Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Haverom már látta a G.I. Joe-t, nem sokat várt tőle de azt mondta nagyon tetszett neki, bár a filmes topikban is meg kéne nézni a véleményeket.

Ami engem még érdekelne az a Végső állomás 3D-ben.

Feliratosan nézed vagy mb?

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#2) tildy válasza Apollyon (#1) üzenetére


tildy
nagyúr

Bár mostanában a feliratosokat szeretem, a G.I. Joe szinkronos:F
A Pokolba taszítva nem.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#3) Apollyon válasza tildy (#2) üzenetére


Apollyon
Korrektor

A mom parkban szokták feliratosan vetíteni azt ami mindenhol máshol szinkronos, de a moziünnep alatt pont nem vetítik a G.I.Joe-t. :/

Más film meg annyira nem érdekel, de majd még meglássuk.
Talán ez a Pokolba taszítva, mintha szellemes film lenne :D

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#4) Wolverine válasza Apollyon (#3) üzenetére


Wolverine
félisten

A Drag Me to Hell nem szellemes film, ha jól szűrtem le :DDD

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#5) glutamin


glutamin
őstag

Moziünnep alatt lényegében a napi kínálatot lehet megnézni olcsón vagy van esetleg egyéb korlátozás is a filmekre (a 3D-n kívül)?

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#6) tildy válasza glutamin (#5) üzenetére


tildy
nagyúr

Napi ajánlatot lehet megnézni, 3dre nem érvényes.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#7) norbiphu


norbiphu
senior tag

kb mennyien szoktak lenni a mozikban ilyenkor? azért kérdezem, hogy érdemes-e előre foglalni jegyet vagy nem. :)

"Hmm," sed teh lolrus. "Maybe we shud go ask Ceiling Cat?"

(#8) Crystalheart válasza norbiphu (#7) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Áh, nekem többet ér, hogy jóval premier után nézzek meg egy filmet, mikor még a Corvinban is csak 3-4 emberkének vetítenek. minden filmbe tesznek poénokat, és hiába, utálok állandóan rötyörészést hallgatni.

(#9) norbiphu válasza Crystalheart (#8) üzenetére


norbiphu
senior tag

ez azt jelenti akkor, hogy sokan lesznek? :)

"Hmm," sed teh lolrus. "Maybe we shud go ask Ceiling Cat?"

(#10) tildy válasza norbiphu (#7) üzenetére


tildy
nagyúr

Fullosan szokott lenni, én lefoglaltam a jegyem.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#11) Thunderzolee válasza tildy (#10) üzenetére

Ja-ja, akárcsak Mozifanatikusok éjszakáján, ilyenkor is tele vannak a plázák. Nemhogy egész évben ennyiért adnák a jegyeket, talán többen járnának moziba.

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#12) glutamin válasza Thunderzolee (#11) üzenetére


glutamin
őstag

Ha egész évben ennyi lenne, akkor se lenne teltház. Most csak azért lesznek sokan, mert olcsó.

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#13) Thunderzolee válasza glutamin (#12) üzenetére

Némi ellentmondást vélek felfedezni abban amit írtál. :U

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#14) glutamin válasza Thunderzolee (#13) üzenetére


glutamin
őstag

Úgy értettem, hogy a kedvezményes jegyek miatt ilyen nagy most az érdeklődés. Ha mindig ennyi lenne, valóban többen járnának moziba, de nem ilyen kampányszerűen. Mondjuk az átlagos 20-50 néző helyett lenne mondjuk 2x annyi.

Engem még a rendszerváltás előtti időszakra emlékeztet ez. Akkoriban még kevesebb mozi volt jóval kevesebb előadással. Különösen vidéken.

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#15) Frost Ashes


Frost Ashes
csendes tag

Én a logoszférádban vettem észre hogy megemlítetted a Képlet c. filmet. Valószínűleg átsiklottam volna felette...valóban jó film. :)

(#16) tildy válasza Frost Ashes (#15) üzenetére


tildy
nagyúr

Bizony, bizony a képlet nekem nagyon tetszett :)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#17) tildy


tildy
nagyúr

Na ma 17.45 . G. I. Joe.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#18) Jégkokó válasza tildy (#17) üzenetére


Jégkokó
veterán

Ritka rossz film, bár a csajok jófélék benne, de gondolom nem ezért nézed meg :DDD
Én ma voltam és a hajsza a föld altt ot néztem meg.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#19) tildy válasza Jégkokó (#18) üzenetére


tildy
nagyúr

Tényleg nem volt valami jó:F

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#20) Thunderzolee

Mekkora volt a tömeg? :F

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#21) tildy válasza Thunderzolee (#20) üzenetére


tildy
nagyúr

A 17.45ös kezdésű G.I.Joe-n kb 2/3-nyira votl teli a nézőtér. Mikor az esti Pokolba taszítvát néztem, akkor a pénztáraknál azért már jóval többen álltak, de szvsz még arra is volt pár hely.
Én azt hittem full tele lesz.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.