Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Zolaash


Zolaash
aktív tag

Jó a visor-od, Lajos! :D

Rip and tear

(#3) tildy válasza Kalandor (#2) üzenetére


tildy
nagyúr

És igen, ó jeee:D
Nettó 1500 per hó:D

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#4) j0k3r! válasza tildy (#3) üzenetére


j0k3r!
senior tag

:Y :C

some men just wanna watch the world burn...

(#5) #53246592 válasza tildy (#3) üzenetére


#53246592
törölt tag

Na azért! Az kezdöfizetésnek tök jó :) Részletek?

(#6) Mawyx válasza tildy (#3) üzenetére


Mawyx
senior tag

zsííír :D :))

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#7) Dany007 válasza tildy (#3) üzenetére


Dany007
veterán

Az tényleg szép! Na még a végén büszkék leszünk rád! :DD

(#8) tildy válasza Dany007 (#7) üzenetére


tildy
nagyúr

Én eddig is büszke voltam az eddigi "sikereimre" :P
Amúgy kezdésnek nem is rossz. Csütörtökön kezdek. :)
berci: PHP fejlesztés, majd pontosabban kiderül mit és hogyan. Ma kérdezték PCt vagy Macet kérek inkább, de a PC-t választottam.
Munkaidő : 10től fél hétig. Viszont csak fél óra busszal.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#9) Gézengúz


Gézengúz
addikt

Bocs, hogy teljesen ismeretlenül beledumálok, de ennek az Andi nevű lánynak nagyon helyes arca van.... :C

(#10) Esmein válasza Gézengúz (#9) üzenetére


Esmein
nagyúr

dupla.

[ Szerkesztve ]

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#11) Esmein válasza Gézengúz (#9) üzenetére


Esmein
nagyúr

Jaja, tolnam en is mint enterprise a klingon hadihajot a fotonagyuval...
Most nezem hogy lekopott a jobb metszofogam baszki...

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#12) Dany007 válasza tildy (#8) üzenetére


Dany007
veterán

"Ma kérdezték PCt vagy Macet kérek inkább"

Oh, bakker, nekem mikor lesz ilyen állásom... :U Az szép... kis irigység szmájli ;)

(#13) Esmein válasza Dany007 (#12) üzenetére


Esmein
nagyúr

Itt az olyan mintha azt kerdeznek hogy dell vagy hp laptopot kersz. Nem marginalis a piac penetracioja ugymond, itt felmerul a kerdes. Otthon meg a gazdagok jateka egyelore.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#14) #53246592 válasza tildy (#8) üzenetére


#53246592
törölt tag

Örulök hogy senki sem olvasott a soraim között a fizetessel kapcsolatban :)
Na meg annak is hogy ugy tunik, sikerult olyan allast talalnod amire vagytal.
Jol valasztottal, a Mac sznoboknak valo ;] Gondolom nem valami gagyi PC-t kapsz majd...
A munkaidö 8 ora + fel ora ebedidö? A tizes kezdes nekem is bejönne, mondjuk "elöfordul" igy is hogy 9-töl "kötelezö" a munkahelyen lenni hogy tizre esek be :D
A fel ora busszal nekem kicsit soknak hangzik, bar fogalmam sincs hogy nekem mennyi idöbe telne bejutni a munkaba ilyen modon, valoszinuleg nem lenne sokkal gyorsabb.

Esmein: telefonszam, msn cim? ;] (nem a tied :P )

(#15) Dany007 válasza Esmein (#13) üzenetére


Dany007
veterán

jah, hát mi ettől még fényévekre vagyunk.
Az én gépemet amin dolgozok kb fél évvel a munkába kerülésem után adta a cég. Addig kollegák gépét kellett elcsakliznom hogy egyáltalán tudjak dolgozni... :U
Viszont a főnököm azóta is fel-fel emlegeti hogy milyen rendesek voltak, mert vadi új sz.gépet kaptam már az elején... :U De ezt kb olyan önteltséggel szokta mondani, mintha egy új BMW-t adtak volna az első prémium gyanánt.
Aztán amikor felvilágosítom azt a köcsögöt, hogy azt a gépet nem én kaptam, hanem a Kft., és nem mellesleg azon dolgozom(!) anélkül nem menne, akkor csak legyint hogy 'hátjó végülis igen'...
Vágod? :) Még a céges gépet, mint nélkülözhetetlen munkaeszközt is úgy akarja beállítani nekem, mint valami plusz szolgáltatás amit a cég nyújt nekem mert milyen nagylelkűek...
Lassan már köszönetet mondhatok amiért végülis van székem is... (na igaz azon 77.500Ft.-os árcédula volt 2006-ban :U )

"Munkaidő : 10től fél hétig. Viszont csak fél óra busszal."

Hát, a 10- fél 7 ig dolog nekem necces lenne... Én inkább bemegyek 6-ra is :D ha azzal minél korábban otthon lehetek. De a fél órás menetidő nagyon jó!! Annyi még nekem is megvan itt Veszprémben, nemhogy Londonban. Azt nagyon jól kifogtad :)

[ Szerkesztve ]

(#16) #53246592 válasza Dany007 (#15) üzenetére


#53246592
törölt tag

Elözö munkahelyemen arra hivatkozva kaptam uj gepet, hogy a jelenlegi tul hangos ;] Amugy tenyleg brutal hangja volt.

(#17) Esmein válasza Dany007 (#15) üzenetére


Esmein
nagyúr

Gondolom ez azert mukodik, mert egy asztali pc-t nullabol uj cuccokbol osszerakni annyiba kerul mint egy fejleszto 4 napi fizetese...

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#19) tildy válasza #53246592 (#14) üzenetére


tildy
nagyúr

Kellett volna?
Ezek amúgy meghülyültek. Tegnap is volt ugye még egy interjúm (az 24 ezer font lett volna) , ma is lett volna, de azt lemondtam. Most meg megkerestek egy harmincassal...
LOL...
MEg még ma is volt vagy két hívásom. Nonszensz...
Ezek meghülyültek.
Hjaj.
De szerintem megülök a seggemen, és bevállalom a 22 ezrest, főleg, hogymeg is lett beszélve . Szimpik voltak, közel is van (itt fél óra bejárás busszal NAGYON JÓNAK számít) .
Ja és most hívták LAjost, holnap már kezd is :)

Kalandor: Milyen szintről indultál? Ha jól tudom, fluent esetén más ingyenes kurzusokat ad, ráadásul anyanyelvűek segítenek ki,ha valamit rosszul mondasz. Én leginkább a write meg a speak részt használom. Jó, hogy kijavítanak.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#21) #53246592 válasza tildy (#19) üzenetére


#53246592
törölt tag

Nem kellett volna, csak ugy ereztem nem sikerult pontosan megfogalmazni...
Meg lett beszelve, de elöször csak probaidö ami alatt barmikor szolhatsz hogy masnap nem jössz, szoval nincs köbe vesve semmi. Persze neked kell eldöntened, ha tetszik az allas amit megkaptal, viszonylag közel van, stb akkor lehet tenyleg nem erdemes ugralni.
Ha meg mindkettötöknek lesz munkaja akkor lehet hamarosan töled is olvasunk "sznobos" bejegyzest ;] Mondjuk az Accord nem sznobsagra hanem jo izlesre utal :)

(#22) Esmein válasza Kalandor (#18) üzenetére


Esmein
nagyúr

Ha nagyon raernek, lehet tanulnek valami mas nyelvet, angolul barhol lehet tanulni...

berci: hat en akkor is veszek egyszer egy porsche 911 (996 gt2) -t, aztan ha asszony nem ul bele, akkor nem ul bele :D

[ Szerkesztve ]

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#23) tildy válasza Esmein (#22) üzenetére


tildy
nagyúr

Max csak néha. A te porschéd a te porschéd. Vagy max lecseréled az asszonyt :P ;]

berci: otthon is megtehettem volna, hogy jobban éljek , mint ahogy éltem. De az valahogy engem nem nyűgöz le. Tudom mire van szükségem, tudom mi tetszik, mindenki más meg azt csinál és azt vesz amit akar:) Ha nagyon nagyon megerőltetném magam, akkor is csak ezt választanám az autók közül.

NA jó, lehet idővel egy lenovora beruházok, de az applet kihagynám az életemből.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#24) Esmein válasza tildy (#23) üzenetére


Esmein
nagyúr

na majd egyszer kapsz egy olyan draga applet ajandekba amit nem lesz szived visszautasitani es raszoksz...

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#25) tildy válasza Esmein (#24) üzenetére


tildy
nagyúr

Aranyalma? :DDD :D

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#26) gaborbol válasza tildy (#19) üzenetére


gaborbol
őstag

Hihihi, igy van ez.
Egyszer beindul akkor beindul,de meg is erdemlitek, ti vagtok a leg pozitivabb gondolkodasu par akit igy netrol ismerek, GRAT!
Meglesz az elso fizum midkettotoknel akkor: BANZAJ :)

Esmein :Most mennyit mutat a szamlalo? 370? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#27) Gézengúz válasza tildy (#23) üzenetére


Gézengúz
addikt

Ez hol kapar? :)

(#28) tildy válasza Gézengúz (#27) üzenetére


tildy
nagyúr

Emlékeim szerint hátul. :U

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#29) Gézengúz válasza tildy (#28) üzenetére


Gézengúz
addikt

Akkor az csak jó lehet.......... :)

(#30) Mawyx


Mawyx
senior tag

Nincs időm fórumozni sajnos, nem tudom írtad-e már, de megkérdem itt, hogy milyen volt az első munkanap? :)
Én hulla vagyok teljesen...

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#31) tildy válasza Mawyx (#30) üzenetére


tildy
nagyúr

Nem irtam meg sehol, denagyon jo. Korrekt ceg, maris kezembe a szerzodes, jofejek a munkatarsak, es nekem valo a munka:D
Bejovos:D

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#32) Mawyx válasza tildy (#31) üzenetére


Mawyx
senior tag

Ez igazán jó hír :K :))

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#33) Mawyx válasza tildy (#31) üzenetére


Mawyx
senior tag

Engem teljesen kimerít a munka, nem nekem való úgy tűnik, de vagy belejövök vagy másfélét kell keresni. Egyelőre örülök,h ogy van vmi. Azt nem tudom még ugye, hogy csak béna vagyok az elején, ezért emészt fel ennyi energiát, a kollegáknak meg símán megy vagy hogy örökké ilyen lesz-e. Nekem pusztán az épületben a dolgok megtalálása is tök sok ideig tart és az még nem a meló, akkor még nem csináltam semmit, de már elfáradtam :D , ügyetlen, esetlen a jó szó rám még. Kollégáknak az évek alatt már bejáratott ütemtervük van, azt követik csak rutinosan, nekem meg nincs rutinom se és ütemtervem se, nincs időm megcsinálni.
De majdcsak alakulok, mint púpos gyerek a prés alatt.
Túl sokat várok mindig magamtól, úgyhogy azon nem lepődök meg, hogy magamnak nem felelek meg, de a munkáltató még nem hajított ki :DDD

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.