Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) skathy


skathy
csendes tag

Nálam is a Firefox a nyerő a Chrome-t nem szeretem!

(#52) olizatriznyá válasza CPT.Pirk (#50) üzenetére


olizatriznyá
tag

A supporton meg lett a válasz. Ki kellett kapcsolni a developer edition alapértelmezettségét. A röhej az, hogy én nem kértem ilyen változatot, önkényesen települt.

olizatriznyák

(#53) HoaryFox


HoaryFox
őstag

Boldog születésnapot Tűzróka! :R

Eddig felváltva használtam Chrome-ot is mellette (régebben még Operát is ilyen 10-es verzió környékén), de még mindig a legjobb böngésző!

8 GB RAM-ot már nem tud olyan gyorsan felzabálni ;]

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

(#54) KAMI911 válasza HaZse (#36) üzenetére


KAMI911
aktív tag

Firefox tud importálni Chrome-ból. És utána a Firefoxban be tudod állítani a Sync-et is.

(#55) Duree


Duree
veterán

Amióta van Firefox az IE-t nem is használom.Nem is fogom mivel sokkal de sokkal rosszabb.

duree54

(#56) Xero


Xero
nagyúr

Még emlékszem, hogy Firebird néven próbáltam ki először talán Mandrake-en vagy Debianon. Akkoriban tetszett az irány (lightweight).
Sajnos az idők folyamán átléptek rajta a webkit alapú társak, így csak sokadiknak tartom a gépeken.

(#57) Rimuru válasza Xero (#56) üzenetére


Rimuru
veterán

Szerintem csak egy WebKit alapú motor van olyan szinten mint a Gecko (Firefox) (természetesen a Blinkre gondolok). Az összes többi böngésző amit használtam (WebKit alapon) nyögvenyelősebben működik.

[ Szerkesztve ]

Vigyázat, csalok!

(#58) Xero válasza Rimuru (#57) üzenetére


Xero
nagyúr

Számomra a Safari és a Chrome is pörgősebb.

(#59) Rimuru válasza Xero (#58) üzenetére


Rimuru
veterán

Safarit nem ismerem, Chromium esetén általában Google cuccoknál érződik hogy jobb. Viszont nekem a körítés is számít ezért nem opció jelenleg semmi a Firefox helyett (régen csak Operát használtam).

Vigyázat, csalok!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.