Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Trak


Trak
addikt

Én a Borat-al voltam így, nehezen szenvedtem csak végig... valószínűleg ezt el sem fogom kezdeni.

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

(#2) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Ez egy botrányfilm, sokat nem szabad várni tőle. Ugyan az mint a Borat csak pepitában.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#3) mephi666 válasza BITBOYS (#2) üzenetére


mephi666
nagyúr

borat-ban szerintem volt 1-2 elvetemült, de jó poén :) pl ahogy a kakast utaztatta a bőröndben... meg ahogy az asszonyát megerőszakította és megölte a medve :DD mármint végülis kell egyfajta elmeállapot, hogy vicces legyen :))
ha "buggyant" karakterek, nekem sokkal jobban tetszettek a régi "jay és néma bob"-os filmek... mármint a shop-stop1-2, a plázapatkányok és a többi... ezekben is elég beteg volt a humor, de kisírtuk a szemünket rajta... mondjuk a clerks2-ben a perverz fickó+a csacsi esete :DD az agyhalál volt tényleg...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#4) BITBOYS válasza mephi666 (#3) üzenetére


BITBOYS
addikt

Annyi biztos, hogy igen kínos szitukat tud teremteni :D Volt mikor már én égtem bizonyos jelenetek közben. Elborult egy figura :D

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#5) fordfairlane


fordfairlane
veterán

Én és még 2 barátom anno megnéztük a Boratot, nekünk tetszett, durva, alázó, nősoviniszta poénok, és megegyeztünk abban, hogy ez nőknek nem való. Mi ugyan nem vittünk barátnőket (óvatosak voltunk :K ), de a nézőtéren láttunk pár női arcot, ami megerősített minket abban, hogy jól döntöttünk. Erről meg azt olvastam, hogy gyakorlatilag Borat 2, és többek közt emiatt már nem is olyan érdekes.

[ Szerkesztve ]

x gon' give it to ya

(#6) S e t h


S e t h
nagyúr

HA már a Boratot sem nézted akkor erre minek mentél el ha már alapból tudtad ,hogy utálni fogod?
Nem vagy egy kicsit mazopista?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#7) g@bo válasza S e t h (#6) üzenetére


g@bo
nagyúr

Az ALI G szerintem jó, a boratot nem birtam megnézni, tény, hogy a figurának van egy stilusa, valakinek nem jön be.

(#8) tildy válasza S e t h (#6) üzenetére


tildy
nagyúr

Ha ezt nekem szántad: Boratot nem néztem meg, mert nem néztem meg, van még a világegyetemben pár olyan film amit nem láttam.
Hogy miért mentem el a Brünóra? Mint írtam van egy "humor Harold" párom, aki olyan poénokat levág , hogy ihajcsuhaj, ő invitált meg, hogy menjünk moziba, én meg rábíztam magam. Ennyi. :U

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#9) D4rkm4n


D4rkm4n
őstag

A Boratot sem tudtam végignézni. Ezt sem fogom. Én sem vagyok prűd (de még mennyire hogy nem!) ennek ellenére a Máunika Sháu-t is rövid úton betiltanám. Mint ahogy az elfajult Joshi Borat-ot (hehe).

Elég volt az undorító, ocsmány filmekből. :(((

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#10) CsíkosMókus


CsíkosMókus
aktív tag

Aki ezt nem tudja a helyén kezelni és jót röhögni rajta, az egy beszűkült, magát túl komolyan vevő, saját küszöbén túl nem látó, rendkívül unalmas és érdektelen ember. Üssetek, leszarom. :)

[ Szerkesztve ]

(#11) Borify Péter


Borify Péter
aktív tag

nem tudom....én valahogy messziről kerülöm ezeket a filmeket

(#12) D4rkm4n válasza CsíkosMókus (#10) üzenetére


D4rkm4n
őstag

Megint a többség a hülye ugye? :P

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#13) S e t h válasza D4rkm4n (#12) üzenetére


S e t h
nagyúr

Honnna tudod mi a többség?
Vannak statisztikai adataid?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#14) parandroid válasza S e t h (#13) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Higyj nekünk, a Bruno (ahogy a Borat is) a 18-35-ös férfi közönségnek készült, és még ebben a társaságban sem képes mindenki befogadni. Ez már csak a férfi kifejezés miatt sem lehet többség, és akkor a korosztályi megoszlást még nem is említettük. Nem is beszélve arról, hogy ebben a célcsoportban sem aratott osztatlan sikert.

Olyan ez, mint a Torrente, vagy a Borat volt: mindkettőt elkezdtem nézni, aztán némi beletekergetés után úgy döntöttem, hogy nekem ez nem pálya.

Nem kell egyébként semmi új dolgot keresni a jelenség mögött, anno ugyanezt a sokkoló tabufeszegetést eljátszotta a múlt század vége felé a Monty Python (gondolok itt pályafutásuk csúcsára, a Meaning of Life-ra akár), mostanra pedig már ők is kultúrává nemesedtek.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#15) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Nekem annó nagyon bejött a Borat is, sztem ez is jó lesz már amit a bemutatónol láttam.Bár tény, hogy sokak nem értik ezeket a filmeket és nem is tetszik nekik.De attól még szerintem nagyon jó és tele van poénokkal.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#16) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Szerintem semmi extra. Csak felül akarták múlni az előző részeket és csak így tudják megcsinálni. :N

(#17) #41635072 válasza CsíkosMókus (#10) üzenetére


#41635072
törölt tag

Osztom véleményed. :P
És ettől nem tartom magam bunkónak, sőt. :C

(#18) nomotmo


nomotmo
csendes tag

Borat a legjobb! :C

DIÓ!

(#19) tildy válasza parandroid (#14) üzenetére


tildy
nagyúr

Férfi közönségnek férfi nemi szerv lóbálás kell vajon premierplánban ? :F IZébizé. :(

Én nagyon szenvedtem a film alatt. Majdnem felálltam és faképnél hagytam párom ...

Értem a filmet, értem a poénjait is. De egyszerűen gáz ez a fajta magamutogatás, premierplánban szex és hasonló dolgok.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#20) WN31RD válasza parandroid (#14) üzenetére


WN31RD
addikt

Tegnap megnéztem a Brünót... Fárasztó volt, nem kicsit, de az egész nézőtér visítva röhögött rajta, az ott levő nem kevés nőt is beleértve. Ez szigorúan nem reprezentatív minta volt persze, egy kis londoni moziból.

Úgy gondolom, valamivel több van azért ezekben a filmekben, mint egyszerűen csak a határok feszegetése, bár ilyen téren szerintem a Borat jobb és - furán hangzik, de talán érthető - relatíve komolyabb, értékesebb alkotás volt. A Torrente c. filmet nem láttam végig, csak részleteket belőle, de azok alapján szerintem nem egy súlycsoport Sacha Baron Cohen szatíráival, mármint ha nem csak a trágárságok miatt nézi meg az ember.

Összességében kicsit csalódás volt ez a film, S. B. C-től többet vártam. A péniszlóbálást szívesen elnézem neki, ha tud mögé sok elgondolkodtató illetve igazán vicces dolgot pakolni, de a Brüno esetében az volt az érzésem, hogy a polgárpukkasztás maximumra tekerése mellett a szükségesnél kevesebb energiája maradt az érdekesebb tartalomra.

Hogy a Monty Python pályafutásának a csúcsa a The Meaning of Life c. alkotásuk lenne, azzal tudnék vitatkozni... ;)

''... we as consumers want our content free (as in Freedom) and if we don't get it, we'll take our content free (as in beer).''

(#21) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Van akiknek nem igazán jött be: Füstbombával támadták a Brüno kijevi vetítését

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#22) Ősember


Ősember
őstag

en meg azt nem ertem masok miert kivancsiak annyian a sztarok maganeletere :) megsem mondom hogy mindenki gyik es csak a sajat bena eletuket akarjak valahogy valamivel kompenzalni... van akinek ez nem jon be, van akinek az. :))

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#23) Xirtam


Xirtam
veterán

Egyszerűen mégis tahón fejezem ki magam, ez egy SZ@R De ez csak a szerény véleményem! :B

(#24) JuliusCaesar


JuliusCaesar
tag

Csak részleteket láttam a Boratból, meg ebből a brünóból (milyen osztrák név ez? inkább cseh. Akkor már Fritz vagy freidrich von IQ betyár...) pár interjút stb... De engem ez a humor nem köt le, nem nevettet. Nem is botránkoztat meg, de szerintem egyáltalán nem vicces, inkább az a "FAIL" hangulata van számomra. Erőlködés.

Mellesleg meg mi ez?
"Természetesen kifigurázza az amerikaiakat, akik a gyereküket akár még keresztre is feszítenék, ha ezért pénzt fizetnek..." Ez szerintem szvsz nem igaz. Mintha csak amerikában lennének gonosz emberek, és kivétel nélkül mind kapzsi. Meg különben is, az USA egy sátán. Az ilyenektől a falra mászok. Ennyi erővel Svájc meg Svédország sokkal sátánabb. Mert az aztán erkölcsös, hogy a háborúból kimaradunk, de mi exportáljuk hozzá a grippeneket meg a kézifegyvereket. :U

... Alea iacta est - Veni, vidi, vici ...

(#25) kovacsroli válasza JuliusCaesar (#24) üzenetére


kovacsroli
senior tag

Nincs ezzel semmi baj, Svájc és Svédország nem ont vért, hogy pénzhez /olajhoz/ jusson. Másrészt ha maradunk a témánál, inkább Kínára kéne rámorogni, hiszen ő pénzeli az egész háborút. A fent említett két ország csak tud okosan pénzt keresni, a mi országunkat is sikerült meggyőzniük, bár a többmilliárdos beruházás nem hiszem hogy szükséges volt, ha csak nem a szlovákoktól tartunk:)

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#26) malwy


malwy
senior tag

No ha már ennyit beszéltek ezekről a filmekről, meg is nézem őket. Csak hogy legyen róla véleményem, tapasztalatom:)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.