Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) flakter


flakter
tag

Kíváncsi leszek mekkora tuningot kaphat a grafika.

..FlaK..

(#2) Plazmacucci válasza flakter (#1) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Semennyit? :D

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#3) gianni85 válasza flakter (#1) üzenetére


gianni85
veterán

Úgy fog kinézni, mint a PC verzió max grafikán

(#4) oriic válasza gianni85 (#3) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Plusz megkapja a TressFX-et ez a verzió is

Live-Die-Respawn

(#5) Steve1207


Steve1207
veterán

Szerintem nem rossz az ilyen megoldás főként annak, aki váltja a konzolt és nem tartja meg a régit. Na meg aki szereti a TR-ert :D

Szerk: amúgy elnéznék pár játékot az újakon, nem kellene semmi extra meg grafikai tuning, csak ugyanazt adja, mint az előd generáción (pl nekem Dirt2, RDR a favorit és egy évet lehúzni F1 nélkül is necces).

[ Szerkesztve ]

.

(#6) trufa12 válasza flakter (#1) üzenetére


trufa12
addikt

Jaja, épp most játszom vele, jó a grafika,pc-n.
Ugyan ez lesz ps4-en

A ps4 nek nem lesz jobb a grafikája mint 1 drága pc-nek :)
max az excluzivoknak eleinte. (pont ez a lényege akinek nincs egybe 3-400 ezre pc-re az ugyan azt meg kapja csak olcsóbban (nah meg lehet az is még hogy bugosabban . ) de majd javul az idővel.
Meg ugyebár azt ígérik 60 fps-fhdban nah már most ezt úgyse fogja senki látni (meg szerintem mérni sem lehet majd mint pc-n szokás)
szóval 60hoz közeli fps-t fog produkálni.

A konzol konzol marad . :C

[ Szerkesztve ]

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#7) predakon válasza trufa12 (#6) üzenetére


predakon
őstag

szerencsére

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#8) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

Szuper játék lett, úgyhogy örülhetnek a PS4 tulajok! :K

(#9) GeryFlash


GeryFlash
veterán

Vásárlás előtt letöltöttem a virágbolti verziót, hogy biztosra menjek.... Hát meg is érte, gyakorlatilag egész más élményt ad, mint amit a tesztelők mondanak róla, egy rossz cső játék, ahol veszettül kell nyomkodni quick time eventet, esetleg hót egyszerű, de annál szkripteltebb jeleneteket kell nézni. És ezt a játékot merték összehasonlítani a far cry 3-mal.

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#10) zseko válasza GeryFlash (#9) üzenetére


zseko
veterán

Hát valóban nem hozza 100%-ban a régiek hangulatát, csupán néhány helyen, ám szerintem elég jó lett. A QTE valóban idegesítő és kissé sok, és ahogy olvastam billentyűzettel néhol nem egyértelmű (én gamepaddal játszottam végig), de szerencsére csak az elején, aztán egyre kevesebb és kevésbé zavaróak. Összességében én kb. 80-85%-ra teszem a régiekhez képest a saját értékelésem alapján. Szerintem korrekt lett - legalábbis nem cseszték el annyira mint amennyire félni lehetett az újításoktól.

HR24.hu

(#11) mikka07


mikka07
tag

Az uj tomb raider nálam az év játéka holtversenyben az ac3-al nem tudom valakinek mi nem tetszik a tomb raiderben én 46"os fhd tv-n toltam max grafikán egyszerűen győnyőrű,jó irányítás(xbox360 joyt használok pc-hez)jó mozgás animáciok+fizika,jó story ,látványos átvezetők,tökéletes magyarosítás ,nem kell hozzá túl erős gép egy 470gtx 4gb ram q8300 szépen ment.Amint összerakom az új gépem (i5,8gb ddr3,7870) még egyszer végigjátszom nehéz fokozaton.Nálam 10-9.5 pont több ilyen jó játék jöhetne. Ps4-n meg 18k-ért elég drága lesz emiatt biztos nem vennék uj konzolt ugyhogy egyenlőre marad a jó öreg ps3-m és várom a gt6-ot ami magyar szinkronnal érkezik és 12800ft -ért már előrendelhető.

(#12) trufa12 válasza mikka07 (#11) üzenetére


trufa12
addikt

hát kétlem hogy az neked szépen ment... .mikor ha én mindent maxra veszek van 30 fps... em az adatlapomon látható configgal ...

Csak mert ha igen (akkor leszopom magam címszóval.... )
szóval nem kötekedni akarok ezzel... gondolom nem kapcsoltál be aa-t v valami fényhatásos dolgot.

[ Szerkesztve ]

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#13) mikka07 válasza trufa12 (#12) üzenetére


mikka07
tag

Fxaa(nem mssa azt nem birta) volt bekapcsolva stabil 40-50 fps volt a evga 470gtx oc 1280mb-os kártyámmal (erősebb kártya mint sokan a vga chartok alapján gondolnák)a 7870-es el csak egyszer probáltam (ment vissza gariba mert valószínűleg bs hibás)azzal kb 30-40% van több fps, de a q8300 nem hajtja ki a 7870-es kártyát majd ha meglesz az i5 3570k és kártyám is visszajön garanciában akkor letesztelem mégegyszer.A többi effekt maxon volt abban igazad van hogy az élsimitás csak fxaa volt majd kiderűl a 7870-el mit bir 2* vagy 4* élsimitással együtt.

(#14) trufa12 válasza mikka07 (#13) üzenetére


trufa12
addikt

7970 el fxaa t használok csak azért mondom.....

és etc , nem minden van maxon. úgy van 60 fps stabilan (szóval ez egyébként driver függő is... éppen miként lövik be)

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.