..

Szóval inkább oldjuk meg másképp. Köszi!

Everybody lies.

(#77) fi:zi'k válasza Barthezz2 (#76) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Hogy lenne ez önérdek? :F Ami nem fér bele, az nem fér bele.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#78) Barthezz2 válasza fi:zi'k (#77) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Nem mondtam, hogy az, de mivel Xiaomim van, hidd el, lenne akitől megkapnám, hogy azért..

Everybody lies.

(#79) fi:zi'k válasza Barthezz2 (#78) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Az ilyet le kell sz.. nem kell vele foglalkozni.
Nekem is Xiaomim van, de ettől függetlenül nem értem miért kell folyamatosan beletrollkodni egyeseknek minden hírbe. Na, kipanaszkodtam magam, részemről ennyi. :)

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#80) monti0222w válasza Barthezz2 (#78) üzenetére


monti0222w
addikt

Persze, de többen lennének akik meg nem mondanák! :)

(#81) GSPLR


GSPLR
senior tag

Nem kellett sokat keresnem, hogy találjak egy flame hírt ;]

Huawei

(#82) Armagedown


Armagedown
őstag

Nem is csoda, hogy az élen van, hiszen nagyon jó mobilokat gyártanak, ami hardveresen és szoftveresen is nagyon jó.
A húgomnak rendeltem egy Redmi 1s-t és imádja, én már várom hogy lejjebb esen a Redmi 2s ára, mert akkor veszek egyet magamnak.

“If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

(#83) monti0222w válasza Armagedown (#82) üzenetére


monti0222w
addikt

Akkor viszont várd meg a 2GB-s verziót, érdemes! :)

(#84) Blyan válasza Barthezz2 (#76) üzenetére


Blyan
félisten

Ezektől az állításoktól készen vagyok...

Ennyit írtam - jogosan - és ez az ami sziamiau pajtásoknak fájt. A többi csak eszmecsere volt. :)

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#85) voyager4.4 válasza Blyan (#84) üzenetére


voyager4.4
senior tag

"sziamiau pajtásoknak"

Sugárzik a jóindulat...

no fate but what we make

(#86) Oppenheimer válasza voyager4.4 (#85) üzenetére


Oppenheimer
veterán

a szalámipajtás jobb? ;] :DDD

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#87) #65577472


#65577472
törölt tag

Xiaomi a tízéves tervét követve most Délkelet-Ázsiára és Dél-Amerikára koncentrál, ott dagadhat tovább a Mi-lufi, jöhetnek az újabb tőkeinjekciók, és meg is ugrották az évi 100 milliós darabszámot. EU-ba még évekig nem jönnek, ezt Hugo Barra is megerősítette pár héttel ezelőtt.

(#73) tonerz Azért a légypiszok barokkos túlzás, Európa és Észak-Amerika együttesen a tavalyi okostelefon eladások közel harmadát tették ki, Kína a másik harmadát, többiek a maradékot.

(#88) Armagedown válasza Blyan (#84) üzenetére


Armagedown
őstag

A csamcsung rajongók semmivel sem jobbak.

“If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

(#89) monti0222w válasza Blyan (#84) üzenetére


monti0222w
addikt

Látom, " jogosan" , hogy savanyú a szölő! :D

(#90) Blyan válasza Armagedown (#88) üzenetére


Blyan
félisten

Ez tény, egy rajongótábor se jobb a másiknál....

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#91) Fejvadi válasza Graphics (#71) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

:K

(#92) Freiherr válasza Blyan (#90) üzenetére


Freiherr
őstag

Azért jó,hogy ilyen szép nagy fekete bili az avatarod,mert így nagyon egyszerű észrevenni és átgörgetni a hozzászólásaidat,le ne cseréld másra.

XXX

(#93) tonerz válasza #65577472 (#87) üzenetére


tonerz
aktív tag

Természetesen valamennyire túlzás, de a szóhasználattal nyomatékosítani akartam a mondandóm ezért is raktam idézőjelbe, mert már nagyon unalmas hogy minden hasonló topikba azonnal beesnek a fotel mérnökök és elkezdik osztani az észt mindenfajta "okos" sztereotípiákból kiindulva.

(#94) jacis válasza Freiherr (#92) üzenetére


jacis
nagyúr

Gondolom ez a hsz. nem baj, hogy ilyen stílusban íródott hisz nem a sziámitokat piszkálja....

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#95) llaszlo válasza Blyan (#84) üzenetére


llaszlo
veterán

Vagy pont neked fáj, hogy a xiaomi ennyire sikeres. Csak tudnám, hogy akkor minek írkálsz ide??!!
Tessék, olvass!!! [link]

(#96) Graphics válasza jacis (#94) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Tök mindegy mit piszkál, én pl alapból rühellem, ha valaki beront ekézni egy topicba.

Akármi lehet, Samsung, HTC, Blackberry. nem szeretem az uszító stílust. Eszik az ember elég kefét az életben, hogy fél napon át a f.szságokat olvassa.. Persze, át lehet ugrani, DE MINDENNAP???

Utálatos dolog az indulatos szemetet olvasni, mégis kell.. Lassan mindennap. És néha tényleg elhiszem, mikor azt írják régen más volt a PH, és felhígult... Az ilyen ökörködéseknek nincs értelme..

Még egy újonc biztos nagy elánnal olvassa, de amikor már egy csomó PH-stól, ezt kell olvasni minden egyes alkalommal, már elveszti a "varázsát"...

Kicsit vagy színezni kéne, vagy abbahagyni, mert tudom már mindenki véleményét, oda-vissza...

Vagy csináljunk egy dühöngőt, ahol mindenki elmondja a szarfoskínai búját-bánatát... Jobb ötletem nincs. És ezt lassan fel lehetne tényleg vetni valahol...

Rám lehet sütni , hogy nagy kínai fan vagyok, de ez sem igaz így, mert ár-értéket nézek, és pl rühellem azokat a nevesincs gyártókat, akik nem azok, akiket ti ekéztek :)

Pont. Nekem már teli a tököm ezzel... Sokéves PH! tagok értelmetlen gügyögése lassan a mobilareéna egyes topicjai... Pont az ilyen oda-vissza szarrágás miatt, nagy megmondásokkal, hogy azé' szar a szájomi, mert... Azééé' nem szar....

Nézzünk már kicsit magunkba, kinek kell ez a szájkarate, igényetek, igényünk? De őszintén?

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#97) Freiherr válasza jacis (#94) üzenetére


Freiherr
őstag

Legalább tanulnátok meg normálisan leírni.
Én soha nem csamcsungozok,szaracsempézek,moslékolok,megtisztelem a másik embert,persze.bizonyos IQ kell ehhez ,hogy megértse.

XXX

(#98) Freiherr válasza Graphics (#96) üzenetére


Freiherr
őstag

Egyetértek.Számomra érthetetlen,hogy miért nem szankcionálják már ezt,minden hírt széttrolkodnak b+ mostmár. :(((

[ Szerkesztve ]

XXX

(#99) Tomi_Ohl válasza Graphics (#96) üzenetére


Tomi_Ohl
veterán

A dühöngő topik nem rossz ötlet. :)
És pár agresszív moderátor kell, aki az ilyen jellegű kommenteket átirányítja oda.

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#100) #79335424


#79335424
törölt tag

Az a terjeszkedés szerintem sem olyan síma ügy értékesítési és szervízhálózat, valamint szolgáltatói támogatás nélkül. A szolgáltatók meg nem nagyon díjazzák a dual SIM telókat. Tulképp van a Xiaominak single SIM verziója is, csak ezzel már keskenyedik a paletta. De van egy ennél húzósabb probléma is. A szolgáltatók nem nagyon foglalkoznak már a 3g -vel, csak a 4g -t fejlesztik, arra próbálják átterelni az embereket. Kínában TDD-LTE van. Indiában FDD, de csak 1800MHz. Azzal nincs gond. Az EU -ban (nálunk is) azonban erősen nyomják az FDD 800MHz -es (B20) LTE frekvenciát. Ebben viszont a kínai telók nem remekelnek. Már az is necces, amikor a bármilyen bótban vásárolt Xiaomi tulajának feltűnik, hogy az ő telóján miért zéró az LTE, miközben a haverjáén fullos. Egy szolgáltató viszont biztos nem fog olyan telót árulni, ami nem tudja kezelni az adott hálózat típus egyik alap frekvenciáját. Hány Xiaomi típus tudja jelenleg a B20 -as LTE -t?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.