Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tibaimp


tibaimp
nagyúr

De már lassan jön a 7.0 is, vagy nem jól tudom?
Mintha valahol azt olvastam (talán pont itt) volna, hogy a Samu Note 7-el jön az is.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#2) Juhaszatti válasza tibaimp (#1) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Nem, az később jön. Ősszel valamikor ha minden igaz.

(#3) Wesder


Wesder
félisten

Sajnos a fregmentàció a gyàrtók sara :/

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#4) tomboy0013 válasza tibaimp (#1) üzenetére


tomboy0013
veterán

Én már 1 hónapja 7.0-át használok a Nexus-on :)

(#5) Scrydhan válasza tomboy0013 (#4) üzenetére


Scrydhan
aktív tag

Felvágós :P dev rom nem számít.

2011: "Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük."

(#6) Wesder válasza tomboy0013 (#4) üzenetére


Wesder
félisten

Mennyivel jobb mint az MM vagy LP?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#7) hyperspace válasza Wesder (#6) üzenetére


hyperspace
őstag

COS12 (5.1) vs. COS13 (6.0.1)

Üzemidőben nem jelentkezett változás (nálam), Doze ide vagy oda. Van 1-2 új dolog benne, semmi eget rengető.

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#8) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Szerintem Honeycombot is talalnank ott meg, de lustak voltak belevenni a tevedest...

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#9) Telefonőrült válasza tomboy0013 (#4) üzenetére


Telefonőrült
tag

Milyen új funkciókkal bővült a rendszer?Jobb a RAM kezelése?

(#10) janeszgol


janeszgol
félisten

Én komálom az MM-met, csak az LG Romban (ami amúgy pöpec) nem lehet lelőni a Google Szolgáltatásokat (remélem majd javítja az LG). Remélem ez a Noutellában nem fog tovább hízni és csak hízni.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#11) tibaimp válasza tomboy0013 (#4) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Gratula hozzá, de ez főzött rom, vagy mi, nem nagyon értek hozzá.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#12) helixP válasza janeszgol (#10) üzenetére


helixP
nagyúr

Nougat lesz az ;)

[ Szerkesztve ]

(#13) Shyciii válasza tibaimp (#11) üzenetére


Shyciii
veterán

Nem főzött rom, hanem hivatalos Google Stock Android N romot használ (és én is). jelenleg a Developer Preview 4-es változat érhető el. Pár napon belül érkezik meg a közel végleges változat, de már ez a DP4-es is tökéletes napi használatra.

[ Szerkesztve ]

(#14) Wesder válasza hyperspace (#7) üzenetére


Wesder
félisten

Stock-ra gondoltam :) nekem most cm 12.1-es alapú RR romom van, nagyon pöpec :DD

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#15) bepe79 válasza helixP (#12) üzenetére


bepe79
addikt

:C made my day :C nutella lol

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#16) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Érdekelne mely készülékek mennek még amik froyot használnak :)

Finn the human

(#17) Balint1408


Balint1408
aktív tag

Továbbra is a KitKaté a legnagyobb szelet.

A térerő veled van!

(#18) bepe79 válasza Matada2.3 (#16) üzenetére


bepe79
addikt

Nekem még megy otthon egy Defy+ szépen, gond nélkül, nagy üzemidővel, és ha nem is Froyo van rajta, de Gingerbread 2.3.6 :)

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#19) janeszgol válasza bepe79 (#15) üzenetére


janeszgol
félisten

Gondolom te még nem hibáztál, made my day. :)

helixP, köszi. :)) Legalább az eleje (Nou) jó volt. :) Nem is értem, miért írtam azt. (Mivel a Nutellára szavaztam és nem nyert, valami tudat alatti elfojtott dolog lehet. :D)

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#20) bepe79 válasza janeszgol (#19) üzenetére


bepe79
addikt

Nem kiröhögni szerettelek volna, hanem egyszerűen zseniális volt a beszólás. :D És tényleg lehetne akár ez is a 7.0 / N neve. :K

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#22) janeszgol válasza bepe79 (#20) üzenetére


janeszgol
félisten

Bocsánat, rosszul esett le nekem. :R

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#23) csakany2001


csakany2001
senior tag

Kíváncsi leszek erre amikor majd jön a 7.0 annak mennyi lesz a részedése,mert az biztos hogy kell neki legalább egy év míg eléri a 10%-ot.

Az informatika a problémamegoldásnál kezdődik. iPhone 15 Pro

(#24) macskea válasza Balint1408 (#17) üzenetére


macskea
őstag

Nem csoda, a mai napig lehet kapni ilyen telefonokat, és lowend gyártók még néha ki is adnak egyet-egyet. :D

Egyébként sokszor sok helyen meg volt ez már vitatva, de az Android kretén felépítése és a gyártók fillérbaszása együtt garantálják, hogy egy frissen bejelentett telefon szinte biztos hogy azon a főverziőn ragadjon, amin kijön, kivéve ha nem valami top vagy felső-közepes készülékről van szó. Esetleg néhány üdvös kivétel, ha akad.

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#25) Wesder válasza Balint1408 (#17) üzenetére


Wesder
félisten

34% sztem nagyobb mint 30% :)

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#26) Kékes525


Kékes525
félisten

Samsungon (S6) nagyon gyatrán teljesít (deep sleep). Jó lenne, ha a hibajavításokra is koncentrálna a Google.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#27) tomboy0013 válasza Wesder (#6) üzenetére


tomboy0013
veterán

+ (#9) Telefonőrült

Igazából működésben sok különbséget nem veszek észre, nekem a MM-val sem volt semmi gondom. Ami változott az az értesítési rész. Nekem jobban tetszik dizájnra, illetve megjelentek az interaktív értesítések is, tudsz azonnal válaszolni sms-re vagy chat alkalmazásokban kapott üzenetre. A Beállítások menüben is a menüpontoknál már lehet fontos infókat látni, be sem kell lépni az almenübe ehhez. Megjelent az osztott képernyős mód. Multitask is változott dizájnaban is plusz 1-2 új funkció.Pl. duplán megérinted az alkalmazásváltó gombot és a 2 utoljára megnyitott alkalmazásba tudsz oda-vissza ugrálni (a gyakorlatban ez nagyon jó dolog). Képernyőskálázást is lehet már állítani nem csak betű méretet. stb.stb.
Nekem jobban bejön mint a MM és az elmúlt hónapban nem volt vele gondom. Minden működik ahogy kell és fürge is a rendszer. Az akku sem gyengébb mint MM alatt. Szóval jó lesz ez.

(#28) Rushyk válasza tomboy0013 (#27) üzenetére


Rushyk
tag

Ez az oda-vissza ugrálás két program között most is működik OP3 alatt, ha hosszan nyomom a vissza gombot...vagy ez más megoldás lenne?

(#29) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Még jó, hogy erősödik, amikor hetente kijön valamilyen új telefon amin már a Mars van.

(#30) tomboy0013 válasza Rushyk (#28) üzenetére


tomboy0013
veterán

Oké, de én most stock droidról beszélek. Osztott képernyős mód is van már régóta más gyártónál csak most az alap verzió is tudja ezen funkciókat ami azt eredményezi, hogy ezek nem gyártóspecifikus dolgok lesznek hanem mindenki telója tudja majd akinek Nugát lesz rajta.

[ Szerkesztve ]

(#31) lm83 válasza Balint1408 (#17) üzenetére


lm83
őstag

Sajnos én is azzal szenvedek :W
Kis e3-as telomra a sony elfelejtett újabbat kiadni...
4 giga ram, amiből 1,2-t használhatok... kb egyből tele is van, utána meg megy a pislogás részemről, egy játék és el is fogyott...
Hogy ezt a hülye sd-re nem írást utólag hogy nem lehetne kivenni belőle...

(#32) Rushyk válasza tomboy0013 (#30) üzenetére


Rushyk
tag

Értem😉

(#33) w333 válasza Juhaszatti (#2) üzenetére


w333
félisten

Ebben a hónapban jön a DP5 (utolsó teszt) majd Aug-Szept. jön a végleges !

(#31) lm83

Erre a telefonra már nem fogsz frissítést kapni, és 4GB / ROM (tárhely) lesz az amiről beszélsz, ebben a telefonban 1GB/RAM van ami nagyon kevésnek számít.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#34) JasL válasza janeszgol (#10) üzenetére


JasL
senior tag

Nem lehetett a Nutella nevet adni neki jogi okokból, jogvédett név. Ezért lett ez a hülye Nougat.

[ Szerkesztve ]

(#35) Ricardo válasza Kékes525 (#26) üzenetére


Ricardo
félisten

A Goole mit javítson az S6-on? Az a samsung dolga lenne.

(#36) Bambuszpro


Bambuszpro
tag

Nekem egy régi sony ericsson x8-am van otthon amit futáshoz/biciklizéshez használok nyomkövetőnek. Mondjuk azon már GB van de a dolgát ellátja.

[ Szerkesztve ]

Manapság az okos telefonok és az ostoba emberek korát éljük.

(#37) Bambuszpro válasza Rushyk (#28) üzenetére


Bambuszpro
tag

Sőt az öcsém cyanogenmodos xperia L-jén.

Manapság az okos telefonok és az ostoba emberek korát éljük.

(#38) Kékes525 válasza Ricardo (#35) üzenetére


Kékes525
félisten

Nem egészen, a deep sleep hiba eredendően a Google-é, persze a Samsung is javíthatna.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#39) Ricardo válasza Kékes525 (#38) üzenetére


Ricardo
félisten

Ha a google szoftverében hiba van, és kiad egy frissítést amiben javítja, az nem garantálja, hogy a gyártó is elérhetővé teszi a telefonjára. Én erre értettem.

[I"]deep sleep hiba eredendően a Google-é"

A Honor 6-omon MM fut, de nem találkoztam ezzel a hibával.

(#40) Kékes525 válasza Ricardo (#39) üzenetére


Kékes525
félisten

Az xda-írták. Az biztos, hogy a Samsungokat érinti. Az érdekes az, hogy nem mindenkiét, azaz erősen felhasználó függő. Az enyémen csak rövid ideig volt. (S6)

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#41) Fall-N válasza Kékes525 (#38) üzenetére


Fall-N
veterán

Akkor is a Samsung sara. Érdekes módon a memória szivárgást tudták javítani a Lollipop alatt.
De ha nem is lenne rá hivatalos Google általi patch, akkor sem kellene benne hagyni a hibát.

[ Szerkesztve ]

(#42) Kékes525 válasza Fall-N (#41) üzenetére


Kékes525
félisten

Nem erőlteti meg magát a Samsung. :(

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#43) JasL válasza Kékes525 (#42) üzenetére


JasL
senior tag

Megtette. Csak S7 néven fut :D

(#44) fojuzer


fojuzer
aktív tag

Bla-Bla.Hányunknak van,teloja?Amin az avult,osdi Android verziok,futnak? Péd. 4.2.2 Kit-Kat esetleg már 5.0.1 s ezekre pedig anno1-2 éves,skkor Drága ketyerékre már semmilyen OS-Op-Android verzios frissités nem várhato?,! Sajna a gyártoknak ezek nem üzleti cél,a Frissités,csak drága Kiadás anyagilag!Na ennyit HI_HI-HA-HA :R :C

föolvaso

(#45) Kvazár


Kvazár
őstag

Sziasztok!

Van egy régi telóm és itt találtam hozzá frissítést:

http://androidmarshmallows.net/

De, nem tudom, hogy ez az oldal mennyire hivatalos/biztonságos/szabályos.

Van valakinek tapasztalata vele?

Eladó cuccaim: -

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.