Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Az igen!

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#2) eeXaa


eeXaa
addikt

Kizárt.

(#3) Medocsabi


Medocsabi
addikt

Végre!
Ebben a hónapban se maradunk péesnégy eladási statisztika nélkül! :R

(#4) oriic válasza eeXaa (#2) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

[link]

Pénzügyi jelentéseket hamisít vajon akkor a Sony? Kizárt.

(#3) Medocsabi

Negyedévente egy-egy ilyen hírt azért ki lehet bírni szerintem.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#5) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

PS fórumban már ōsszel azt tippeltem,hogy meg lesz a 100 a Q1-ben. Nem hitték el :)
Illetve az alacsony ~30%-os digitálist is...na jó nem fényezem magam többet :D

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#6) #80123904


#80123904
törölt tag

A gép eladás szép adat.
Az mondjuk fura, hogy átlagosan "egy ps user" 4 játékot vesz egy évben.
Ps+ra sincsenek olyan sokan előfizetve.

Mondjuk én is ezt a tábort erősítem. Két ps4-et vettem eddig. Összesen volt három hónap ps+ előfizetésem. Tavaly SotC, GoW, Pókica és detroit volt, amit megvettem.

Jó nálam a ps másodlagos platform és csak az exkluzívokat veszem meg rá, de hm.

(#7) Shing


Shing
őstag

Szép, mire kiépül egy értelmes réteg lehet cserélni PS5-re és kezdődik az egész elölről. ;]

(#8) Scholes9 válasza Shing (#7) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Közben meg milyen élményekkel gazdagodtál :) Nálam (is) első napos vétel lesz a PS5, már eldöntöttem :D

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#9) Def26


Def26
félisten

Érthető, minden téren jobb mint a box.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#10) Medocsabi válasza Def26 (#9) üzenetére


Medocsabi
addikt

Ezzel lehetne vitatkozni, mert ugye ízlések és pofonok. :K

(#11) zzola válasza oriic (#4) üzenetére


zzola
félisten

Munkahelyből adódóan...mindig az a legjobb statisztika, amit én csinálok... :DDD

(#12) zzola válasza Def26 (#9) üzenetére


zzola
félisten

Deazikszboxvániksz erősebb! :))

(#13) l.skywalker válasza Def26 (#9) üzenetére


l.skywalker
félisten

LoL. Te még mindig ilyenekkel szórakoztatod magad? :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#14) Def26 válasza l.skywalker (#13) üzenetére


Def26
félisten

nem magam, hanem a népet. ;]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#15) l.skywalker válasza Def26 (#14) üzenetére


l.skywalker
félisten

Offline az Xbox és itt trollkodsz. ;]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#16) eeXaa válasza Def26 (#9) üzenetére


eeXaa
addikt

...ja, kb 5 játék, amit szivesen játszanék ps4-en, minden másban szarabb. ezért nincs is... ;)

(#17) zzola válasza eeXaa (#16) üzenetére


zzola
félisten

Ezt vártam! :DDD

(#18) ProEvoFan válasza oriic (#4) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Most akkor jöhet a Nintendo hír.Ott is elment 33 millió két év alatt.

(#19) frankdelgado válasza l.skywalker (#15) üzenetére


frankdelgado
őstag

Engem nem zavar, h offline a box úgysincs rá játék...

(#20) Def26 válasza ProEvoFan (#18) üzenetére


Def26
félisten

az ciki. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#21) Solten


Solten
addikt

Hurra, fanboyok, lehet fap-olni... :D Vettem egy slim-et, nagyon jo, nagyon kompakt, es halk. Par darab exkluziv, huha, de jo, amugy nem erzem hogy barmi elonye lenne az xbox-al szemben. Jobban elkapta a Sony a startot anno, ennyi. Shop: itt is jol meg kell szurni milyen jatekba invesztal az ember, ugy mint az xboxnal, toljak az ember arcaba a hulladekot. Egy negativum, HDMI elosztora van radugva, "alvo modba" (vagy hogy hivjak) kell kikapcsolni, ha teljesen aramtalanitva van, bekapcsolasnal cseszik kepet adni (nem valt automatikusan sem manualisan a kimenetere). Az xboxnal nincs ilyen problema.

Saor Alba

(#24) gyuromoj válasza eeXaa (#16) üzenetére


gyuromoj
veterán

Azt az 5 játékot játszd akkor X-en vagy PC-n.... oh wait :U

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#28) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Van ott pénz lóvéra PS Now PSN

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#30) Dvix válasza Medocsabi (#29) üzenetére


Dvix
senior tag

Én abban reménykedem hogy a Microsoft is hoz ki majd az X re jó sok exkluzívot(ha már ennyi stúdiót bezsákolt), hogy a konzoljának legyen "értelme h piacon van".

Én tavaly Június óta vagyok egy PS4 Slim tulajdonosa és bevallom, hogy csak azért választottam mert a játékok teljes értékűek lemezen :K és mert baromi, de baromi jó exkluzívok vannak náluk. :DDD

(#31) Wesder válasza Dvix (#30) üzenetére


Wesder
félisten

Ezt hogy érted hogy "teljes értékűek lemezen"?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#32) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Detroit és a Red Dead után nem is kérdéses, hogy a legjobb konzol. ;)
Az Xbone meg a ps exkluzívok mellet a sarokban térdepel... :DD

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#33) Dvix válasza Wesder (#31) üzenetére


Dvix
senior tag

Berakod a lemezt a gépbe és megy még patch nélkül is offline a játék. :K Tehát a lemezen a játék az maga "teljes értékű". :) Nem csak egy kód amit letöltesz és full online kell lenni h játszhass. :K
Ugyan ez igaz a letöltött játékaikkal ami szerintem baromi jó mert nekem a hetekben ment már el a net és tök jó hogy "nincs megállás" a játékban. :C

[ Szerkesztve ]

(#34) #80123904 válasza Dvix (#33) üzenetére


#80123904
törölt tag

Ezeket pc vs konzol témakörben tartod a konzolok előnyének, right?

Csak mert fura, hogy kiemelted, hoy ps4-en így van, de gondolom/remélem tudod, hogy a zöld oldalon is.

[ Szerkesztve ]

(#35) Dvix válasza #80123904 (#34) üzenetére


Dvix
senior tag

Igen persze! Elsősorban a PC-n sajnálom, hogy a dobozban lévő játék csak egy kód, :( Vési mai napig a szívem. A Box-nak meg vásárlás előtt utána néztem nyílván, megvannak a maga előnyei: régi lemezes játékok támogatása stb. abszolút jónak tartom! DE nálam az exkluzívok amik eldöntötték a dolgot! Tavaly kijátszottam végül a TLoU-t és a HorizonZD-t és kellemes élményekkel lettem gazdagabb! :C

(#36) Wesder válasza Dvix (#33) üzenetére


Wesder
félisten

Ja, azt hittem hogy azt mondod hogy boxon nem így van, ezért nem értettem:D

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#37) Dvix válasza Wesder (#36) üzenetére


Dvix
senior tag

eszem ágában sincs ilyet mondani. :U Csak az egyik fő szempontom volt konzol vásárlásánál, hogy a lemez amit megvettem, szépen gyűljön a polcon h lássam, és érjen is valamit :K

[ Szerkesztve ]

(#38) Wesder válasza Dvix (#37) üzenetére


Wesder
félisten

Amióta konzolra visszavàltottam szàmomra a PC megszűnt létezni mint jàtékos platform.
Szimpla félreértés volt ez az egész.:K

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#39) frankdelgado válasza GodGamer5 (#32) üzenetére


frankdelgado
őstag

[link]

Így hogy banán árában viszik....

(#40) Hopkins95 válasza Wesder (#38) üzenetére


Hopkins95
addikt

Én meg pont fordítva vagyok...át akartam szokni konzolra, de egyszerűen nem tudom megszokni a kontrollert. Próbáltam többször is, sőt, a Resident Evil 2 Remakenél is úgy akartam játszani fotelből, de hamar láttam, hogy ez így nem lesz jó, mert folyton félrelőttem a töltényem és aztán bajban voltam. :W Biztos csak én vagyok ilyen csodabogár(mert már jó ideje megvan a konzol is, Uncharted részeket végigjátszottam rajta), de egyszerűen úgy látom, amíg nincs számomra rendes egér lehetőség konzolra, addig no go multiplatform játékoknál. :(

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#41) ProEvoFan válasza Hopkins95 (#40) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Xim apex és minden megoldva.

(#42) Hopkins95 válasza ProEvoFan (#41) üzenetére


Hopkins95
addikt

Kipróbáltam, de aztán eladtam, nem elég jó nekem. Nem tudtam mindent ugyanúgy beállítani.

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#43) Wesder válasza Hopkins95 (#42) üzenetére


Wesder
félisten

Akkor szàmodra marad a PC.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#44) freeknight


freeknight
őstag

Így kell ezt csinálni.
Ebből is látszik, hogy a következő generáció hívószavai a multiplatform, "világ legerősebb konzolja", online gaming, battle royale, és a tévé lesznek ;]
Microsoftnál fel lehet kötni a gatyát.

(#45) Wesder válasza freeknight (#44) üzenetére


Wesder
félisten

Ne aggódj, tanultak belőle.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#46) hombre[EU] válasza Wesder (#45) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Aztán jön az E3 és: streaming,streaming,streaming :D

Life, Uh, Finds A Way

(#47) Wesder válasza hombre[EU] (#46) üzenetére


Wesder
félisten

Vàrjuk ki a végét.
Ott vannak az új stúdiók.
2020-27-30? időszak alatt simàn összerakhatnak egy-két ütős MS exklúzívot. Ha tényleg olyan lesz az xCloud mint promózzàk, alig vàrom hogy a kézikonzollà avanzsàlt telefonomon tudjak majd CTR-ezni. Szerintem élvezhető lesz 6-7"-on. (Ugye Switch?).

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#48) hombre[EU] válasza Wesder (#47) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Persze tudom,hogy összeszedik magukat. Tanultak a hibájukból,ahogyan a többiek is elōtte.
Az xCloud-ot várjuk, de ha te telefonra akarsz AAA gamet streamelni, ahhoz kell majd egy €1000-ós Samsung S12+ :) Szerintem az emberek a Google Chromos verzióját fogják preferálni

Life, Uh, Finds A Way

(#49) Wesder válasza hombre[EU] (#48) üzenetére


Wesder
félisten

Ne vicceljünk màr hogy streamingre, majd csúcsteló kell.
Mégis mi lenne az akadàja annak hogy egy SD660-as telefonra streamelj?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#50) VikMorroHun válasza Solten (#21) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Akkor vacak a HDMI elosztód. Nálam a PS3 és a PS4 van ugyanazon a kábelen rákötve a TV-re; bármikor tudok váltani közöttük az elosztón levő gombbal (ha valamiért egyszerre mindkettőt használnám), illetve simán felébred a PS4 alvó módból, és megjelenik a képe a TV-n.

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.