Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Az E3-on is odatették magukat. Megérdemlik a(z újabb) sikert :K

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#2) Televan74


Televan74
nagyúr

Lesz még több is, talán meg lesz a 100 millió! :K

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#3) VTom válasza Televan74 (#2) üzenetére


VTom
veterán

Esélyes, hogy sokan megindulnak a boltok felé, akik a skorpió árcéduláját várták
Én is gondolkodom, hogy veszek egyet ősszel.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#4) Garrick


Garrick
csendes tag

Fog még nőni ez a szám. Idénre be van tervezve nálam is a vétel most már egy-két exkluzív cím miatt. Csak az anyagi krach ne üssön be nálam. :D

(#5) ProEvoFan válasza VTom (#3) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Addigra talán még olcsóbb is lesz.

(#6) <Lacy85>


<Lacy85>
addikt

FullHD tv mellé van értelme amúgy a Pro-nak?
Ha csak fps növekedés van, meg egy nagyon minimális grafikai javulás, akkor egyelőre nem agyalok a slim cseréjén.

(#7) tailor74


tailor74
őstag

Részemről olyannyira elégedett vagyok velük, hogy a pc-t kezdtem el hanyagolni.
Megkötöttem azokat a "bizonyos kompromisszumokat", amiért kárpótolnak a TARTALMAK, és tök jól elvagyok vele. :)

Megérdemelten sikeresek.

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#8) Rodi 4.80


Rodi 4.80
senior tag

Végigtoltam az Uncharted összes részét, meg a Last of us-t, nagyszerű élmény volt, adom is el a PS4 Prot-t, és inkább 1080Ti-re fejlesztek pc-n. :))

(#9) Raysen623 válasza <Lacy85> (#6) üzenetére


Raysen623
addikt

Én rádugtam a 4K tévémre a slim-et próbaként és csak ámultam. 1080-at skálázta fel a TV, de kellemes élmény volt a színvilág miatt is. PRO-nak akkor van értelme ha valamikor 4K-ra fogsz váltani. Én ezt meg fogom tenni, tehát valamikor cserélhetem a gépet.

(#7) tailor74 : +1, szépen lassan építem lefele a desktop vonalat.

(#8) ethernith : egészségedre. Látom elkapott a hype vonat.

[ Szerkesztve ]

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#10) Rodi 4.80 válasza Raysen623 (#9) üzenetére


Rodi 4.80
senior tag

Igen, elkapott a hypevonat, de inkább leszállok róla.

(#11) Televan74 válasza Raysen623 (#9) üzenetére


Televan74
nagyúr

Én még két kézzel markolom a desktopot. Mint kisgyermek a bilit. ;]

Majd lesz PS4 is(vagy PS5),ha a PC mellett marad költségvetési forrásom rá. :DDD

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#12) KaitouP válasza Rodi 4.80 (#8) üzenetére


KaitouP
veterán

LOL. Mi a fenének vettél akkor Pro -t? :U

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#13) ProEvoFan válasza KaitouP (#12) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Mert PC kocka, és mint olyan, csak a maximum íz ami számít ;)
Csak vicceltem, nem kell megsértődni:)

(#14) tailor74 válasza Raysen623 (#9) üzenetére


tailor74
őstag

Én ebből nem csinálok hit vitát, a pc-nek is megvan a maga jó oldala.
Se energiám, se időm, kedvem nincs már annyit játszani, mint régen. Ráadásul válogatósabb is lettem. :)
A heti 4-5 óra játékra szánt időre nekem pont megfelel, hogy lehuppanok elé és játszom. Nem baj ha nem max a grafika, nem baj hogy nincs 60fps, pont lesz@rom, szórakoztat.

Nincs már kedvem 3-4-500k-t elkölteni egy frankó "gémer" pc-re, nekem egyszerűen nem éri meg.

A fent említett 1080ti árából meg majd megveszem jövő karácsonykor a ps5-öt 5-6 játékkal. :))

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#15) Rodi 4.80 válasza KaitouP (#12) üzenetére


Rodi 4.80
senior tag

A 4k miatt vettem Pro-t. Végig akartam vinni pár exkluzív játékot, ami érdekelt. Nagy élmény volt, de a pc-s 4k nekem jobban tetszik, plusz több a játék, plusz nem hangos a gép játék közben. A PS4 úgy hűt, hogy nem hallod tőle a játékot :DDD

Ahhoz már öreg vagyok, hogy megsértődjek, de még a pc kockasághoz is :D

(#16) Rodi 4.80 válasza tailor74 (#14) üzenetére


Rodi 4.80
senior tag

"A fent említett 1080ti árából meg majd megveszem jövő karácsonykor a ps5-öt 5-6 játékkal"

Nálam is felvetődött ez az ötlet, de belegondoltam, hogy mennyire drágák a ps4 játékok, évi 10+ ezer Ft a multizás, stb. Ráadásul a híres exkluzív címek totál egy kaptafára készülnek, hiába a jó sztori, nekem olyan volt ez a pár játék, mintha mindennap rántott hús lenne a vacsora, csak más tálalásban.

(#17) Scholes9 válasza VTom (#3) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Én most a héten vettem a 2. gépem. Volt 2 éve ősszel, de pár hónap után eladtam. Most nem fogok abba a hibába esni. Nagyon komoly tartalom érhető el a Sony gépére, és ez még csak bővülni fog :K Mindenképpen megéri "tartani" egy PS-t szerintem :B

tailor74: "A heti 4-5 óra játékra szánt időre nekem pont megfelel, hogy lehuppanok elé és játszom. Nem baj ha nem max a grafika, nem baj hogy nincs 60fps, pont lesz@rom, szórakoztat."

Erről van szó, annak ellenére, h PC-n nem adom alább 60 fps-nél, PS-en viszont valahogy nem zavar már a fix 30 :B :K

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#18) Kicsimix


Kicsimix
őstag

Annyira drágák a PS játékok, hogy mikor pc-n megveszek valamit akkor pár hét múlva tele van csalókkal és kidobott pénz lesz az egész ha multizni szeretnék mert tönkreteszik a kis csírák a játékélményt. Ha meg nem a megjelenés napján veszem meg ps-en hanem várok 1-2 hónapot akkor meg nem ritkán 40-60%-os akcióba megkapom.. jah.Tényleg nagyon szar..
Évi 10 ezer a plus amivel az akciókban részt vehetsz meg ingyen játékokat is kapsz a multin kívül. Na így helyes.
Egy kaptafa..
Én a Borderlands-okat pc-n toltam ki azok is egy kaptafák voltak... :U

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#19) toronyhaz válasza Rodi 4.80 (#15) üzenetére


toronyhaz
aktív tag

Nem akarom elhinni hogy a hűtés zavar.
Bár nem tudom nálatok mi a szitu.
Alszik melletted valaki?
Úgyis fülessel játszik szinte mindenki.
Főleg aki multizik. :U

(#20) tailor74 válasza Rodi 4.80 (#15) üzenetére


tailor74
őstag

Nem tudom milyen ps-ed volt, de az enyém 90%-ban kussol, nem hangos. Pár játék megkínozza a hűtést, de mivel garis-nem gond. :)
Ha lejár a gari, úgy kapom szét, mint a foxi a lábtörlőt, és megy egyedi házba a ps kiegeszítő hűtéssel.

Amúgy meg a pc-s vga-k sem némák ám, ez tévhit. Csak kinek mi a hangos.

A 10+ k-s multihoz jár ám havonta 2-3 ingyen játék is, ez évi cirka 20 játék, gondolom ezt tudod.
Az árakról meg annyit, hogy nem drágább, mint pc-s társaik, főleg a mostani tendenciát elnézve.

[ Szerkesztve ]

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#21) Rodi 4.80 válasza Kicsimix (#18) üzenetére


Rodi 4.80
senior tag

Tényleg nagyon jó a PS4 Pro, de látványban, beállítási lehetőség terén nem éri el egy komolyabb (3k) pc szintjét.

Persze a lebutított grafikával hasít 30/60 fps-sel, de pl. egy open world-nek hazudott Horizon-nal "kamu 4k" -ban úgy izzad a konzol, mint kurva a templomban.

Ja, és pc-n 4k hdr kijelzővel a gta5 és a wildlands nem úgy néz ki mintha egy novemberi hajnalon játszódna (90%ködben), hanem vannak színek és részletek is. Ezzel szemben a PS4 simán hozza az XBOX360 szintjét.

(#22) Rodi 4.80 válasza tailor74 (#20) üzenetére


Rodi 4.80
senior tag

"Pár játék megkínozza a hűtést..."

Ezekről beszélek. A többi régi szar meg kit érdekel? :)

(#23) Rodi 4.80 válasza toronyhaz (#19) üzenetére


Rodi 4.80
senior tag

Halál csendes pc-m van, ahhoz képest a PS4 Pro olyan volt, mint egy ruszki kombájn. Persze csak 4k UHD-ban. 640x480-ban minden okéj!

[ Szerkesztve ]

(#24) Kicsimix válasza Rodi 4.80 (#21) üzenetére


Kicsimix
őstag

Enyhén sokat csúsztatsz ezért érdemi vitát így nem nagyon lehet folytatni.. A konzol melegedésére viszont annyit tudok mondani, hogy magasról leszarom, hogy melegszik nem azért vettem, hogy fogdossam hanem, hogy játszak mint a másik 60 millio.

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#25) Silεncε válasza Rodi 4.80 (#21) üzenetére


Silεncε
őstag

"PS4 simán hozza az XBOX360 szintjét" - na azért ez még nekem Xbox-osnak is durva :D A PS4 egy tök jó konzol, ha neked a PC tetszik, vedd azt, de azért ilyet leírni finoman szólva is erős csúsztatás...

(#26) tailor74 válasza Rodi 4.80 (#22) üzenetére


tailor74
őstag

Jó, hagyjuk... Pont ezt szerettem volna elkerülni, a pc vs konzol témát. Szerinted a pc a király, szerintem meg túlzás szétcsúszni tőle.

Egy fhd-s mindigmindenholmindenkor 60 fps élményhez minimum egy 1070 kell (és meg ott sem megy a 16. God ray fényeffekt, a látótávolság jó ha 80%, stb.), ami magában egy konzol ára.
(Tudom, mert azt adtam el januárban)

Elfogadom hogy erre van igény, csak te meg azt fogadd el, hogy van aki ezt lesz@rja.

A horizon-t meg le szarozni... hát az elmúlt évek egyik legjobb játéka, de te tudod. :)

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#27) Scholes9 válasza toronyhaz (#19) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Nem éppen halk azért egyik PS sem. Persze tényleg van pár játék, ami alatt elég zajos, de soknál nem nagyon lehet hallani, pláne játék közben. Mondjuk engem nem zavar/érint, mert felhangosítom az 5.1-es rendszerem és mehet a menet, még jobban is adja az élményt :) :D

tailor74: ez az egyedi ház ez mi? :)

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#28) Polllen válasza tailor74 (#26) üzenetére


Polllen
nagyúr

Ahaaam... Azért ez is kemény csúsztatás. Fullhd fullon nem ment, ezért eladtad és hirtelen jó lett a 900p/1080p low 30-60 fps. :DDD
Az mellékes, hogy egy 1050 is vígan kipréseli magából azt, amit egy alap one vagy ps4, sok esetben még jobbat is.

Legalább almát almával hasonlítanátok össze, de így tényleg a szokásos értelmetlen pc vs konzol vita.

A sony-nak amúgy gratula, szépen taroltak.
Amúgy volt ps4-m és one-m is még az első generációkból és a one halkabb volt.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#29) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Szép eredmény! :C

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#30) Rodi 4.80 válasza tailor74 (#26) üzenetére


Rodi 4.80
senior tag

Itt nincs szó "PS vs PC" szituról. Nekem mindkettő, van leírtam a tapasztalatokat.
Tény, hogy a konzolt csak az exkluzív teszik igazán népszerűvé, a többi csak sallang.

(#31) Hopkins95


Hopkins95
addikt

Szerintem jó ez a PS4, de szerintem az FPS-t igazán csak PC-n lehet élvezni. Én ezért építek most magamnak egy PC-t mellé. Azonban azzal én sem vitatkozom, hogy egy teljesen új PC jó kb. 4-szer annyiba kerül. Viszont én most hosszabb távra tervezem és utána évekig kiszolgál majd. Így egy PS4 + PC kombóval jól elleszek.

Nekem a Dualshock 4 is nagyon bejön, az Xbox ravasz gombjait olcsó műanyagnak éreztem utána. Még a laptopomon egyes játékokra is a Dualshockot használom. :)

(#32) ethernith +1, sajnos ezzel sem tudok vitatkozni, különben én sem vettem volna PS4-et.

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#32) Rodi 4.80 válasza Kicsimix (#24) üzenetére


Rodi 4.80
senior tag

Nincs szükségem csúsztatásokra, se konzolfogdosásra ahhoz, hogy megállapítsam: a konzol egy butított pc, amit csak ígéretes címekkel tudnak eladni sokak örömére - akár az enyémre is.

(#33) Polllen válasza Hopkins95 (#31) üzenetére


Polllen
nagyúr

Fura, mert nekem pont a dualshock tűnik olyan könnyű műanyag izének és a one kontrollere meg masszívnak.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#34) Rodi 4.80 válasza tailor74 (#26) üzenetére


Rodi 4.80
senior tag

"A horizon-t meg le szarozni... hát az elmúlt évek egyik legjobb játéka"

Nem szaroztam le. De ezt az elmúlt évek legjobb játékaiból összeollózott terméket igencsak túlhájpolták - szerintem. Kellett egy húzócím a PS4 Pro debütálásához, azt' ennyi. Ledöbbentem az "apavégigvezetabetanulósrészen" meg a főhős béna vigyorán, meg a "nyitott világú" játék zárt arénás boss fight-jain, aszittem hogy láttam már ezt valahol. Párszor. PS-en.

Vajon miért adja el minden ismerősöm pár hét után a Pro-t?

Megsúgom: 2 hét alatt kijátszható.

(#35) kiezTe90


kiezTe90
senior tag

Pont mostanság akarok beruházni ps4 pro-ra, természetesen 4k tv-m van.
Kérdések.
Eddig gépen játszottam, a ps-en mennyire van játékos közönség mutiba? Főleg multizni szeretek amúgy, (pl.:division, meg hasonló kaliberű játékok...), gondolom ps-re is jelennek meg azok a játékok amik pc-re álltalában..
Mennyire nehéz átszokni, pc-ről ps-re?

Egyre többször egyetértek Thanosal...

(#36) <Lacy85> válasza kiezTe90 (#35) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Multi játékosokat tekintve kb. PS4-en vannak a legtöbben a 3 platformból.
Az átszokás nekem csak FPS-eknél macerás, mert kontrollerrel sokkal bénább vagyok, de megszokható.
Mondjuk pont a Division-t hagytam a francba, mert azt egyszerűen nem tudtam élvezhetően irányítani. :D

Viszont pl. egy Destiny-vel meg tök jól elvagyok.
A többit (szimulátorok, rpg-k, stb.) viszont 2 nap alatt megszoktam, pedig az életben nem használtam kontrollert pc-hez.

(#34) ethernith: Oké, fogtuk, hogy szar a PS4, meg a Pro is. Attól még szabad rajtuk játszani?
A Horizon meg tényleg az egyik legjobb játék mostanában. Próbáld ki a 1080-on is. :DD

[ Szerkesztve ]

(#37) Tikakukac


Tikakukac
titán

5-6 játék érdekel, lehet kettő is lesz a lakásban nyáron :B

Hangra: hangos, vitathatatlan. Nekem vizezve van az asztali ahhoz képest brutális. Mondjuk a víz többe került, mint egy PS4 Pro, de azért mikor a füles, meg ki alszik érvek jönnek elő mindig kuncogok. Mintha ez csökkentené a decibeleket :P

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#38) Kicsimix válasza <Lacy85> (#36) üzenetére


Kicsimix
őstag

Egérrel billel is lehet irányítani a konzolokat ha nagyon zavar.. Több megoldás is van erre. Én pl Division-t is azzal tolom. Az fps-eket meg értelemszerűen.
Sőt..Fps-nél már már lemaradásban vagy ha nem ezt teszed mert rengetegen így tolják.

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#39) Rodi 4.80 válasza <Lacy85> (#36) üzenetére


Rodi 4.80
senior tag

Te meg nézd a lebutított grafikát a 4k hdr tévéden.

(#40) <Lacy85> válasza Kicsimix (#38) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Annyira nem zavar, mert nagyon ritkán tolok FPS-t. Ezekből már "kinőttem". :D
Szinte csak RPG-kkel nyomja az egész család (Horizon, Bloodborne, AC, Witcher, DS2-3, D3, stb.)

Meg ehhez az egész szobát át kéne rendezni, mert az egyik sarokban van a TV állvány, a másikban meg az íróasztal. Hát csak emiatt nem. :D
De azért köszi az infót. Néztem 1-2 átalakítót, és tényleg egész könnyen megoldható. :R

(#41) hitchins válasza Rodi 4.80 (#16) üzenetére


hitchins
őstag

Abszolut nem kotozkodesbol irom inkabb kivancsisagbol hogy a pc-d amin megfeleo minosegben tudod futtatni a jatekokat az mennyibe kerul.
Osszesegeben valoban olcsobb pc-en jatszani mint ps-en?

(#42) Szakiii válasza Rodi 4.80 (#39) üzenetére


Szakiii
addikt

Kicsit túlkapod ezt a grafikai dolgot, van köze a játékélménynek a grafikához de közel se ennyire.. egy játék nem a grafikától lesz jó, pont miattatok van ennyi fos játék ahol csak vesznek egy motort és ráhúznak egy skint és kap egy szar körítést, de ilyeneknek pont ez kell mert legalább 4k-n faszán néz ki :D de megértem ha már veszel 400kért egy pct valamit tolni kell rajta hogy elmondhasd hogy szebb mint egy horizon dawn vagy bloodborne vagy sorolhatnám. Hidd el az a 60 millió ember pont leszarja a 4k-t, kifejezetten kis részét teszi ki ennek a 60 milliónak a ps4 pro... megértjük hogy mások az igényeid. PC-n is vannak jó címek, de azoknál se a grafika miatt tartanak ott ahol, pl.: league of legends, dota 2, cs go stb. Játék élmény kell egy jó játékhoz semmi más, grafika az teljesen elhanyagolható ha maga a játék gyenge, akkor kuka. Persze ps-en is van ilyen pl order 1886, de ps közönség kicsit más mint a pc-s itt ki is lett mondva hogy szép meg minden de a játék gyenge..

(Btw.: nekem is van pcm de nem játékra hanem munkára, szoftver fejlesztő vagyok. Ritkán játszok pcn lehet munka miatt de nekem kín oda ülni elé napi 8-10 óra munka után)

hitchins: ez így azért elég összetett kérdés, mennyire időre tervezel pcre? Annyira időre mint ameddig ps4-re jönnek még játékok? Full hd? Vagy 4k? Maga a ps mindenképpen olcsóbb mint a gép, de játékok drágábbak, de ha van barátod akinek ps4 van akkor acc osztással felezhettek az áron, nekem pl horizon dawn 6k volt így most. Hardverben kirakni egy pst nem drága, de ne várd el hogy 3-4 év múlva is hozza azt a szintet mint akkor fog még a ps. PC-t annak kell venni aki nem csak játszik :)

[ Szerkesztve ]

(#43) <Lacy85> válasza Szakiii (#42) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Ezt a "szar a grafika ps-en" dolgot mondjuk a mai napig nem tudom megérteni.
Csak egy sima slim van itthon, nem is a pro, de van olyan kinézete pár játéknak (horizon, uncharted, stb.), hogy mikor először láttam őket, tátva maradt a szám.
De még a frankó optimalizálásról ismert Ubisoft játékai (Division, AC Syndicate) is baromi szépek.

Oké, hogy vannak más igények is, de egy kicsit már megmosolyogtató, amit az FPS számláló Pistikék művelnek.

(#44) Szakiii válasza <Lacy85> (#43) üzenetére


Szakiii
addikt

Azért nem jön ki egyébként annyira mert közel se ugyan az a távolság ahonnan egy tv-t nézel meg egy monitort, de az is igaz hogy méret se ugyan az, de mégse olyan. Túl van tolva ez a téma egyeseknél :) nagyon jó vétel most a ps, vitathatatlan hogy pcn szebbek a játékok már amelyik elérhető ott.. de közel se ilyen durva a helyzet mint ahogy itt leírják egyesek. És igen exkluzív címek azért hozzák a szintet, nagyon magukból indulnak ki egyesek, barátnőm pl Uncharted 4-et úgy tudja csak ha azt mondom neki hogy az a játék amire azt mondtad hogy olyan szép mint egy film, na ő így ismeri az uc 4-et :D szerintem ez mindent megmagyaráz.

(#45) Raysen623


Raysen623
addikt

Ha már ilyen szépen leírta sok ember a véleményét, akkor kicsit én is megtenném.

Én azért vágtam bele 2 évvel ezelőtt egy PS4 vásárlás tervezésébe, mert időközben kezdett elegem lenni PC oldalon a mesterséges erőforrás igény növeléssel. A pohár idén telt be, így 3 hónapja vettem egy slim gépet próbának. Az elején féltem az újtól és a mástól.

Ma viszont kimondottan örülök hogy van otthon egy konzolom. A gaming szokásaim nekem is megváltoztak mára, és az irodai munka mellett nincs kedvem otthon is ugyanabban az ülő helyzetben bámulni közelről a monitort.

A grafika mint olyan konzolon is tökéletes, semmivel nem rondább mint eddig PC-n volt a gépemen. PC oldalon ugyanis nincs lényeges különbség az Ultra és High-medium grafika közt. A hardveres felár pedig nem éri meg véleményem szerint. Példának az ME Andromédát hoznám fel, egyszerűen gyönyörű PS4-en és jobb kontroller-el kezelni. Megszokást igényel, de meglesz. Overwatch-ot is bezsákoltam a születésnapi leárazás idején.

További pozitívum a játékárak. Ettől féltem a legjobban! Végül óriási megnyugvással tölt el, hogy semmit nem veszek drágábban mint PC-n. PSN tagsággal pölö az Androméda nem fájt 12 rugómba, pedig alapesetben több mint 20k a játék. Minden hónapban mást akcióznak. Batman-t 3700-ért vettem meg szintén akciósan és fantasztikus maga a játék. PC-n az Arkham knight eladásait ugye anno felfüggesztették...

PSN tagság ugyan 2k/hó, de ezt én felfoghatom wow havidíjnak is, de annak is csak a fele. Kibírható és jelentős előnyökkel jár. Ha pedig nem kell, lemondod.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#46) negyedes válasza Tikakukac (#37) üzenetére


negyedes
addikt

Hardkore gemer vagy vagy felsz hogy anyuci/ baratno/ feleseg felebred LOL.

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#47) DummyBoy


DummyBoy
senior tag

Szép szám ez a 60M ... Bár én pont a zöld oldalra mentem, szépen lerajtolta a Sony az MS-t.
Gondolkodtam is rajjta, hogy szerezni kellene egy PS-t a Box mellé (Még mielőtt szóba kerülnének az "exkluzívok" jelezném, hogy engem azok pont roppant mód hidegen hagynak, egyedül talán a Grand Tourismo érdekelne...) hogy neha tudjak a PS-re váltott haverokkal játszani.

Ha nem lenne ennyire csökött a két cég, és lehetne azonos perifériákat használni a két konzolhoz, szerintem már rég meg is vettem volna.

@más: Nagyon elment a maszterrész ebben a játékélmény = grafika irányba ...

És ez igen sajnálatos hiba. Nem tudom van-e olyan blokkbaszter AAA cím mint amibe annyi időt beletoltam az elmúlt pár évben mint anno az Elite-be vagy egy Eye of Beholder-be, XCom-ba, vagy esetleg a szöveges MUD-okba.

Ennek az idióta hozzáállásnak köszönhető az, hogy mindenki a 4K-ra és annak közös többszöröseire élvez, de valójában a játékok csapniavalóak.

De ha már játékélmény: Lehet én vagyok túl öreg már, de nekem az valahogy jobban bejön "játékélmény" szempontjából, ha bemegyek multizni akkor nyugodan szórakozhatok 720p-ben médiumon, mint az ha 12k-ban 144FPS-es Ultra High fidelity-n "élvezhetem" ahogy masszterrész pistike kihasználva a pár forintos éjmbot+vóllhekk kombóját teabagel 2 percenként ..

Na de ez persze ízlés dolga, erről felesleges vitatkozni :)

Life is shor...

(#48) Bad Pritt válasza Raysen623 (#45) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

+1

Mindig is PC volt a lead platform nekem, tavaly nyáron egy PS4 vásárlása után viszont szépen fokozatosan elsorvadt a PC-m.
Nekem az erőforrás meg optimalizálás gondok mellett inkább a tartalmak súlyának változása nem tetszett, a félkész játékok kiadása, a rengeteg early access cím, free to play játékok tömege. Valahogy az egész PC piac fókusza eltolódott az AAA szegmenstől az olcsóbb termékek irányába, ezek határozzák meg a piacot.

PS4-en lekopogom, de én még nem futottam bele olyan blamába, mint a Unity, Arkham Knight, vagy MKX PC-n.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#49) Tikakukac válasza negyedes (#46) üzenetére


Tikakukac
titán

Aki gerjed a szerverszoba utánérzésre nyugodtan üljön üvöltő gép mellett, semmi gond. Én kedvelem a csendes munkavégzést, ha játszok akkor pedig a játékban lévő hangokat akarom hallani nem a ventijét. Nem utolsó sorban ha éjszaka játszol és mondjuk pont itt van mögötted egy másik szoba vékony ajtaja nehezen alvóval akkor a vuuuuuuuuuu hang sem előnyös. De volt már olyan aki megmagyarázta amúgy azt is, miért előnyös ha hangos a hűtés, mert hallod legalább, hogy megy. Ezzel nem tudok vitába szállni, maximálisan igaz ;]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#50) #52588800 válasza hitchins (#41) üzenetére


#52588800
törölt tag

Még anno próbáltam x360 idejében, PC -n olcsóbb játszani. (igen, megtartom a játékokat)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.