Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) manchester85


manchester85
addikt

És akkor csere üveg és LCD is. Ez azért komoly visszatartó erő. :( 30-40k-t nem szívesen nyel le az ember...

i6 Silver

(#2) Sammy Jankis


Sammy Jankis
csendes tag

Régi házba kellett volna beledobni az új hardwaret és softwaret. Ez így már, tudva a magas árat kellemetlen.

(#3) Chosen


Chosen
addikt

Már látom magam előtt Steve Jobs válaszát az ilyen törésekre: Ne ejtsd le.

(#4) Jadro válasza Chosen (#3) üzenetére


Jadro
veterán

+ vegyél rá protectort. :) Ez sajnos a mai tapicskolós telefonoknál probléma. Tudomásul kell venni hogy ez a hátrányuk és aszerint kezelni őket. Régebben egy-egy véletlen telefon röptetés nem okozott akkora károkat. A minap repült a Wave-em reccsent is a kijelző előtti üveg. :( Szerencsére nem zavaró a törésvonal és a kijelző ép maradt, de ez ilyen dolog.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#5) Sammy Jankis


Sammy Jankis
csendes tag

Jah, a térerő-gondok miatt kapható tok mellé most adnak majd egy, a tokra "szerelhető" csuklópántot is

(#6) sto1911 válasza Chosen (#3) üzenetére


sto1911
veterán

Mondjuk ez szvsz egy normalis valasz lehetne. Nem acelbol van a kijelzo meg a plexi sem, es hat "az ellen nem ved." Aki vesz maganak egy barmilyen 100-150k-s telefont, gondolonam, hogy talan jobban vigyaz ra. A veletlen ellen meg nincs vedelem.

Arra sem vennek merget, hogy 40k-bol kijonne egy ilyen csere.

Regen volt egy Nokia 6210-esem, 20k-ert vettem, 1x esett olyan szerencsetlenul, hogy a kijelzo ripityara tort, 6k volt a csere... (nem markaboltban)

[ Szerkesztve ]

(#7) Lirion


Lirion
addikt

Mondjuk az nem meglepő, hogy ha leesik, megreccsen az üveg, de mellé jól ki van az találva, hogy ez már nem rendeltetésszerű használat, szóval nincs garis csere, így hiába csak az üveg törik, lehet cserélni a kijelzőt is. Aztán majd azokat biztos újrahasználják egy másik mobilban, hisz semmi baja, így lehet spórolni az amúgy sem magas anyagköltségen. ;] Ráadásul biztos nem kis haszon van a kijelzőn és az üvegborításon se, szóval az alma elég jól kaszálhat ezzel is. :D

(#8) Воланд


Воланд
titán

Megesik az ilyesmi na. Egyik ismerősöm telefonja.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#9) tothmaxy182 válasza Воланд (#8) üzenetére


tothmaxy182
őstag

Uhh, gecc, durván néz ki! XD

Üdvözlöm az ismerősödet! :C

Minden szavam magánvélemény!

(#10) mrhitoshi


mrhitoshi
veterán

pff, jó sz@r, ennyit erről a csodás Apple-ről :W :W, 350e FT-ért már nem tudnak berakni, valami komolyabbat...

[ Szerkesztve ]

PS4

(#11) Frenky87 válasza mrhitoshi (#10) üzenetére


Frenky87
aktív tag

Ha eltorik az egyik, csak elohuzod a masikat.

[vagy nem erre gondoltal a 350k-s ar emlegetesekor? :U ]

///

(#12) mrhitoshi válasza Frenky87 (#11) üzenetére


mrhitoshi
veterán

én arra gondoltam, hogy ha már ennyiért gyártanak egy telefon-t (amiből már egy jó Tablet-PC-t is lehetne venni), akkor az legyen tökéletes...

PS4

(#13) Bathory Peti válasza mrhitoshi (#10) üzenetére


Bathory Peti
aktív tag

Milyen 350000ft?150000ft-ért már vehetsz gyári függetlent Angliában.Itthon meg dominóval 186000ftés 27.-én jön a vodához is,és akkor lejjebb megy az ára.Amúgy meg nem kell dobálni,én már leejtettem egyszer,és semmi baja sincsen.Ez megint arra megy hogy tudják fikázni az iphonet.Nem kell megvenni ha nincs pénzed,meg ha nem tudsz vigyázni rá.Ennyi.

További jó forumozást mindenkinek,én ma voltm itt utoljára.Sziasztok.

(#14) dabadab válasza sto1911 (#6) üzenetére


dabadab
titán

"Nem acelbol van a kijelzo meg a plexi sem"

Sot, a "plexi" sem plexibol van, hanem edzett uvegbol. :P
Allitolag az a problema, hogy az uveg oldalat fedetlenul hagytak, mert a szembol jovo uteseknek jol ellenall, viszont oldalrol mar egy relativ kis utes hatasara is szettorik.

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#15) Bathory Peti válasza Воланд (#8) üzenetére


Bathory Peti
aktív tag

Ha jól látom a képen 3g van,és abba is fogadok veled,hogy lehet hogy betört az üveg,de tuti ugyanúgy tudja használni igy is.

További jó forumozást mindenkinek,én ma voltm itt utoljára.Sziasztok.

(#16) Taybore


Taybore
aktív tag

B@$$us, ha leejted eltörik. Ez fizika. Ha egy Samu Galaxy-t ejtesz le pont szarul, az is eltörhet, ugyanúgy, mint egy 3210-es. A kristályváza is ezt csinálja. Ha nem akarsz ilyen meglepetéseket, akkor vegyél Sonim-ot, vagy vigyázz a telódra.
Nem vagyok Alma fan, sőőőt, senki ne értse félre, de ez már szinte gyerekes, hogy bármi baja van (ami amúgy nem is rendeltetésszerű), rögtön újjal kell mutogatni a másikra. Lehet, hogy a 4-es már jobban hypolt, mint a 3G annak idején volt, és pl 68%-al több lökött majom hülyegyereknek vesz ilyet apuci, akik bénán leejtik.

(#17) Bathory Peti válasza Taybore (#16) üzenetére


Bathory Peti
aktív tag

Köszönöm a megfogalmazást,ugyanezt irtam le volna most nagyjából,de már nem teszem.Ezek tények.

További jó forumozást mindenkinek,én ma voltm itt utoljára.Sziasztok.

(#18) mrhitoshi válasza Bathory Peti (#13) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Inkább, annyira dicsőítik az Iphone-t, és ezért más jó készülékeket a WC-ben húznak le..., mert nem Apple

[ Szerkesztve ]

PS4

(#19) Воланд válasza Bathory Peti (#15) üzenetére


Воланд
titán

Még jó, hogy nem fogadtunk. :DDD

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#20) Bathory Peti válasza mrhitoshi (#18) üzenetére


Bathory Peti
aktív tag

Szerintem vegyél egy iphonet,és akkor megtudod miért szeretik ennyien.Olcsón kapsz már 2g-t.Sok sikert hozzá. :D

További jó forumozást mindenkinek,én ma voltm itt utoljára.Sziasztok.

(#21) HyP3b0y válasza Taybore (#16) üzenetére


HyP3b0y
senior tag

Ezt én is aláírom, de miért kell a hátlapnak is üvegnek lennie? :U

Az "eredeti iPhone"-ra érdekes tudtak rakni alu hátlapot, leejted, benyomódott, annyi...3G/S műanyag csakúgy magában is repedezik illesztéseknél+töltőnél és még nem ejtetted le,de még mindig strapabíróbb, mint az üveg(még ha edzett is)

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#22) Bathory Peti válasza Воланд (#19) üzenetére


Bathory Peti
aktív tag

Pedig nekem is volt olyan hogy berepedt,azt használtam sokáig törött kijelzővel.

További jó forumozást mindenkinek,én ma voltm itt utoljára.Sziasztok.

(#23) HyP3b0y válasza Taybore (#16) üzenetére


HyP3b0y
senior tag

Dupla(elment a net.. :((( )

[ Szerkesztve ]

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#24) mrhitoshi válasza Bathory Peti (#20) üzenetére


mrhitoshi
veterán

nem akarom leminősíteni őket, mert bevallom nekem is tetszenek az Apple termékei, csak azon vagyok kiakadva, hogy sokak szerint, ami nem Apple az már sz@r...

PS4

(#25) sto1911 válasza dabadab (#14) üzenetére


sto1911
veterán

plexi ;]

"az uveg oldalat fedetlenul hagytak", hogy eladhassanak egy rakas tokot is ;] ;]

(#26) Bathory Peti válasza mrhitoshi (#24) üzenetére


Bathory Peti
aktív tag

Én egy szóval se mondtam ilyet.Vannak nagyon jó telefonok az applen kivűl is,mint pédául a Desire,Galaxy,stb,sőt az optimus is tetszik,én nekem iphonem van nagyon szeretem,de volt sok androidos telefonom is amiket nagyon szerettem.Csak nekem ez az egész hozzászólás úgy jön le,hogy milyen sz@r ez az apple,hogy törik az üvege ha esetleg ugy ejtik le ahogy nem kellene.Megsugom,nagyon sok másik telefonnak is be tud törni a kijelzője,nem csak az iphone-nak.Engem ez zavar,hogy megint van egy hír,ami egy csomó telefonra igaz,és egyből sz@rozzák az iphonet.

További jó forumozást mindenkinek,én ma voltm itt utoljára.Sziasztok.

(#27) Depression válasza Bathory Peti (#17) üzenetére


Depression
veterán

De már az is tény, hogy a 4 jobban törik, mint az elődje. :)

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#28) Bathory Peti válasza Depression (#27) üzenetére


Bathory Peti
aktív tag

Én már egyszer leejtettem azt semmi baja sincsen.Pedig betonra esett ahogy szaladtam.Végigcsúszott a betonon,és meg se látszik csak a jobb alsó sarkán van egy nagyon pici horzsolás.Ha ennyitől nem tört be,akkor az enyémet jobban összerakták?Szerintem nem,csak nem olyan szögben esett valószinüleg.Sok mindentől függ hogy betörik-e egy üveg vagy sem.Ha megjön a lg arénám amit rendeltem alkatrésznek itt a prohardveren,és ha nem tudom megcsinálni akkor igérem hogy leejtem,és megnézem hogy betörik-e az üvege.

További jó forumozást mindenkinek,én ma voltm itt utoljára.Sziasztok.

(#29) Frenky87 válasza mrhitoshi (#12) üzenetére


Frenky87
aktív tag

Arra probaltam utalni, hogy okos modon 350k-t mondtal, pedig abbol 2db kijon..

///

(#30) joey04 válasza mrhitoshi (#10) üzenetére


joey04
titán

Minden ilyen negatív hírnél beírja valaki, hogy 350ért azért nem ezt várta. Ilyenkor mindig nagyon kíváncsi leszek, melyik az az iPhone, amelyik ennyibe kerül, mert olyat nem veszek, mert az tényleg szar, ha ennyi hibája van...

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#31) moonman válasza joey04 (#30) üzenetére


moonman
titán

nézd, ennyi hibával még 150-ért is baromi drága.

(#32) joey04 válasza moonman (#31) üzenetére


joey04
titán

hát, amíg nálam az összes rinya közül 1 jön elő (az sem úgy, ahogy azt sokan szeretnék), addig nem érdekel. Cserébe ráadásul az enyém a legszebb mobilos kijelző, a számomra magasan legjobb rendszerrel. Szóval nálam nincs ennyi hiba, és nekem csak 120 (se) volt.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#33) Bathory Peti válasza moonman (#31) üzenetére


Bathory Peti
aktív tag

Nem kell megvenni,el kell menni azt kell venni egy samsung galaxyt valamennyivel olcsóbban,vagy ott a nokia n8 csúcsmodelje ugyanennyiért.Senki se kötelez senkit hogy apple terméket vegyen.Aki már vett iphonet,az tudja hogy miért veszi meg,akinek meg nem volt szerencséje hozzá,de vágyakozik rá,az mocskolja az apple termékeit.Nekem ez jön le.Minden telefonnak van gyenge pontja,nekem semmi bajom az iphone-nal,volt nagyon sok telefon már a kezemben,az androidosok nagyon tetszenek,de az iphone amikor nem volt,akkor mindig is hiányzott.Nem véletlen van most is iphone-m.Nekem ez jött be,másnak meg más.Én ezt elfogadom,ezért nem is mocskolom a többi telefont,pedig nem csak az iphone-nak lehet baja,ha van is baja.Például az első iphone 4-em tényleg eldobta a hálózatot,de ami most van,azt tok nélkül használom.

[ Szerkesztve ]

További jó forumozást mindenkinek,én ma voltm itt utoljára.Sziasztok.

(#34) manchester85


manchester85
addikt

Szerintem sokan rossz szemszögből nézitek a problémát. Az, hogy az iPhone 4 törékenyebb elődeinél, és ezen felül az üveg önmagában nem cserélhető, csupán LCD kijelzővel együtt, az bizony súlyosbítja a helyzetet. Igen, vigyázzunk rá, mert megtörténhet a baj. Viszont én a magam részéről csak annyit fűznék hozzá a témához, hogy a nyáron, 2 hónappal a garanciám lejártát követően keletkezett az üveg és az érintőpanel között egy buborék. Na most jelenlegi állás szerint ez 40k körüli javítást jelent egy iPhone 4 esetében. Ehhez még az is párosul, hogy az i4 üvege törékenyebb elődjeinél. Szóval a lényeg az, hogy akár az üveggel, akár az LCD-vel történik valami, kb. 40 ezer forintba fájhat a javítás, ami szerintem elég komoly probléma. Azt hittem, hogy a 2G után ez egy előrelépés volt, de most ismét súlyos pénzbe fájhat az üvegcsere.

i6 Silver

(#36) Bathory Peti válasza manchester85 (#34) üzenetére


Bathory Peti
aktív tag

Mennyi garanciát adtak a telefonodra?Mert iphone 4 nincs 1 éve.

További jó forumozást mindenkinek,én ma voltm itt utoljára.Sziasztok.

(#37) Morden24


Morden24
nagyúr

Hozzáteszem, ez az adat akkor releváns, ha tartalmazza a biztosított készülékek számát (vagyis hiába a magasabb százalék, ha több is a bisztosított készülék, mint 3GS esetében), illetve ugyanannyi vagy arányosan megfeleltethető eladott mennyiségről beszélünk (attól, hogy többet adtak el, könnyen lehet, hogy arányosan ugyanannyi százalék kötött biztosítást, stb.).

Sectumsempra - For Enemies

(#38) akos727


akos727
senior tag

Egy haverom szerint túlélné akármelyik széria azt amit ez a kis Pulse kapott.

(#39) manchester85 válasza Bathory Peti (#36) üzenetére


manchester85
addikt

Nekem 3G-m van. Csak példaként hoztam fel az esetemet. Gondolom hasonlóképp a 4-en is keletkezhet buborék, mert miért ne? Gondolom, nagy hőingadozás miatt történhetett, nagyon meleg volt akkor. Az iPhone 4 viszont már egy teljes üveg- és kijelzőcserét igényel majd. Ehhez ugye meg még le se kell ejteni.

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#40) Bathory Peti válasza manchester85 (#39) üzenetére


Bathory Peti
aktív tag

Értem.Remélem nem fog ilyen történni a telefonommal.De ha még is van rá gari bőven

További jó forumozást mindenkinek,én ma voltm itt utoljára.Sziasztok.

(#41) Morden24 válasza manchester85 (#39) üzenetére


Morden24
nagyúr

Nagy hőingadozásnál (már ha igazak a gorilla glass gyengeségei) inkább a fémkeret mentén való megpattanástól tartanék, nem a légbubitól :B

Sectumsempra - For Enemies

(#42) packdiler válasza akos727 (#38) üzenetére


packdiler
tag

Huh ez kamion volt???

(#43) korpicschess válasza packdiler (#42) üzenetére


korpicschess
veterán

Bicikli, zsebből kiesés.
Ugye jól rémlik? :U

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#44) GeneraL_XTX


GeneraL_XTX
veterán

én kb annyiban ki is merítem ezt a dolgot hogy van a T-nél biztosítás rá. havi 490-ért ha leejtem és eltörik a kijelzője,vízbe esik, kicserélik.

ennyi :DD

a nagyobbik csomag már a kisebbség ellen is véd.

ha kijön egy esetleges javított antennás verzió én magam fogom a falhoz baxni :K :))

(#45) LA_COSTE válasza FlyingV (#35) üzenetére


LA_COSTE
senior tag

Ja, hogy plusz biztosítás. Akkor már tényleg kevesen tehetik meg, hogy legyen ilyen készülékük. (Direkt nem akarok más kategóriát említeni.)

[ Szerkesztve ]

(#46) Morden24 válasza LA_COSTE (#45) üzenetére


Morden24
nagyúr

Hát, az 500HUF / hó azért relatíve kevés embernek fogja átbillenteni a megvehető/megvehetetlen mérlegét, de whatever... :B

Sectumsempra - For Enemies

(#47) LA_COSTE válasza Morden24 (#46) üzenetére


LA_COSTE
senior tag

Pontosan emiatt a hozzászólás miatt nem mertem kiírni azt a kategóriát amire gondoltam...de whatever. :(

(#48) akos727 válasza korpicschess (#43) üzenetére


akos727
senior tag

Sajnos igen, de mind ezt egy olyan 50es tempónál és sok mindennel találkozott útközben.

(#49) Morden24 válasza LA_COSTE (#47) üzenetére


Morden24
nagyúr

Engem viszont érdekelne, szóval elmondhatnád, ha máshogy nem, hát privátban :)

Sectumsempra - For Enemies

(#50) manokaki


manokaki
őstag

Csak annyit füznék hozzá , hogy egy Audi A6 fényezését sem ugyan annyiért csinálják meg mint egy Opel kadett fényezését ugyan azon az elemen ......

Nem azért 10MFt egy olyan auto mert nem lehet összetörni !!!! :C :C :C

ki ilyet, ki olyat vesz , ki mit vállal be !

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.