Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) dementor


dementor
senior tag

Reméljük szép lassan 3200 MHz modulok is emberi áron lesznek kaphatóak. Akkor viszont jó néhányunknak jöhet a platform váltás.

"Mert az éj sötét és tele van iszonyattal."

(#2) Goblin12


Goblin12
őstag

Akkor a G.Skill máris előnyben van. Mint mindig. :K

G.Skill RipJaws 4 schwarz DIMM Kit 16GB, 1,20V, DDR4-2400, CL14-14-14-34 (F4-2400C14Q-16GRK) 80€

[ Szerkesztve ]

(#3) kleinguru


kleinguru
addikt

Jó lenne, ha terjednének a 16GB-os modulok, mert első körben 2 db-t tervezek venni belőlük, aztán ha szükség lenne rá +2-t.

Jó lesz ez:K

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#4) BiP


BiP
nagyúr

DDR4-ből a 2400MHz nem nagy szám szerintem. Majd az emberi árú 3200 körül szóljanak :)

Addig meg elleszek a DDR3-2400-asommal :)

[ Szerkesztve ]

(#5) rolkaDb


rolkaDb
aktív tag

Úgy érzem ideje lesz lassan egy új ddr4 kompatibilis konfigot összedobni. Még mehet lentebb az áruk. ;]

(#6) Habugi


Habugi
addikt

2400Mhz @ CL16? :F

Októberben váltottam platformot, 3200-es LPX-eket vettem, azóta jócskán csökkent az áruk gyártófüggetlenül, lassan két hónapja 3600 @ CL17-en használom, nem értem mi a pláne ezekben a Crucial kitekben.

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#7) kleinguru válasza Habugi (#6) üzenetére


kleinguru
addikt

A 16 gigás modul, vagy a szabvány feszültség használata:F

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#8) F34R


F34R
nagyúr

Ez azert nem olyan nagy ujdonsag, a hyperx-nel is vannak jo ramok, es ok is beestek mar a cl16 ala.
kivancsi leszek mikor mennek le cl12-ig.

(#9) Habugi válasza kleinguru (#7) üzenetére


Habugi
addikt

Tényleg fogalmam sincs. :N

Azonban a sajátjaimat (XMP 3200 CL16 1.35V) bármikor visszalövöm a JEDEC féle 1.2V-ra, állítom neked simán fognak 2400et menni CL16 alatt. Ez vonatkozik kb az összes XMP 2666 fölötti 1.35V DDR4-esre is szerintem.

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.