Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) errorcode06


errorcode06
őstag

Ez így már elég f@sza, remélem még több ilyen jön gameplay jön belőle. Bár sajnálom a kimaradt tengeri ütközetet...

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#2) BlackTreff


BlackTreff
tag

Ismét egy marha jó Total War részt kapunk, nem is érdemel szót sem (ez látszik a kommentek számából is...), jobban várom mint azt a bizonyost ami ugyanabban a hónapban jelenik meg és én már nevén sem merek nevezni... ;]

(#3) djculture


djculture
félisten

Betyár lesz 35 gigát letölteni a steam-ről.

(#4) kacsyx


kacsyx
aktív tag

Szerintem borzalmas... Gyanús, hogy megint az lesz mint a Shogunnál: elbaszkurálják az idő nagy részét a grafikára (ami egyébként szerintem ismét szörnyű: kondenzcsíkos nyilak, fénylő katonák és az egész úgy ahogy van hangulattalan, mű Empire grafika), mikor a Rome - Total War a 2003-as grafikájával ma is teljes mértékben élvezhető. A sok grafikai munka miatt meg kapunk egy Shogun II-őt, ahol semmivel sem lett bonyolultabb a játék, mint az elődökben, sőt... Lehet csak én koptam már ki véglegesen a játékkedvből, de szerintem az Empire-től kezdve hulladék kategória az össze TW.

(#5) Kiki18 válasza djculture (#3) üzenetére


Kiki18
őstag

Steamről? Az szentségtörés lenne. A Gyűjtői kiadást kell megvenni. :DD

(#6) danikollar


danikollar
őstag

Jó nagy területet kell leszimulálni.

(#7) Alg válasza kacsyx (#4) üzenetére


Alg
veterán

Rome+Med2 páros volt magasan a legjobb nálam is, rengeteg időt eltöltöttem velük. :K Én azért bizakodom.

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#8) kapeti07 válasza kacsyx (#4) üzenetére


kapeti07
senior tag

Én azért sok időt töltöttem el a Napoleon-al és a Shogun II-vel is és meg voltam elégedve. Az Empire az valóban katasztrófa volt, bár mondjuk a múltkor elővettem a magyarok miatt és lekötött egy ideig.

Az első Rome és a Medieval II a sorozat legjobbikai mert nagyon innovatívak voltak, magasra tették a lécet az igaz. A folytatásoknál már kevesebb volt az újdonság, de ez szerintem nem volt akkora baj.

Bennem is van egy kis félsz, hogy olyan lesz mintha a Shogun II-höz kiadnának egy Rome DLC-t. De eddig sem csalódtam a készítőkben, úgyhogy várom ismét az új játékot.

Xbox: kapeti

(#9) kacsyx


kacsyx
aktív tag

Nekem az új TW-k egyszerűen kevesek. (Bár a játékok 99%-ára ugyanúgy igaz...)
Nem akarok semmi eget rengetőt, csak legyen bonyolultabb, mert a Shogun II, de az Empire és a Napoleon is totál monoton. A Shogun II kifejezetten az, gyakorlatilag csak azért lépkedem a köröket, hogy a technológiai fát fejlesszem, meg még a Ninják képességeivel el lehet benne bíbelődni, amúgy egy hót egysíkú valami az egész. Ráadásul a grafika is nagyon mű.

Miért nem tesznek bele mondjuk komolyabb kereskedelmet, mezőgazdaságot, 'ipart', lehetne kreálni egy várostervezőt is, ahol át lehetne alakítani a városokat (nem kell téglánként, de legalább lehessen már fejleszteni valamit rajtuk). Egységeknél is ki lehetne alakítani valami rangsorolást, amivel elit egységeket lehetne létrehozni. Pl. azt is bírnám, ha a felszerelésüket ki kellene termelni és ehhez szükség volna valami infrastruktúrára, vagy kereskedelemre, akármi.
Mindegy, lasz@rom, úgy se szólhatok bele.

(#10) Ijk


Ijk
nagyúr

Hát, elég ügyetlenül vezette az egységeit csórikám. Mondjuk eleve veszett ügynek látszott, de a hegy tetején lévő ellenség elégy gyenge egységekből állt. Tulajdonképp beküldte az elefántokat és kész.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#11) Kiki18 válasza Ijk (#10) üzenetére


Kiki18
őstag

Valamit mondasz,mert engem is meglepett,hogy alig hullottak a saját elefántjai,az ellenségé meg szinte azonnal. Még érdekesebb,hogy amikor az egyiptomi oldalról játszották végig,akkor pikk-pakk megverte a rómaiakat,ezekkel a "gyenge" egységekkel.

(#12) Alg válasza Ijk (#10) üzenetére


Alg
veterán

Azt néztem én is, a lándzsások között is vígan flangáltak a fánik... :U

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#13) Ijk válasza Alg (#12) üzenetére


Ijk
nagyúr

Az eddigi részekben is csúnya pusztítást tudtak okozni a gyalogság soraiban, kivéve az Empire-t, ott 1km-ről kiszedte az ágyú.
MW2-ben Timuridák ellen kedvenc taktikám volt begubózni a várakba, a legbelső kapu fölé néhány naffatun egység, az első csordát megdobáltam, amokoltak a fánik, és kigázoltak a váron a saját összetömörült gyalogos egységeiken keresztül. De szép is volt, mire betörték a kaput oda volt a fél sereg. ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#14) Bad Pritt válasza Ijk (#10) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Csecse az avatarod, neked ez a játék instant get :D
Aztán i.e. 73-ban ügyesen majd :P

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.