Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Chrys_


Chrys_
addikt

17.9.3 (a cikk végén 17.9.2 van)

[ Szerkesztve ]

(#2) Pécsi gyerek válasza Chrys_ (#1) üzenetére


Pécsi gyerek
addikt

Pont ezt akartam én is írni.Amúgy nem tudja valaki,hogy kivették a radeon beállításokat a jobb klikk egér menűből,mert nekem a 17.9.2 ben eltünt,az előtt ott volt. :F

[ Szerkesztve ]

Gigabyte b360 hd3+i5 8400+4×4 gb ddr4 2400 mhz+fsp 460 80+Gtx 1060 6 Gb +zalman z1 neo

(#3) kecsawi


kecsawi
senior tag

Sajnos nekem megint nézhetetlen ezzel a meghajtóval a kép teli-képernyő utáni visszaváltás után. Megy vissza a régi...

(#4) Yany válasza Pécsi gyerek (#2) üzenetére


Yany
addikt

Akkor te ugyanazzal szívsz, amibe én is fenn akadtam. Komplett uninstall előtt kapcsold ki a netet (húzd ki a dugót, tiltsd le az adaptert, akármi), majd mielőtt felrakod az új drivert, még töröld le a program files-ból az AMD driver maradványait (pl. radeon settings). Ha ezzel megvagy, restart, majd mehet fel az új és csak ezután(!) kapcsold vissza a neted. Szerintem extrém gáz, de nekem így oldotta meg az egyébként elkerülhetetlen 1603-as install errort (aminek következménye az általad is említett jelenség).

Mindez dacára annak, hogy egy prohardveres hír szerint ezt javították. Ja persze...

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#5) Televan74 válasza Yany (#4) üzenetére


Televan74
nagyúr

És előtte végezz el egy "Új életet kezdő voodoo varázslatot,,! :DDD

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#6) Just486


Just486
senior tag

Nekem még egy youtube videót se tud rendesen lejátszani, kéken villog... Nemhogy játékot futtasson

That unconquered country we call the future.

(#7) Lacok válasza Yany (#4) üzenetére


Lacok
őstag

Akkor ez is egy háború csak a szoftverrel. ;]

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

(#8) Stormbird válasza Televan74 (#5) üzenetére


Stormbird
tag

Neee, kiégtek az IC-im.

[ Szerkesztve ]

(#9) Yany válasza Televan74 (#5) üzenetére


Yany
addikt

:DDD

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#10) Pécsi gyerek válasza Yany (#4) üzenetére


Pécsi gyerek
addikt

Köszi az ötleteket :R .Más problémám nincs,minden más fasza (simán telepűlt,minden játék jól megy,meg net videó akármi).Lehet felrakom ezt az új 17.9.3- ast lehet orvosolja :DDD

[ Szerkesztve ]

Gigabyte b360 hd3+i5 8400+4×4 gb ddr4 2400 mhz+fsp 460 80+Gtx 1060 6 Gb +zalman z1 neo

(#11) Nyugis


Nyugis
senior tag

Üdv

Ugy latszik hogy a vörösek is össze kapták magukat support terén.
Egyre gyakrabban jönnek ki ujabb -ráadásul fontos / hasznos / javitasokkal!

(#12) .LnB válasza Yany (#4) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem akarok okoskodni de egy DDU nem oldaná meg a problémátokat?

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#13) Raysen623 válasza .LnB (#12) üzenetére


Raysen623
addikt

AMD-nek van saját uninstallere. Nekem ez eddig működött ha hasonló problémám volt.

Az új drivert én még fel sem tettem...

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#14) WZP


WZP
aktív tag

A dobott win8 support miatt továbbra is neheztelek rájuk. Botrány.

Inter Arma Enim Silent Leges

(#15) #20691712


#20691712
törölt tag

Ilyen idiota cimet.
Hiertelen azt hittem kim jong un-nak lett fejlesztve valami..

#11.Mert raernek, mivel vga-t nem nagyon fejlesztenek. ;]

[ Szerkesztve ]

(#16) Duddi


Duddi
aktív tag

Az előző verzió maradékaitól nem lehet telepíteni az újat hmm...

Hát legalább nem öli meg a karit mint tudjuk ki drivere :))
[2010 ben] [és 2016 ban is]

(#17) Yany válasza .LnB (#12) üzenetére


Yany
addikt

Lehet, hogy megoldja, de nem vagyok hajlandó egy gyártó termékét egy gyártótól független fejlesztő termékével "megjavítani". Sosem lesz rá garancia, hogy egy adott verzióval minden tekintetben kompatibilis egy ilyen brute-force eszköz, mint a DDU és aki szoftverfejlesztő, az pontosan tudja, hogy miről beszélek.

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#18) Jack@l válasza Yany (#17) üzenetére


Jack@l
veterán

Baromira nem tudja és nem is érti egy jártasabb ember amit mondassz... (ellenben jól benyaltad a főpap észosztását)
Ha amd rendesen megcsinálná az installert, egy ilyen "brute force" feature lehetne akár egy checkboxos opcióban is.

[ Szerkesztve ]

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#19) Yany válasza Jack@l (#18) üzenetére


Yany
addikt

Az AMD-nek nem kéne semmilyen checkbox, csak amikor benyomsz egy uninstallt, akkor azt el is kéne végeznie. Tudniillik a feltelepített fájlhalmazt és registry módosításokat, stb. egy normálisan megírt szoftvernek maradéktalanul rollback-elnie kell problémák nélkül. Márpedig egy millióknál futó szoftvernél a "normálisan megírt" státusz egy alapvetően elvárható jelző. Engem nem érdekel a zöldek kínja, az nem lesz kifogás a pirosak bénázására és ez fordítva is igaz.

Magyarul: ha feltelepítem a drivert radeon settings komponensestül, mindenestül (fájlok, konfigok, registry, rendszerszintű módosítások), akkor annak egy uninstall során (a gyári, saját uninstallról beszélek!) maradéktalanul a telepítési előtti állapotra kell visszaállnia (pl. nem ragad a program files-ban egy csomó radeon settings file), hogy az új verzió telepítése probléma nélkül lefusson. Az AMD nem kezdő, szakmaibeliek dolgoznak ott és egy olyan konfigon, mint az enyém, ahol soha nem futtatok ilyen kétes hatású szoftvereket, mint a DDU és semmilyen spéci program nem fut a gépemen, szóval egy ilyen gépen ha nem megy egy sima uninstall-install ciklus, akkor az nagyon gáz. Remélem, hogy így érthetőbb voltam.

ps.: az már csak bónusz, hogy a ph hír szerint ez az "1603" csak kamu hibaüzenet, minden úgy működik egyébként, ahogy kell... ja, szerintem is.

[ Szerkesztve ]

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#20) cskamacska válasza Yany (#19) üzenetére


cskamacska
addikt

Pedig nagyon egyszerű a dolog jelenlegi megoldása. Van egyszer a kétes hatású szoftver (ami a közösség fejleszt direkt azért mert a gyártók hülyék és/vagy lusták rá), meg a telihold alatt félszemű prérifarkas áldozása bimetál kapanyéllel amit te is ajánlottál, esetleg nem lesz kijavítva a hiba, együtt élünk vele és szidjuk jókedvűen az áemdét. :D Bármelyik ugyanúgy működik. :R

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#21) Yany válasza cskamacska (#20) üzenetére


Yany
addikt

Fölösleges az irónia, nem bántom én a DDU közösségét, de attól még tény, hogy egy olyan szoftver, ami egy másik (egyébként zárt) szoftver után takarít el, az mindig kockázatot hordoz magában. Pont azért kiábrándító a helyzet e tekintetben, mert itt nem az a kérdés, hogy úszd meg a pofont, hanem hogy kihez szaladj érte. Én magamnak silabizáltam ki, vagyis ezt a pofont választottam. Ettől még mindenkinek szíve joga a DDU-t használni. Az én gépemtől távol marad, amíg csak lehet.

[ Szerkesztve ]

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#22) smokiii1


smokiii1
aktív tag

Mi ez hogy nincs 8 és \vagy 8.1 támogatás? Mondjuk nem mintha olyan sok új játékkal játszanék, de így kicsit fura hogy 7-re jön 8-ra meg nem.

(#23) cskamacska válasza smokiii1 (#22) üzenetére


cskamacska
addikt

Ezért: Forza 7 Benchmark: Vega hat mehr Benzin im Blut als Pascal

Mindenki váltson Win10-re már tegnapra, mert DirectX 12 alatt gyorsabbak az AMD kártyái. Ha nem játszol, vagy nem DX12 címekkel, akkor meg IJ. :) :(

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.