Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) orbano


orbano
félisten

magyarul még legjobb esetben is évekig marad a drága és sz*r flash? jupi

A vér nem válik VAZZE!™

(#2) ftc válasza orbano (#1) üzenetére


ftc
nagyúr

Elvileg Samsung elkezdte gyártani

(#3) Metalfan válasza ftc (#2) üzenetére


Metalfan
senior tag

De gondolom az is NOR alapú

(#4) nLali


nLali
senior tag

Ami annyira jó és olcsó, azt miért nem gyártják azonnal? Ki kéne söpörni a raktárakat, az új terméket úgy reklámozni, hogy mamám is megvegye, aztán mindenkinek jó ( jobb ) lesz.

(#5) mate0217 válasza ftc (#2) üzenetére


mate0217
aktív tag

Én is ezt hallottam :D

Hol a nyuszi? - Hole a new see? Hideg van. - He dag one. Van két macskám. - One Kate much come. http://s1.bitefight.hu/c.php?uid=117708

(#6) #06658560 válasza nLali (#4) üzenetére


#06658560
törölt tag

Az olcsó itt nem az az olcsó állapot, ami a flash chipeket jellemzi, tömegtermelés mellett. Még sok fejlesztés vár erre.

(#7) orbano válasza nLali (#4) üzenetére


orbano
félisten

minek, ha a mostani tehcnológiát is megveszik még és nemigen van konkurenciája?

A vér nem válik VAZZE!™

(#8) nLali válasza orbano (#7) üzenetére


nLali
senior tag

Tudom, hogy abszurd 5let. De mégis jó lenne :U

(#9) ngabor2


ngabor2
nagyúr

ha fázisváltáson alapul, akkor melegítés-hűtés van benne. tehát keletkezik sokszor pici hő, amit el kell vezetni. tehát ez az én értelmezésemben melegszik, nem is kicsit. rövid távon valszeg nem probléma, de ha pl. egy ssd-t alar belőle alkotni a gyártó, ott már oda kell figyelni, hogy hosszú távon is üzembiztosan le tudja adni a hőt.

(#10) Metalfan válasza ngabor2 (#9) üzenetére


Metalfan
senior tag

Az SSD-knek többnyire fém burkolatuk van, nem? Szerintem valami hasonló ok miatt, bár nem hinném, hogy alatta a chipek annyira melegednének, hogy például egy műanyag burkolat megolvadjon.

(#11) Borgi válasza Metalfan (#10) üzenetére


Borgi
aktív tag

hi

Nem a müanyag megolvadása a gond hanem a chip stabil müködése az ami elöbb csorbulhat...
ha túlmelegszik akkor midnen cella felveszi a magas hőmérsékletü állapotot és buktad a memót :) amíg le nem hül, ha meg "vinyó" akkor hát format x: /u :Y hatás

üdv,
Borgi

Resistance is Futile!!

(#12) ftc válasza Metalfan (#3) üzenetére


ftc
nagyúr

[link]

[link]

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.