Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ricsip


ricsip
addikt

Ezenkívül az illesztőprogram tartalmazza a 9.19.0218-es verziójú PhysX drivert

Ez nagyon beragadhatott az új geforce driver jelent meg cikk-template-ben. Miért kell ezt ennyire súlykolni, ha évtizedek óta nem változott ill. egy 10 éve döglött API-ról van szó, ami senkit nem érdekel? Vagy ez vmi védjegye a szerzőnek?

[ Szerkesztve ]

-

(#2) hemaka


hemaka
nagyúr

Wow fix?🤦

(#3) Skarpea


Skarpea
csendes tag

Nekem utána nem volt wifim, az mi? Reboot no wifi. Még1 reboot, utána már lett wifim.

(#4) Dester31


Dester31
tag

LG OLED tévén játszom a Cyberpunk 2077-et 3080-nal, eddig is így játszottam, 4K felbontásban. Eddig az általam használt beállításokkal 40-60 fps-t kaptam, a tegnapi driverfrissítést követően 70-80-at. Más nem változott. Nem tudom, hogy ez az LG OLED frissítésnek köszönhető-e (esetleg valamit hegesztettek a G-Syncen), vagy másnak, de furcsállom picit.

[ Szerkesztve ]

Des

(#5) Mustaros válasza Dester31 (#4) üzenetére


Mustaros
aktív tag

Az elég durva FPS változás, nem lehet, hogy érkezett patch-is a játékhoz?
Én örülnék neki, ha egy driver ennyi FPS-t hozna ;]

(#6) Dester31 válasza Mustaros (#5) üzenetére


Dester31
tag

Én is nagyon meg vagyok lepve. De még csak a gépet se indítottam újra az előző napokban, úgyhogy nem nagyon tudom másra fogni, csak drivert frissítettem.
Nem, nem jött újabb patch még az 1.06 óta (16 napja).

Des

(#7) Croissant válasza Dester31 (#6) üzenetére


Croissant
aktív tag

Kár, hogy én nem tapasztaltam ilyet a 1080TI-vel... Nem lehet, hogy csak kimentél a városból? :D ;]

(#8) Dester31 válasza Croissant (#7) üzenetére


Dester31
tag

Erre gondoltam először én is, mert a városból kiérve tűnt fel először, legyintettem én is. Viszont amikor visszamentem a városba, akkor is maradt... Azért ma még egyszer megnézem újra. :D

Des

(#9) Criminalhdz


Criminalhdz
csendes tag

Én Q2 RTX alatt vettem észre, hogy több lett az fps (2070), szerintem ennyit dobott a driver most rajtuk.

(#10) ricsip válasza Criminalhdz (#9) üzenetére


ricsip
addikt

Az jó, mert én is azt nyomom mostanában.
Jött ki v1.4 a Q2 rtx-ből karácsony körül. Az új geforce driverben lett is hozzá másnap új felismerő módosítás. Mondjuk arra kíváncsi lennék, mi lesz másabb attól, h. a driver most már tudja h. a quake2.exe az mostantól v1.4 quake2 rtx programot rejti. :F :Y

-

(#11) Fecko_78 válasza Dester31 (#8) üzenetére


Fecko_78
tag

Használod az Nvidia optimalizálás profilt? Szerintem abban állítottak át valamit.

[ Szerkesztve ]

(#12) flashpointer válasza hemaka (#2) üzenetére


flashpointer
őstag

arra meg nem jott semmi.

(#13) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Fecko_78 #11:
Valamit biztos elállított mert nekem egy dekát nem javult a CP. :) A memory leak, meg továbbra is játszhatatlanná teszi...

[ Szerkesztve ]

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#14) Fecko_78 válasza GodGamer5 (#13) üzenetére


Fecko_78
tag

A driver leírásban van Cyberpunk 77 performance javítás, ha jól láttam. Rtx+DLSS. Amúgy nálam is van fps növekedés.Most mértem.

[ Szerkesztve ]

(#15) ricsip válasza ricsip (#10) üzenetére


ricsip
addikt

Ez a profilozás továbbra is érdekel mit ér.

-

(#16) denx1992


denx1992
tag

Végre csinálnak is valamit az nvidiánál :C

Nber tragédiája

(#17) Dester31 válasza Fecko_78 (#11) üzenetére


Dester31
tag

Nem használtam. Viszont amit korábban írtam, felejtsétek el: valamiért visszaállt a játékbeli felbontás 2560x1440-re, így nem csoda, ha ennyire meglódult az fps. Viszont az már érdekesebb, hogy ezúttal nem volt annyira feltűnő (a desktop felbontás a tévén maradt 4K). Korábban a tévé felbontását vettem le 1440p-re, és úgy a játék is 1440p volt, de annyira elmosott és rossz volt a kép, hogy öt percnél tovább nem bírtam. Most meg nem vettem észre, pedig ugyanolyan távolságban ültem. Feltéve 4K-ra persze lett minőségbeli javulás bőven (és hát visszaesett az fps is, nyilván), de közel sem akkora, mint korábban. Ezt se értem teljesen.

Des

(#18) Dester31 válasza Fecko_78 (#14) üzenetére


Dester31
tag

Mennyi és milyen konfigon, milyen paraméterekkel? :)

Des

(#19) Fecko_78 válasza Dester31 (#18) üzenetére


Fecko_78
tag

9900k+Rtx 2080Ti, 2560X1440p. Átlagban kb.7 fps volt a többlet. Viszont nálam kékhalálozott többször is. Vissza kellett raknom az előző drivert. A DLSS-ben volt valami változtatás a leírás szerint. Már van hotfix hozzá. Talán megpróbálom mégegyszer mielőtt eladom a gépet.

[ Szerkesztve ]

(#20) Abel-0101 válasza Fecko_78 (#19) üzenetére


Abel-0101
aktív tag

probáld meg, win11el nem lesz kékhhalál :O

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.