Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2) fekeandras


fekeandras
őstag

Ez kész... :O

(#3) Thunderzolee válasza Kalandor (#1) üzenetére

Naaaa, mesélj mán! ;)

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#4) eddie17


eddie17
addikt

Volt erről szó a Mythbuster-ban is:)

(#5) Thunderzolee

Am én nem ismertem, csak most kaptam kinyomtatva, egy e-mail lehetett, de én is lefordultam a székről.. :D
Gondoltam címlapra gépelem, el is küldtem, de valami azt súgta írjam be keresőbe a címét... és hát elképedtem, h mennyi találat... Így gyorsan átraktam a személyesek közé. Sorry a két percért, amíg címlapon volt. :)

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#6) Eastman


Eastman
őstag

Német nyelvlecke haladóknak:

1. www.youtube.com
2. Staplerfahrer Klaus --> search !!!
3. :) :Y :D :Y :)) :DDD

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#7) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Jujj, ez fájt :D Tom&Jerryben látni hasonlókat, csak ott a következő jelenetre nincs semmi bajuk :D

(#8) Hasek válasza Kalandor (#1) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Munkahelyi balesetre példának tökéletesen megfelel, sőt még talán el is rettent, de azért őszintén… eléggé hihetetlen.

Kezdjük csak ott, hogy misem természetesebb, mint az, hogy egy 6 emeletes ház építkezésén (még ha a vége is van már csak hátra) ilyen 63 kilós machokat fognak alkalmazni. (másik meg hogy csupán csak 1-et egyszerre (spórolnak (?)), szóval nem lett volna ott semmiképpen még egy 63 kilós vetélytársa, aki segítsen…)

Másik főbb gondom hogy az még hagyján hogy 110 kilónyi tégla fejbe kólintja (más meg attól hal meg, hogy fejére esik egy téglaméretű homlokzatdarab), de miután az a brutális karambol bekövetkezik, a 63 kilós bodybuilder még továbbra is fogja a kötelet… :D

Üdv. H

(#9) Thunderzolee válasza Hasek (#8) üzenetére

Hát beszorult a keze a csigába... :U

Eastman:
Nagyon jó video, ismertem már rég óta. Anno felterjesztettem a suzukiban, h a targoncásoknak az időszakos munkavédelmi oktatásuk egyikén vetítsék le. Dönöjűen össze van benn foglalva minden amit egy targoncásnak tudnia kell. :)

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#10) Hasek válasza Thunderzolee (#9) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Az rendben van, de a találkozás a hordóval, az még a 6ik és a földszint között, nagyjából félúton történt, ahol is még csak saját erejéből tartotta a kötelet.

Üdv. H

(#11) Eastman válasza Hasek (#8) üzenetére


Eastman
őstag

...kapaszkodott az életéért. :)

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#12) Thunderzolee válasza Eastman (#11) üzenetére

Jahh... :DD

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.