Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#20) WN31RD válasza parandroid (#14) üzenetére


WN31RD
addikt

Tegnap megnéztem a Brünót... Fárasztó volt, nem kicsit, de az egész nézőtér visítva röhögött rajta, az ott levő nem kevés nőt is beleértve. Ez szigorúan nem reprezentatív minta volt persze, egy kis londoni moziból.

Úgy gondolom, valamivel több van azért ezekben a filmekben, mint egyszerűen csak a határok feszegetése, bár ilyen téren szerintem a Borat jobb és - furán hangzik, de talán érthető - relatíve komolyabb, értékesebb alkotás volt. A Torrente c. filmet nem láttam végig, csak részleteket belőle, de azok alapján szerintem nem egy súlycsoport Sacha Baron Cohen szatíráival, mármint ha nem csak a trágárságok miatt nézi meg az ember.

Összességében kicsit csalódás volt ez a film, S. B. C-től többet vártam. A péniszlóbálást szívesen elnézem neki, ha tud mögé sok elgondolkodtató illetve igazán vicces dolgot pakolni, de a Brüno esetében az volt az érzésem, hogy a polgárpukkasztás maximumra tekerése mellett a szükségesnél kevesebb energiája maradt az érdekesebb tartalomra.

Hogy a Monty Python pályafutásának a csúcsa a The Meaning of Life c. alkotásuk lenne, azzal tudnék vitatkozni... ;)

''... we as consumers want our content free (as in Freedom) and if we don't get it, we'll take our content free (as in beer).''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.