Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gamerkiller


gamerkiller
senior tag

Na. Mi lenne ha visszamennél a kútra mondjuk egy kannával, tankolnál, kifizetnéd, és bejelentenéd hogy ez az üzemanyag most szépen megy fel pestre. Persze ezt mind tanukkal, stb.. Ha szabad kérdezni mennyi volt a javítás, szállítás összege egyben?

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#2) Lauda


Lauda
félisten

Jelentsd be a vamosoknal, majd vesznek azok mintat.

(#3) Samus


Samus
addikt

Ezért nem tankolok noname kutaknál...Jó nekem a zöld is. Múltkor egyébként meglepődtem, mert a zöld-piros (315) és kagylós (320) benzinkút között bő 5 forint volt.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#4) kételkedem


kételkedem
addikt

Blokkot megőrizted? Ha megvan a blokk, és a szervíz ad egy szakvéleményt, hogy a vacak üzemanyagtól romlott el a kocsid, akkor van esély a továbblépésre.
A másik két verziót már leírták: kanna, VPOP.

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#5) lorenzen


lorenzen
aktív tag

Egy pillanatnyi elmezavarszerű állapot időnként eléri az embert. Hiába tudja az eszével, hogy nem szabad megtennie a dolgot, mégis megteszi.

Adj vért, életet adsz!! (Az aláírás, a vámpírok támogatásával jöhetett létre.)

(#6) JetiRulez


JetiRulez
őstag

Ismerősöm az Auchan kúttal járt így. :(

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#7) keIdor


keIdor
titán

OMV, Shell, Agip-on kívül ha lehet az összeset messziről elkerülöm. Bár MOL még jöhet.
Inkább legyen 340Ft a benzin, de legyen jó, nem fogok 5Ft/l-ért olcsójánost játszani.
Érdekes különben külföldön bárhova be merek állni a "csap" mellé, ilyentől is csak "itthon" kell tartani...

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#8) zoo8800 válasza keIdor (#7) üzenetére


zoo8800
veterán

Ettől nem csak itthon kell tartani, hanem úgymond a keleti országokban mindenhol.
Magyarországon a kutak zöme a MOL-tól veszi a naftát, esetleg adalékot adnak hozzá.

rip and tear, until it is done

(#9) gamerkiller válasza keIdor (#7) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Ukrajna... :D Érdekes, a Skoda ukrán benzinnel 700 kilómétert ment el teli tankal, a magyar Shell benzinnel meg 900-at.. :DDD

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#10) Tomi84 válasza gamerkiller (#1) üzenetére


Tomi84
aktív tag

erre én is gondoltam, csak egy ilyen ellenőrzés nagyon nem olcsó mulatság (6 számjegyű összegről beszélünk) és bőven benne van az esélye, hogy sikerül a tartály tetejéről tankolni, ami teljesen tiszta, ugye a víz is meg a szennyeződések is lent maradnak. Összesen volt ugye 50 lityó benzin, akkor 300Ft/liter áron, tréler 25k, javíttatás még 15k. Idáig ez ugye 55000Ft, de jelen esetben ha gyárból akarom rendelni az injektort, akkor egy darab nem jönne ki ennyiből, nekem meg ugye 2 kéne. Szóval összességiben elég drága volt a benzin. :O

#4 Kételkedem: nem, balf@sz voltam, blokkot nem tartottam meg. :((( Már tudom, hogy ilyen hibát nem szabad többet elkövetnem, de sajnos ezt már megjártam. Most igazándiból annyit tudok tenni, hogy próbálom minél több irányba elterjeszteni, hogy ehhez a kúthoz SENKI ne menjen.

[ Szerkesztve ]

(#11) kételkedem válasza Tomi84 (#10) üzenetére


kételkedem
addikt

Nicsak, mibe botlottam! :D

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#12) keIdor válasza zoo8800 (#8) üzenetére


keIdor
titán

Cseheknél én nyugodtan mentem dízelért bárhova, semmi gond nem volt.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#13) Tomi84 válasza kételkedem (#11) üzenetére


Tomi84
aktív tag

őszinte leszek, próbálok akkora kárt okozni a Kondor Benz-nek amekkorát csak tudok. Nem azért mert vizes volt a benya, ráadásul most úgy néz ki külföldről 30-35k környékén be is tudom szerezni a két injektort, tehát az sem lesz 100k környékén, hanem a csávó hozzáállása akasztott ki. Persze lehet én vagyok naiv gyerek, de ha én felhívom, hogy szar benzint adnak, akkor azt brahiból, vagy cseszegetés miatt mondom, hanem mert TÉNYLEG szar benzint adtak. Erre leolt mint a szart, végére már arra is rájöttem, hogy tulajdonképpen én vagyok itt a csirkefogó. :(((

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.