Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) fornettisuti


fornettisuti
veterán

Bizom a xiaomi nemzetkozi sikereben, bar huaweit sem szabad figyelmen kivul hagyni

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#2) Blyan


Blyan
félisten

A nemzetközi piacokon még csak most kezd lendületbe jönni a Xiaomi,

Ezektől az állításoktól készen vagyok...

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#3) jacis


jacis
nagyúr

A Samsung jó nagyot bukott.. :Y

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#4) maximilian4 válasza Blyan (#2) üzenetére


maximilian4
addikt

Csájná haters are coming..

Blyan: sokan meg a te hozzászólásaidtól vannak készen, főleg a kínai telefon topikokban

[ Szerkesztve ]

Maxi

(#5) Blyan válasza maximilian4 (#4) üzenetére


Blyan
félisten

Ha tudod igazolni a nemzetközi piacokon lévő lendületbe jövetelt, akkor van miről beszélni. Ha nem, akkor sorry.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#6) nuke7 válasza Blyan (#5) üzenetére


nuke7
veterán

A kezd bármit jelenthet ... :U

https://youtube.com/user/nuke7

(#7) Воланд válasza Blyan (#5) üzenetére


Воланд
titán

media markt!

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#8) Blyan válasza Воланд (#7) üzenetére


Blyan
félisten

meg edigital!!444!!

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#9) Blyan válasza nuke7 (#6) üzenetére


Blyan
félisten

Figyi, a lendületbe jövetelhez minimum be kéne kerülnie egy eu vagy usa szolgáltató kínálatába, hogy egyáltalán beszélhessünk bármiről is ezügyben.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#10) Senais válasza Blyan (#8) üzenetére


Senais
aktív tag

és rengeteg online webáruház... fikázhatod őket, de tömegével adják el az ilyen kínai telókat.
+ ha jól tudom mostanában szeretne terjeszkedni az usában a xiaomi

[ Szerkesztve ]

"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal." - Woody Allen

(#11) Воланд válasza nuke7 (#6) üzenetére


Воланд
titán

az ilyen idc, meg hasonlo piackutato cegek statisztikajabol, plusz a ceg altal kozetett "hivatalos" adatokbol nagyjabol ki lehet szamolni, hogy a xiaomi egy ev alatt kb 4-5 millio (es akkor meg lehet, hogy sokat irtam) keszuleket ad el kinan kivul. ez nagyon messze van a lenduletbe joveteltol.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#12) Blyan válasza Senais (#10) üzenetére


Blyan
félisten

Szóval havi 100.000 darabot is értékesítenek, nem semmi! :) :D

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#13) kolosanyi válasza Blyan (#8) üzenetére


kolosanyi
veterán

Webshop, úgyse kell garanciálisan javíttatni!!!44!! Ja nem, mégse. ;]

Na, mondtam én. :K :D

[ Szerkesztve ]

(#14) Senais válasza Blyan (#12) üzenetére


Senais
aktív tag

hivatalos adatot te sem tudsz, csak fikázni :C

[ Szerkesztve ]

"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal." - Woody Allen

(#15) Blyan válasza Senais (#14) üzenetére


Blyan
félisten

Ez oda vissza igaz, barátom. Lehet éljenezni, csak éppen nem tudsz semmit felmutatni, amivel igazolnád. :)
Nekem a semmit nem kell bizonyítanom, ellentétben a cikben szereplő, kezd lendületbe jönni hurráoptimizmussal.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#16) maximilian4 válasza Senais (#14) üzenetére


maximilian4
addikt

Szokásos. Már kicsit unalmas, hogy feljövök kb 3 hét után a forumba és ismét ugyan azokat olvasom ugyan azoktól az emberektől.

Amúgy meg nekem tök mind1 az eladási számok.
Nekem van tapasztalatom xiaomi telefonnal és imádnivaló telefonok. Akinek nem volt az úgyse tudja. Pl. egyáltalán nem szervízigényesek (mint pl. egy samu vagy lg). Iszonyat gyors a rendszer, testreszabható, minőség kifogástalan, támogatottság példás. Az első xiaomi telóm egy mi2 volt. Miután elolvastam itt a tesztet egyből must have érzésem támadt és meg is rendeltem. Azt kell hogy mondjam hogy a lehető legjobb döntés volt akkoriban, és aki androidos telefont akar annak ma is (bármelyik készüléke). Nekem a mi2 olyan volt mint egy tank. Olyan magasságokból és annyiszor ejtettem le betonra és soha sem lett semmi baja. Mikor eladtam akkor volt néhány karc a kijelzőn, de semmi egyéb.

[ Szerkesztve ]

Maxi

(#17) Oppenheimer válasza Senais (#14) üzenetére


Oppenheimer
veterán

lellle

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#18) Senais válasza Blyan (#15) üzenetére


Senais
aktív tag

Tömegével jönnek a hírek, hogy a meizu, a lenovo és a többi terjeszkednek különböző értékesítők által (nem sufni gsm-re gondolok, wayteq-re mondjuk). A szolgáltatókat ne keverjük bele ha lehet, azoknak így is elég szegényes a kínálatuk.

De még ha nincs is igazam, akkor se az volt az első, hogy meglátok egy olyan cikket amiről amúgy sok mindent nem tudok, de azért rögtön írom a sablon szöveget alá, hogy ez így meg úgy nem igaz.

Mellesleg meg normálisabb webáruházakban gari is van, nem egyszer hallottam már hogy kicserélték egy szó nélkül a tégla-telót. várni kell rá az tény, de még mindig jobb mint az hogy elküldenek a fenébe userhibával, mikor megrepedt a zsebemben ütésálló sony teló...

[ Szerkesztve ]

"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal." - Woody Allen

(#19) jacis válasza maximilian4 (#16) üzenetére


jacis
nagyúr

Akkor nézegesd valamelyik kínai gyártó webshopját ;)

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#20) Tomi_Ohl


Tomi_Ohl
veterán

Mi lenne, ha most megpróbálnátok elfogadni, hogy a Xiaomi is egyre nagyobb valaki, még akkor is, ha Kínán kívül ez egyelőre még nem mutatkozik annyira meg...

Az iPhoneok sikere már a múltkori hírnél meglepett, de akkor az volt, hogy ezzel az Apple lett a legnagyobb Kínában... Most akkor hogy van?

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#21) Воланд válasza Senais (#18) üzenetére


Воланд
titán

"A szolgáltatókat ne keverjük bele ha lehet, azoknak így is elég szegényes a kínálatuk."

persze, ne keverjuk ide azokat a cegeket, ahol az okostelefonok ertekesitesenek nagy resze tortenik.....

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#22) Blyan válasza Senais (#18) üzenetére


Blyan
félisten

Ne keverjük bele a szolgáltatókat? Vicces vagy. Szerinted milyen csatornán értékesítődik a legtöbb okostelefon globálisan?

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#23) Senais válasza Воланд (#21) üzenetére


Senais
aktív tag

most akkor mondjam azt, hogy felnéztem a t-mobile honlapjára és egyből ott van az asus, az acer, a prestigio és a zte meg a többi? Belekeverhetjük ha akarjátok, de attól még ott is egyre nagyobb számban vannak jelen a kínai telók...
De felesleges, mert még mindig ott tartunk, hogy kezdenek elterjedni. Egy vagy két év múlva ugyanúgy a kínálat része lesz a meizu, a xiaomi, a lenovo meg a többi..

[ Szerkesztve ]

"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal." - Woody Allen

(#24) Pearce válasza Tomi_Ohl (#20) üzenetére


Pearce
aktív tag

"Mi lenne, ha most megpróbálnátok elfogadni, hogy a Xiaomi is egyre nagyobb valaki, még akkor is, ha Kínán kívül ez egyelőre még nem mutatkozik annyira meg..."

Egyelőre...egyelőre, ja.
Egyelőre majd akkor fog Kínán kívül is megmutatkozni, ha a lícenszdíjakat lesz szíves befizetni, eu-s hálózatot létrehozni, stb.

(#23) Senais

"most akkor mondjam azt, hogy felnéztem a t-mobile honlapjára és egyből ott van az asus, az acer és a zte meg a többi"

És vajon a Xiaomi miért nincs ott, hm?
Jó duma ez a "nem akarnak terjeszkedni" meg "elég nekik a kínai piac", ja.
Vagy inkább büdös nekik fizetni, mert akkor már egyből megugrana a telefonok ára és nem lenne annyira nyerő ajánlat.

[ Szerkesztve ]

(#25) Senais válasza Pearce (#24) üzenetére


Senais
aktív tag

Most erre válaszoljak?
Eleve nem a xiaomi volt nálam a fő jelző, hanem a kínai telók... Vajon miért van offban minden hozzászólásom?

"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal." - Woody Allen

(#26) maximilian4 válasza Pearce (#24) üzenetére


maximilian4
addikt

Eljön ez az idő is. 2010-ben!! alapították a xiaomit. Ezt jó lenne figyelembe venni, és azt is hogy nem sok vállalat volt képes ~5év alatt ilyen eredményeket felmutatni. Mindennek el fog jönni az ideje...

Maxi

(#27) Blyan válasza Senais (#23) üzenetére


Blyan
félisten

Asus és Acer nem tajvani? A Prestigio se nagyon kínai.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#28) Senais válasza Blyan (#27) üzenetére


Senais
aktív tag

látom nagyon szeretsz szőrszált hasogatni. ;]
mindegy, részemről kiléptem

[ Szerkesztve ]

"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal." - Woody Allen

(#29) Blyan válasza Senais (#28) üzenetére


Blyan
félisten

Jóvanna, pedig ezzel az erővel a HTC-t is kínainak mondhatnád. :)

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#30) Senais válasza Blyan (#29) üzenetére


Senais
aktív tag

egykalap alá vettem a ázsiaiakat, na. :P
azt mondasz amit akarsz, de részemről ugyanolyanok -> egy régióban vannak és terjeszkednek

[ Szerkesztve ]

"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal." - Woody Allen

(#31) Blyan válasza Senais (#30) üzenetére


Blyan
félisten

És vajon mi a különbség az általad kínainak tartott ázsiai gyártók és a Xiaomi között? Na? Azt tudod? :)

A Prestigio amúgy még csak nem is ázsiai. :)

Mondjuk az egyéni jogrendszerrel rendelkező USA-ban lévő Xiaomi telefonértékesítésekre nagyon kíváncsi vagyok ám. :)

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#32) s4tch válasza Blyan (#22) üzenetére


s4tch
veterán

A Xiaomi a szolgáltatók nélkül jutott a dobogó közelébe. Mit mond ez számodra?

(#33) Blyan válasza s4tch (#32) üzenetére


Blyan
félisten

Persze, Kínában. De hol van ez a nemzetközi terjeszkedéstől? Egyelőre labdába se tud rúgni, de ha tévedek, akkor biztosan hozol egy EU-s vagy USA market share statisztikát tőlük.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#34) nuke7 válasza Blyan (#15) üzenetére


nuke7
veterán

miért is? jó telókat csinálnak, és a 100.000db a 10 v. 100 de még az 1000db-hoz képest is szép teljesítmény ;)

https://youtube.com/user/nuke7

(#35) Senais válasza Blyan (#31) üzenetére


Senais
aktív tag

[link]

Kíváncsi az lehetsz, nekem sincs varázsgömböm, így sajnos nem tudok jósolni :(

"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal." - Woody Allen

(#36) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

Mégis hogy tudta volna megfordítani a Samu 'A' sorozata a csökkenő eladásaikat? Pont Kínában nem érnek el semmit ilyen áron, az ott csak az Apple-nek megy, Android fronton a hazait veszik ott többnyire, ráadásul fele/harmadáron.

[ Szerkesztve ]

(#37) monti0222w válasza Blyan (#31) üzenetére


monti0222w
addikt

Lengyel cég, és kínai céggel gyártatja le a termékeit!

(#38) Blyan válasza Senais (#35) üzenetére


Blyan
félisten

Kíváncsi is vagyok, ahol egy Samsungnak is vért kellett izzadnia a bíróságokon, hogy akkor egy Xiaomi mit alkot. :)

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#39) Blyan válasza monti0222w (#37) üzenetére


Blyan
félisten

Akkor az Apple is kínai, na így már mindjárt más. Bár itt a china fanky club mindig is ezt szajkózza. ;]

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#40) Tomi_Ohl válasza Blyan (#39) üzenetére


Tomi_Ohl
veterán

Már bocs, hogy beleszólok, de a Prestigio nem ciprusi?
Szerk: de
(#41) Blyan de a kínaiakhoz hasonló az üzletpolitikájuk, szóval most hozzájuk hasonlíthatjuk őket.

(#36) Mr.Silkó +1

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#41) Blyan válasza Tomi_Ohl (#40) üzenetére


Blyan
félisten

Felőlem ciprusi is lehet, attól az még nem ázsia. :)

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#42) Mr.Silkó válasza maximilian4 (#16) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Én egy Xiaomi mi4-et is szívesen megtapogatnék már. :)

(#43) Senais válasza Mr.Silkó (#42) üzenetére


Senais
aktív tag

médiában múltkor nyomogattam, pofás darab :)

"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal." - Woody Allen

(#44) <Adamsky>


<Adamsky>
nagyúr

Blyan ugyan kicsit máshogy közelítette a problémát, de a lényeget tekintve igaza van. Nekem van Xiaomi telefonom, és meg is vagyok vele elégedve, de ennek ellenére (vagy pont ezért) mondom azt, hogy a Xiaomi egyelőre sajnos nagy ívben tojik a nemzetközi piacra. Itt Magyarországon ugyan már egyre több helyen kapható, de hivatalos Xiaomi-s kereskedő- ill. szervizhálózatról nem beszélhetünk. A termékek közül is csak azok kaphatók, amik "pörögnek" (tehát nincs jelen a teljes termékskála).
A ROM sem gyárilag tud magyarul, és -- bár ebben nem vagyok biztos, de -- 99%, hogy nem is a forgalmazó bajlódik a fordítással, hanem szépen levadássza a miuiandroid.com -ról.
Hivatalosan csupán az USA-ba vannak, izé lesznek jelen hamarosan, de a hírek szerint ott se telefonokkal nyitnak (lehet mert sz@rrá perelné őket az alma?).
Egy szó, mint száz, a nemzetköziségtől messze vannak, mint az a bizonyos Makó Jeruzsálemtől.

(#45) Blyan válasza <Adamsky> (#44) üzenetére


Blyan
félisten

Így van, én is azt olvastam, hogy nem a telefon porfólióval akarnak az USA-ban nyitni, hanem az egyéb, amúgy tényleg nagyon jó termékekkel (piston, mi band, stb).

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#46) Senais válasza Blyan (#45) üzenetére


Senais
aktív tag

Most legyek olyan mint te?:D
-> a tartozékokat is a xiaomi gyártja, tehát az is xiaomi termék, mint a telefon, és az USA-ban értékesíti, tehát kezd terjeszkedni.

Részemről lezártam, ha mindenbe bele akarunk kötni, akkor hetekig lehetne még beszélni erről...

[ Szerkesztve ]

"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal." - Woody Allen

(#47) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Indul a flame-war.... De unom már...

@Blyan: A Prestigio ciprusi, a Navon ,magyar... Aztán minden Kínában készül B brandes kínai üzemekben..

Szóval egy kutya, itt annyi, hogy vannak akik fentebb pozicionáltak / ennek miértjét most hagyjuk , nem akarok erről vitázni :D

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#48) Blyan válasza Senais (#46) üzenetére


Blyan
félisten

Nekem megfelelne, ha csak ezekkel a termékkel villognának. :)

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#49) Mr.Silkó válasza Senais (#43) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Na, ha legközelebb arrafelé járok, kipróbálom. :)

(#50) s4tch válasza Blyan (#33) üzenetére


s4tch
veterán

Indiában a Xiaomi 2014 Q3-Q4 viszonylatban 250%-ot nőtt. Hozd el nekünk a fényt: az még mindig a kínai piac, vagy esetleg felfogható nemzetközi terjeszkedésként?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.