Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Mac!


Mac!
aktív tag

Lehet, hogy csak az én fizetésem nem nő megfelelő ütemben, de úgy látom, hogy a notebook árak nem csak forintban mérve szálltak el az utóbbi időben... :(

Milliók vágynak halhatatlanságra, de fogalmuk sincs, mit kezdjenek magukkal egy esős vasárnapon.

(#2) Döglött Róka válasza Mac! (#1) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Nem szalltak el, ezek konvertibilis gepek, klasszikus laptopot mar 90tol kapni. Igaz, az olyan is:D

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#3) edari válasza Mac! (#1) üzenetére


edari
őstag

Nem, szimplán a forint lett szar a dollárhoz kepest, szoval ha ugy vesszük akkor igen, a fizetesed nem hogy nott, de csökkent.

Egyebkent az ilyen "fullos" cuccok mindig is ennyibe kerültek.

(#4) Kékes525 válasza edari (#3) üzenetére


Kékes525
félisten

Így van sokkal rosszabb a forint, de az áfáról se feledkezzünk meg.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#5) icp1970


icp1970
senior tag

Huhh mehkérik az árát rendesen.Szerintetek 13,3-as kijelzőre van értelme ekkora felbontásnak?Főleg a win,nem igazán eget verő skálázódását is nézzük.Bőven elég lenne az FHD is .

[ Szerkesztve ]

(#6) Döglött Róka válasza icp1970 (#5) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Csak a win32 alkalmazasok skalazodnak szarul, Mivel a win 10 win rt-t hasznal javareszt, ott ez mar nem problema. Csak vard ki, amig a regi appokat atirjak.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#8) fondorlatos


fondorlatos
aktív tag

Nem tudom kinek hogy, de nekem 13.3" 1920*1080 tokeletesen eleg (lenne).

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.