Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

Én kisgyerek koromban szerettem volna lenni rendőr, pilóta, kommandós, régész, tudós. Egyik sem lettem, a számítógépek teljesen elvarázsoltak, és ez nagyjából mostanáig így is maradt. Most, felnőtt fejjel ha választhatnék, vagy játéktervező, vagy film főcím designer lennék.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#52) phaet0n


phaet0n
tag

Kisgyerekként méregkeverő akartam lenni.
Erre elmentem gyógyszerésznek (pontosabban még hallgatok). :)

(#53) tkazmer


tkazmer
addikt

hmm, nem is tudom, a computerek már nagyon régóta érdekeltek, '93 körül apám laptopján már agyba-főbe nyomtam a lemmingset:)
hogy mi lettem volna? villanszerelés érdekelt amikor a szüleim építkeztek és a villanyszerelő össze-vissza drótozott mindent (már az óvodában is fázisokat, "0"-kat és földeléseket rajzoltam, meg kapcsolókat és konnektorokat :) ), illetve mivel családi hagyomány az ügyvédkedés, ez is benne volt a légkörben...

[ Szerkesztve ]

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.