Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Azharel


Azharel
aktív tag

powered by quake 3 engine... battlefield széria hibáiból tanulva ezektől még akkor sem kéne semmi ha fizetnének.

(#2) ldave válasza Azharel (#1) üzenetére


ldave
félisten

Ezt most buktad, mert ezt Source motor hajtja,

A Slime draws near! Command?

(#3) Wlac


Wlac
Ármester

Nekem az eddigi sajtóanyagokkal szemben ez a videó meghozta a kedvem hozzá. A mapek méretére mondjuk kíváncsi vagyok, mert ez éppen nem tűnt olyan nagynak, márpedig a hering parti nem a legjobb szórakozás.

ldave: nyilván nem is komolyan írta a Q3-at.

[ Szerkesztve ]

“The wha-"

(#4) Honzi válasza Azharel (#1) üzenetére


Honzi
senior tag

Source Engine de mindegy. :U

Szerintem ez a videó (4K PC Gameplay) tartalmasabb de kinek mi.

[ Szerkesztve ]

Ryzen 3600 & GTX 1080

(#5) ldave válasza Wlac (#3) üzenetére


ldave
félisten

Nyilván trollkodni akart.

A Slime draws near! Command?

(#6) Devilhun_HUN


Devilhun_HUN
aktív tag

Én már jelentkezztem a bétára.
Kíváncsian várom.
Ha jó lesz és le tud kötni akkor tuti vétel.
De előrendelni biztos nem fogom.
Mert ha meg szar akkor buktam a lét.
Bár amikor megláttam az első képeket el voltam ájulva.
Ez a gameplay szinten ütős és nekem is kedvet adott.
Várom a béta kulcsot.......amint megvan készül a saját gameplay belőle. :-)

Youtube csatorna: Devilstudio 2015™

(#7) pdev1811


pdev1811
tag

Gagyi és ocsmány. A nagy pattogásokkal kicsit UT/quake feeling. A robotok meg omg... :U

(#8) .LnB válasza pdev1811 (#7) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Légyszíves ne alacsonyítsd le a Quaket annyira, hogy ehhez a játékhoz hasonlítod.! Köszönöm! ;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#9) pilu85


pilu85
őstag

nehogy verje a bf4-et :D

"A jó hír: ha fel tudod ismerni egy illúzióról, hogy illúzió, akkor szertefoszlik. "Az illúzió felismerése annak végét is jelenti. Életben maradása attól függ, hogy összetéveszted-e a valósággal."

(#10) AS válasza Honzi (#4) üzenetére


AS
félisten

Ez is mehetne ki a főoldalra.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#11) satz18 válasza Honzi (#4) üzenetére


satz18
őstag

Viszont a next-gen-en már a 1408x792-es felbontást is elérte a játék. A PC-nek össze kell szednie magát.

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#12) scope2007 válasza pilu85 (#9) üzenetére


scope2007
addikt

azt nem lesz nehéz levernie :)
bugglefield + Laggolution

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#13) pilu85 válasza scope2007 (#12) üzenetére


pilu85
őstag

xdd

"A jó hír: ha fel tudod ismerni egy illúzióról, hogy illúzió, akkor szertefoszlik. "Az illúzió felismerése annak végét is jelenti. Életben maradása attól függ, hogy összetéveszted-e a valósággal."

(#14) Raysen623


Raysen623
addikt

"hiszen március 11-én már bárki kipróbálhatja a PC-s és az Xbox ONE kiadást"

Ez már megint milyen elírás? Tegnapi hír szerint is adott ideig lehet jelentkezni BETA-ra, ahová vagy behívnak vagy nem! Akkor mi ez a bárki kipróbálhatja???!!!! Könyörgöm ne beszéljünk már szanaszét mint a politikában! Olyan nehéz ezt ugyanúgy pontosan megfogalmazni? :DDD

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#15) pdev1811 válasza satz18 (#11) üzenetére


pdev1811
tag

:DD

.LnB . bocsánat! :D

[ Szerkesztve ]

(#16) Malachi válasza Raysen623 (#14) üzenetére


Malachi
addikt

a megjelenés márc. 11. olyan nehéz figyelmesen olvasni? ;]

(#17) gyáliSanyi


gyáliSanyi
őstag

Ez egy 5VS.5 meccs volt, de volt benne elég mozgalom.
Tetszik!

Viszont több videóba meg itt is láttam, hogy elkezd tüzelni a csapattársaira, mert a belépés idején még nem lehet megkülönböztetni, hogy csapattárs-e. Na az nem tetszik.

Live poor, die ritch.

(#18) haddent válasza Azharel (#1) üzenetére


haddent
addikt

:DD :C

(#19) BiP


BiP
nagyúr

Ebben lesz bármiféle single player kampány, vagy multi only?

(#20) Taposo válasza BiP (#19) üzenetére


Taposo
aktív tag

Ez csak online lesz, kampány nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#21) dgabor80


dgabor80
tag

Azért ahogy látom mindenki várja...mondjuk a BF4-es kisebb nagyobb csalódások után nem is csoda :N

„Nem kell megtenned, a túlélés nem kötelező.” W. E. Deming

(#22) solaris17


solaris17
aktív tag

Nagyon várom ezt a vaddisznó gémet

Phenom II X6 | 8 GB CORSAIR XS3 | Kingston V300 | HD 7790 | Creative X-FI Fatal1ty

(#23) Kakaduku


Kakaduku
senior tag

Remélem, hogy bekerülök a bétára, mert jó lenne kipróbálni. Már elegem van a Battlefieldből. A színvonal a béka s*gge alá került. Már nem ártana egy jó fps gamma, ami hosszú távon leköt.

(#24) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Csak szerintem olyan, mintha valami 1:1 szutyok scifi cod lenne?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#25) Malachi válasza Bjørgersson (#24) üzenetére


Malachi
addikt

nem csak szerinted. :DDD én viszont örülök neki, mert mégiscsak más, viszont tuti, hogy jól fut majd a régebbi konfigokon is.

[ Szerkesztve ]

(#26) WongFeiHong


WongFeiHong
senior tag

Gondolom a végleges verzió azért jobban fog kinézni. :)

(#27) Taposo válasza WongFeiHong (#26) üzenetére


Taposo
aktív tag

"Végleges" ?!?! :D az EA alatt mikor is készült utoljára egy végleges játék ? :(((

(#28) Ellia válasza WongFeiHong (#26) üzenetére


Ellia
addikt

Kevesebb mint egy hónappal a megjelenés előtt nem hinném.

(#29) Raysen623 válasza Malachi (#16) üzenetére


Raysen623
addikt

Elnézést ebben igazad van, DE a kipróbálhatja akkor is sántít szerintem. Tehát megfogalmazásilag problémás. A bárki megveheti és utána játszhat vele már korrektebb lenne...kipróbálni egy demot szoktak, vagy open BETA alatt, de nem kiadott játékot...azt csak megveszi az ember. ;]

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#30) haddent válasza Taposo (#27) üzenetére


haddent
addikt

Még a játék szót is vitatnám, nem csak a véglegeset :DD

ripla öhh..? ok?

[ Szerkesztve ]

(#31) ripla


ripla
őstag

az a szép ebben az egészben, hogy aki kicsit is benne van a játékiparban, az ránézésre megmondja, hogy melyik motor hajtja.
így van, ez bizony a source engine.

[ Szerkesztve ]

(#32) WongFeiHong válasza Ellia (#28) üzenetére


WongFeiHong
senior tag

Akkor meg mi a frásznak ezt a gagyi source engine-t használják? Ott a Frostbite, nem is értem miért nem azzal csinálták...

(#33) Ellia válasza WongFeiHong (#32) üzenetére


Ellia
addikt

Valószínű, hogy az x360 miatt. Szerintem.

(#34) Bjørgersson válasza WongFeiHong (#32) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Mert akkor meg az lenne a baj.. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#35) AS


AS
félisten

Csak Frostbite ne. Lehet szép de bughalmaz az egész.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#36) WongFeiHong válasza Bjørgersson (#34) üzenetére


WongFeiHong
senior tag

Hopp ráadásul nem is ezt a vidit láttam, hanem vmi másikat, amin jóval rondább volt a game. :D Itt még "jól" néz ki.

De mind1 legalább van esély rá, hogy fixen megy és ha jó a harc, akkor nem izgat annyira a graf.

[ Szerkesztve ]

(#37) oriic válasza AS (#10) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Frissítem a hírt, köszi videót.

Live-Die-Respawn

(#38) Slystyle válasza BiP (#19) üzenetére


Slystyle
őstag

Van story telling, de a multiban. Tehát kapunk történetet is, de nem úgy, mintha a kezünkbe vennénk egy singleplayer játékot.

Várom én is a béta kulcsot, ha meglesz indul a stream. :)
A 4k-s videóban pedig van egy két olyan pillanat, ami azonnal megcáfolja az egyes dev állításokat. Nem lehet majd quick scope-olni snipe-al, ez nem cod, mégis úgy lövi be az egyik srácot rögtön az elején. Ráadásul amikor Titánnal megy, eject után lő egy no zoom-ot a levegőben a Titánra és be is hit-el... :U

[ Szerkesztve ]

(#39) #13110016


#13110016
törölt tag

De jó lenne, ha kipróbálhatnám a BETA-t. legalább kiderülne, rendeljem-e elő, vagy sem.

(#41) oriic válasza mentoloshypo (#40) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Napi "Napi titanfall" hozzászólás. :U

Live-Die-Respawn

(#42) Wlac válasza mentoloshypo (#40) üzenetére


Wlac
Ármester

Ennyi erővel le is lehet állítani az egész Gamepod-ot, mivel miért is hírezzen valamiről. Ha nem tetszik a téma, nem olvasod el, elég könnyen tovább lehet görgetni, de annak végképp nincs semmi értelme, hogy ilyeneket kommentelj.

“The wha-"

(#43) oriic válasza Wlac (#42) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nyugi, ezt minden megjelenés előtt álló nagyobb játék híreinél eljátszák páran, nem kell foglalkozni ilyenekkel. :)

Live-Die-Respawn

(#44) .LnB válasza oriic (#41) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Tedd a szívedre a kezed és mond, hogy nincs igaza :DDD :U

(#42) Wlac Lényegében igazad van. Viszont van olyan hír amit az oldal le sem hoz, egyszerűen nagy a fókusz a Titanfall, és a CoD széria híreire ennyi az egész.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#45) gianni85 válasza .LnB (#44) üzenetére


gianni85
veterán

:U

(#46) Zedz válasza WongFeiHong (#32) üzenetére


Zedz
addikt

Respawn chose to build Titanfall on the Source game engine early in their production cycle due to their developers' familiarity and its ability to maintain 60 frames per second on both the Xbox 360 and PlayStation 3.

A régi generációk miatt igazából. De én nem sajnálom így PC-n is több fps-t tud produkálni. :)

(#47) Phobion


Phobion
őstag

Nagyon tetszetős, de azért jó lenne egy bétázási lehetőség, hogy tényleg érdemes-e beruházni rá, :U

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#48) haddent válasza .LnB (#44) üzenetére


haddent
addikt

A Titanfallal nincs különösebb gond szerintem, elég új dolog. Nekem sem a kedvencem így előreláthatólag, de újat hoz. A CoD -ot tényleg nem értem.. Nem csak itt ,mindenhol annyira fel van kapva :( Régen jó volt

(#50) solaris17


solaris17
aktív tag

Ja, egy béta nem ártana..

Phenom II X6 | 8 GB CORSAIR XS3 | Kingston V300 | HD 7790 | Creative X-FI Fatal1ty

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.