Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) lujó55


lujó55
őstag

úgy van, ahogy a címben is szerepel: egyszerűen belehúzott a Samsung.
Amennyit eladnak mindenből, nem csodálom, hogy van zsozsó K+F-re is! :C

(#2) citkar


citkar
addikt

hát igen, viszonylag szeretem is a samsung termékeket
de még elolvasni sem volt kevés ennyi mindent, nemhogy végrehajtani :)

(#3) Gabboo


Gabboo
tag

Nem semmi tényleg ez a sok fejlesztés! És akkor most nincs szó pl az autóikról...
Nekem csak a monitorom Samsung, de nagyon meg vagyok vele elégedve.

(#4) saguaro


saguaro
tag

Én nem vagyok oda a Samsung termékekért, semmiért.
Hogy miért?
Mert mindenkit lenyom, fölényesen, hatalmas invázióval, míg egy-egy ár/típus kategóriában a konkurenseknek 2-3 terméke van, a Samsungnak 10-15...
Megfojt minden konkurenst, emellett a szoftverei borzalmasak.
Számomra a létező leg antipatikusabb cég.

Az ember annyit ér, amennyit változtat a világon - Marlowe

(#5) smkb válasza saguaro (#4) üzenetére


smkb
őstag

Elárulok egy titkot, mint sok más iparágban így az IT-ben is egy módon lehet fennmaradni, agresszív terjeszkedés, piacnyerés, kőkemény fejlesztések stb.. különben pillanatok alatt más települ rá a piaci szegmensre. Gyakran, csak azért kell egy egy szegmensbe is termékeket fejleszteni, hogy nehogy ott a konkurrens cég erősen megvesse a lábát és erős piaci bázisra tegyen szert, sőt gyakran csak azért vásárolnak fel egy egy innovatív fejlesztést felvonultató kisebb céget, hogy ne a konkurrens cég vegye meg. Szó szerint háború megy a cégek közt, ahol egy egy piaci szegmens egy egy csatatér. Itt nem lehet állóvíz módjára ellenni... A Samsung mára hatalmas vállalat lett hatalmas üzemi költségekkel, ezt nem lehet rózsafűzérmorzsolással fenntartani. Nem akar nyilván úgy járni mint pl a Nokia... tötymörgés, egy két rossz termék és egy gyorsvonat sebességével veszítek el a mobilpiaci részesedésüket.

(#6) Recon666


Recon666
Közösségépítő

Kíváncsian várom mobilfronton, hogy alakulnak majd a dolgok.

(#7) talpalavalo válasza smkb (#5) üzenetére


talpalavalo
aktív tag

De a Samsung elsősorban szórakoztató elektronikával foglalkozik persze ugyanaz vonatkozik rá is mint az összes többi iparágra, de az tény hogy sosem voltak rossz cuccaik, talán kicsit megbízhatatlanok, de jók életképes ötletek és gyors reagálások a piac igényeire, lásd Galaxy...
Kíváncsian várom a jövőbeni megmozdulásaikat, egyébként érdekes hogy a nokiát említed mert az meg pont az a cég ami például a megbízhatóságáról híres, nem tartja annyira a lépést de amit kiad az örök élet lesz, és sajnos drága is...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.