Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) ubyegon2 válasza schawo (#50) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Fejből vágod a számokat 150-ig?

CLI-sek, TUI-sok 500-ig minimum! :D

Valószínűleg tényleg kevés vagyok ehhez.

Az tuti, min ahogyan én a 25-höz is. ;)

[ Szerkesztve ]

(#52) Frawly válasza schawo (#50) üzenetére


Frawly
veterán

Félreértetted. A 150 darab számot csak hasraütésszerű példának írtam. A lényeg, hogy sokat kell legörgetni. Ilyenkor a CLI-mesterek elkezdik gépelni a zeneszám címének vagy az előadó nevének első néhány betűjét. Nem fejből vágják mind a 150-et, csak azt az egyet, amit hallgatni akarnak. Őket nem is érdekli, hogy hányadik a listán, és hány szám előzi meg. Te meg görgetsz lefelé, meg keresgeted melyik az. Persze Ctrl+F vagy F3-ra tud a legtöbb GUI-s progi is keresni, de aki ilyen CLI-s arc, az eleve erre van ráállva külön keresőfunkció nyomkodása nélkül is. Itt azt kell érteni, hogy ez egy egész más megközelítés, ami egyáltalán nem primitívebb, csak neked tűnik szokatlannak, mert eleve olyan szoftverekhez vagy szokva, amit csak egerezéshez terveztek, és ilyen szemszögből nézve lehetetlenségnek tűnik, hogy vannak más módszerek is erre, persze azok teljes áttervezést is igényelnek. Tényleg nem akarok senkit meggyőzni, hogy mától CLI-zzen, csak arra világítanák rá, hogy nem jó olyat alternatív megoldásokat leszarozni, amit esetleg nem ismersz, nem látsz át, mert könnyen tévedhetsz.

(#53) ubyegon2 válasza Frawly (#52) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

A fenébe, én meg tényleg beszoptam, hogy fejből tudsz 150 szám címet! :D
Gondoltam, mivel a KDE mégse annyira begyere, áttértél valami tilinges WM-re. ;]

Egyébként ezt a leszarozást kicsit félreértetted, arra utalt az írója, hogy ezt ő onszopatásnak látja, mivel nem guru. Ennyi volt a lényege.

[ Szerkesztve ]

(#54) schawo válasza Frawly (#52) üzenetére


schawo
titán

:R Meghagyom neked ezt a fantasztikus élvezetet. :R

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#55) Frawly válasza ubyegon2 (#53) üzenetére


Frawly
veterán

De, KDE-re át fogok állni, de most húzódik. Szerintem kövi hétvégén sem biztosan lesz rá idő. Tiling WM-re nem állok át. Az i3wm-mel majdnem sikerül, de beleütköztem néhány korlátjába, amivel nem tudnék együtt élni. Openboxnál, IceWM-nél lejjebb nem tudok menni.

(#52) Frawly: világítanÉk. Természetesen nem náksuksük.

[ Szerkesztve ]

(#56) jamez


jamez
senior tag

Nekem a telenor jóvoltából Deezer van 1500 ft/hó, de 3000-ért van neki is lossless.

Ingatlan eladás-vétel, ingatlan jogi kérdések, bérbeadás kérdésed van? Hívj vagy pü.

(#57) sz.balazs.95 válasza jamez (#56) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Egy Deezer - Tidal összehasonlításra akkor kíváncsi lennék, ha ott is van lossless :K

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.