Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) duvi


duvi
nagyúr

Inkább tologassák, csak jó legyen! Én nagyon várom, mert manapság eléggé hanyagolják ezt a műfajt.

(#2) Bad Pritt válasza duvi (#1) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Rengeteg ilyen játék van manapság, csak Warhammer témában jut eszembe 3-4. :D
Mondjuk a minőségük elég széles skálán mozog, ahogy hallom meg tapasztalom...

Amúgy sok a b, oriic. :D

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#3) duvi válasza Bad Pritt (#2) üzenetére


duvi
nagyúr

Rengeteg? Akkor jöhetnek a címek, mert én is csak a WH univerzumról tudok! Hány körökre osztott fantasy stratégia készül most?

(#4) Bad Pritt válasza duvi (#3) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Hát ha a fantasy is kikötés, akkor nem.
De taktikai-stratégiai rpg az utóbbi pár évből volt jó pár, Gears Tactics, Mutant Year Zero, Chimera Squad, Phoenix Point, Phantom Droctrine, Fell Seal, WH-ból a Mechanicus meg a Storm Ground meg még tuti van, most ezek jutnak eszembe.
Artúr király témában volt egy nagyon jó indie játék Pendragon néven, szintén körökre osztott, de azért az egy egyszerűbb program.
Ami idén jön az ugye ez a King Arthur, a Marvel Midnig Suns meg a WH Chaos Gate Daemonhunters.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#5) duvi válasza Bad Pritt (#4) üzenetére


duvi
nagyúr

Köszi szépen! Ezek jó része megvan és 3-4 cím tetszett is :K. Tavaly nagyon vártam az új King's Bountyt és a Disciples: Liberationt (főleg ez utóbbit), de számomra mindkettő nagy csalódás volt :( A King Arthurt már a KS induláskor behúztam és a korai hozzáférésben ki is próbáltam párszor. Így már nem lesz zsákbamacska, úgyhogy nyugodtan várom a megjelenést, csak kalapálják ki rendesen!

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.