Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Syl


Syl
nagyúr

A mennyiség megvan, már csak a minőségről kellene gondoskodni...

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#2) =Mentor=


=Mentor=
őstag

Nekem UPC Fiberpower 15/1.5 van 4750 Ft-ért havonta ez bőven megfelelő és a minőséggel is elégedett vagyok... A feltöltés ugyan lehetne magasabb de még így is bőven veri az DSL-t
:))

Azért durva hogy a kábeles net 50%-al nőtt egy év alatt , míg a DSL stagnál.

[ Szerkesztve ]

(#3) nonoka74


nonoka74
tag

nálunk csak t-homi van kábelen 15/1 maxal!elég gáz! :(( dél-keleti régiót nem fejlesztjük,mert ugye ez már a balkán! :DDD

(#4) Bébá


Bébá
tag

Csak a Digi kábelnettöl ments meg ó uram.Lehet hogy olcsó de annyit is ér.A garantált sebességet nem tudják biztosítani.

(#5) Myers válasza nonoka74 (#3) üzenetére


Myers
senior tag

15/1 mire nem elég Torrenten kívül? :F

Torrentre érdemes seed szervert bérelni 1-2 hónapra, aztán annyit fel lehet tölteni, hogy soha többé nem kell járatni az otthoni gépet torrent miatt. 2-3 havi otthoni gép által torrent miatt elfogyasztott áramból lehet 1-2 hónapig seed szervert bérelni.

--------

Valóban durva, hogy a DSL 1 év alatt szinte nem változott.

http://www.muszaj.hu/

(#6) HyP3b0y válasza Bébá (#4) üzenetére


HyP3b0y
senior tag

Szted...adná az ég, hogy a leggyengébb csomaguk 1/3-a eljönne hozzám, ehelyett a csöves ADSL-el szenvedek, a mi helyi hálónkra az elmúlt 1 évben annyian csatlakoztak, hogy egy kisebb vihar és nincs net, állandóan megszakad amúgy is és az 1 évvel ezelőtti majdnem 4mbps helyett ma örülök ha 1 megjön...és ennyire nem lakom a halálf@$zán

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#7) Bébá válasza HyP3b0y (#6) üzenetére


Bébá
tag

Szerintem meg a 4/1-es csomagjára vagyok előfizető.1/256Kbit/s a minimum amit kéne adniuk.Még ezt sem tudják este adni.10-30 KBit/s a max amit esténként kapok.Hiába a hibabejelentés nem történik semmi.Te lehet hogy örülnél ennek is, de én nem ezért fizetek hogy azt se kapjam amit kötelességük volna adni.És már nagyon régóta így van.

(#8) zazahoho válasza Bébá (#4) üzenetére


zazahoho
őstag

Helyileg merre laksz?
Sebesség 20/10 Mbit/s
ELŐFIZETÉSI DÍJ 2 500 Ft
ennyi pénzért a legjobb ajánlat, t csoport-tól nálunk mindenki elmenekült 2 éve ,tized ekkora sebesség 8000 ft-ért :W
a nap 24 h-ban adjál is a sávot :K

Az idő nem magnószalag, amit oda-vissza lehet tekerni. (...) Az idő itt van. Használd ki.

(#9) T_Stark


T_Stark
őstag

Örülnék én ha 15 megás netem lenne... Van egy 1/128k-s, havi 4200ért hűséggel. Hűség nélkül asszem 4600 lenne. Na ez a szép. :W

(#10) Narxis válasza T_Stark (#9) üzenetére


Narxis
nagyúr

Nyugi, nem vagy előrébb azzal sem ha papíron nagyobb netet kapsz, max. diginél.

Thanos was right.

(#11) Bébá válasza zazahoho (#8) üzenetére


Bébá
tag

Dorogon,itt leginkább a digi dominál kábelmodemes nettel.4/1-es csomag a max. amit kérni lehet. 3500-ért havonta,az ár jó volna csak a minőség az gáz. Van még Invitel mint szolgáltató telefonnal együtt,hanyagolható.És most kezd terjeszkedni a Juropnet mint szolgáltató 80/25-ös csomaggal havi 4500-ért 2 év hűséggel.Fizukor ebbe nevezek be és a digit addig hanyagolni fogom amíg ki nem építik a saját optikai hálózatukat.Majd utána meglátom hogy milyen a minőség.Nálam az utóbbi hónapban esténként ennyit ad a szolgáltató.

(#12) zazahoho válasza Bébá (#11) üzenetére


zazahoho
őstag

ez elég gáz sebesség
xv.ker -ben saját hálózatot építettek ki ,gondolom azért tudják tartani az ígérteket :K
gondolom ,nálad is felmondható azonnal ,próbálj ki alternatív szolgáltatót veszteni valód nem sok lehet,csak ne írj alá éveket :(

Az idő nem magnószalag, amit oda-vissza lehet tekerni. (...) Az idő itt van. Használd ki.

(#13) Bébá válasza zazahoho (#12) üzenetére


Bébá
tag

Sajnos a másik szolgáltató kötelez arra hogy aláírj 2 évet.Egyébként nem volna ezzel semmi baj ha alákel írni 1-2 évet.Csak tartsa be az ígért sebességet.Mint írtam 4500-ért ígérnek 80/25-öt.Ebből kötelesek adni 20/4-et. 4500-ért még ez is megérné a mostani szolgáltatóm helyet.

(#14) zazahoho válasza Bébá (#13) üzenetére


zazahoho
őstag

próbáld meg a digi központjának írni,de nem mail-t :N .
írásos választ kérsz 15 napon belül,tegyél be grafikont a sebességmérésről többet is.
levél címük:1384 Budapest, Pf.: 739
ezekre a levelekre hidd el mindig válaszolnak :K

[ Szerkesztve ]

Az idő nem magnószalag, amit oda-vissza lehet tekerni. (...) Az idő itt van. Használd ki.

(#15) Bébá válasza zazahoho (#14) üzenetére


Bébá
tag

Köszi a segítséget de inkább lemondom őket.Elegem lett ebből a szélmalom harcból.Május 31.-én tettem utoljára egy hibabejelentést, tegnap a késő esti órákban szintén lassú volt a nett.
Kérdésemre az ügyintéző elmondta hogy lezárták a munkalapot mértek sebességet és megfelelőnek találták.Az érdekes az hogy hol mértek? Mert nálam nem voltak, de még csak telefonon sem érdeklődtek.Nos így van értelme hibabejelentést tenni?Ha ők okosba megoldják anélkül hogy ténylegesen utána járnának a dolgoknak.Szerintem nem sok.Ha nem lenne lehetőségem váltani biztos lehetsz benne hogy hatalmas cirkuszt csinálnék.De így már azt mondom hogy nem éri meg nekem hogy idegesítsem magam.Üdv.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.