Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15) Dany007 válasza Esmein (#13) üzenetére


Dany007
veterán

jah, hát mi ettől még fényévekre vagyunk.
Az én gépemet amin dolgozok kb fél évvel a munkába kerülésem után adta a cég. Addig kollegák gépét kellett elcsakliznom hogy egyáltalán tudjak dolgozni... :U
Viszont a főnököm azóta is fel-fel emlegeti hogy milyen rendesek voltak, mert vadi új sz.gépet kaptam már az elején... :U De ezt kb olyan önteltséggel szokta mondani, mintha egy új BMW-t adtak volna az első prémium gyanánt.
Aztán amikor felvilágosítom azt a köcsögöt, hogy azt a gépet nem én kaptam, hanem a Kft., és nem mellesleg azon dolgozom(!) anélkül nem menne, akkor csak legyint hogy 'hátjó végülis igen'...
Vágod? :) Még a céges gépet, mint nélkülözhetetlen munkaeszközt is úgy akarja beállítani nekem, mint valami plusz szolgáltatás amit a cég nyújt nekem mert milyen nagylelkűek...
Lassan már köszönetet mondhatok amiért végülis van székem is... (na igaz azon 77.500Ft.-os árcédula volt 2006-ban :U )

"Munkaidő : 10től fél hétig. Viszont csak fél óra busszal."

Hát, a 10- fél 7 ig dolog nekem necces lenne... Én inkább bemegyek 6-ra is :D ha azzal minél korábban otthon lehetek. De a fél órás menetidő nagyon jó!! Annyi még nekem is megvan itt Veszprémben, nemhogy Londonban. Azt nagyon jól kifogtad :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.