Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) AMD_ok válasza KKK-007 (#99) üzenetére


AMD_ok
őstag

Ezt most biztos nem mondod komolyan... :)) (nem akarok senki felett ítélkezni,de ez azért durva :DDD )

(#102) schawo válasza AMD_ok (#101) üzenetére


schawo
titán

Pedig igaza van, miért ne csinálta volna meg, ha zavarta?

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#103) TESCO-Zsömle válasza AMD_ok (#101) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

schawonak van igaza. Ezek is csak használati eszközök. Nem neked kell hozzájuk alkalmazkodni, hanem fordítva.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#104) HUNPSP válasza schawo (#102) üzenetére


HUNPSP
aktív tag

Egyébként úgy használja ahogy akarja, csak látszik mekkora őrült... :)
Ha neki így az igazi, csak hajrá!

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=HUNPSP @@ https://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_3/keres.php?stext=HUNPSP&submit= @@ https://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_4/keres.php?stext=HUNPSP&submit=

(#105) schawo válasza HUNPSP (#104) üzenetére


schawo
titán

Én is beteszem a labdát a pedálba, sőt, teszteltem, hogy melyik típusú labda a legjobb, és azt is hogy levegővel töltött, vagy kifúrt labda hogy használható. :)

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#106) AMD_ok válasza TESCO-Zsömle (#103) üzenetére


AMD_ok
őstag

Az odáig rendben van, hogy csak használati eszközök, de elbarmolni mégse kellene holmi nyavalyás szigetelőszalaggal azt a kormányt (mert ha egy műanyag vackot teker be a szalaggal,még tapsolok is hozzá, de egy ilyet, hallod...). Akkor ne vegye meg, vagy küldje vissza és vegyen másfajtát, aminek jó a fogása számára, és azért ez a "mod" egy más kategória, mint hogy beleteszel egy labdát pl, amit bármikor minden további nélkül ki is tudsz szedni belőle :U

Szerintem

[ Szerkesztve ]

(#107) schawo válasza AMD_ok (#106) üzenetére


schawo
titán

Látnád a kormányom :D

A szigszalag is leszedhető.

De egyébként meg kit érdekel, hogy mit lehet visszaállítani, mit nem? Én használni akarom, nem pedig mauzóleumot állítani neki. :K Ha valamiben gyönyörködi akarnék, akkor vennék egy festményt.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#108) AMD_ok válasza schawo (#107) üzenetére


AMD_ok
őstag

Én se teszem oltárra az enyémet, és majd' minden nap használom, itt van az asztalon előttem, és pont letojom, hogy pl kicsit poros-e vagy sem, csak használni akarom, viszont nem rakok rá semmit, mert ezért vettem meg pontosan ezt a kormányt, ami megfelel nekem, és nem mást, de mindegy. Részemről lezárva

(#109) proof88 válasza KKK-007 (#99) üzenetére


proof88
addikt

mondjuk én eleve biciklis kesztyűvel toltam ... így a kormány sem lett dzsuvás a sok izzadás után :D

(#110) 00roli00 válasza proof88 (#109) üzenetére


00roli00
aktív tag

Ott a pont, húzzon a "barom" autóskesztyűt és nem vágja a kezét a varrás. :DDD

Nem volt szerencsém Fanatec kormányt tapizni sajnos, de azért ez durvának hangzik.

(#111) N€T0X|N válasza 00roli00 (#110) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Megnéznék egy olyan Porschét, amivel szigszalaggal van körbetekerve a kormány itt-ott, mondván vág (mondjuk nem is szokás puszta kézzel taperolni ilyen kategóriában, külön kesztyűt lehet venni hozzá vagy talán alaptartozék is, mindegy, más kérdés). Szóval nagyon "reális" a "moddolás"... :D

Sent from my keyBoard

(#112) KaraDani


KaraDani
addikt

Nekem az a fura ebben, hogy ha a varrás vágta kezét akkor biztos puszta kézzel használta. Puszta kézzel használva, szigetelőszallaggozva szerintem nagyon csúszna. Amúgy megvette, az övé azt csinál vele amit akar :DDD

(#113) proof88 válasza KaraDani (#112) üzenetére


proof88
addikt

az meg a másik. ráadásul nyáron a szigszalag nem is tapad rendesen ha kézzel baszkurálják sztem, mócsingos lesz az alja, ilyen ragacsos buzulás

(#114) N€T0X|N válasza proof88 (#113) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Hja, az nagyon gusztustalan lesz egy idő után. Ilyesmit nem szabad vele gányolni, nem erre való...

Sent from my keyBoard

(#115) 00roli00


00roli00
aktív tag

Na kíváncsi voltam és megnéztem,mert eddig nem tünt fel: megtapiztam az autóm kormányát,mert az bőr, és a varrás ugye mindegyiknél ujjbegyre esik,magyarul az ív belső részén van. Hát nem hiába nem tünt eddig fel,abszolút nem zavaró/ ja és nem porsche tulaj vagyok sajna :( /.

És mivel a Fanatec egy porsche liszensz,elméletileg olyan mint az igazi. Azt se tapiztam még. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#116) bokrosolajos


bokrosolajos
őstag

Ha már ennyi az Off
Két autót használok, mind a kettőben bőrös a kormány, Az egyikben, amin váltógombok is vannak, nem zavar egyáltalán, a másik autónál viszont igen! Össze sem lehet hasonlítani a kettőt, az előbbi minőségi olasz bőrözés, láthatatlan öltésekkel, a másik valami levedlett tehén megnyúzása után születhetett, és mind az illesztés, mind a varrás fél millimétert emel a belső íven. Elég zavaró, olyannyira, hogy vezetés közben gyakran számolom az öltéseket azon a távon, amit elér a hüvelykujjam :D

(#117) TESCO-Zsömle válasza bokrosolajos (#116) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

vezetés közben gyakran számolom az öltéseket azon a távon, amit elér a hüvelykujjam

És még azt mondják, hogy a mobiltelefon meg a rádió vonja el a sofőrök figyelmét... ;]

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#118) fatallerror válasza KaraDani (#35) üzenetére


fatallerror
addikt

jó én nem tudom, nem vezettem még f1es autót, nem tudom hogy viselkedik pontosan de az fix h jó úton jár a codemasters, szeretem a játékaikat :K az biztos h már szinte versenyzőnek érezheted magad és jót szórakozol, de vkinek még 1 red bull szimulátor is szar, tehetősebbek vegyenek ferrarit és béreljék ki a hungaroringet és megvan oldva a valóság :]

don't tell me what i can't do!

(#119) KaraDani válasza fatallerror (#118) üzenetére


KaraDani
addikt

Semmi gondom nincs a Codemasters játékaival. Igazából nagyon jól csinálják szerintem, jól eltalálják, hogy komolyabbnak érezze az ember az egészet, mint egy NFS, de ne is legyen túl nehéz az autó irányítása. Igazán komoly szimulátorokat szerintem sosem fognak csinálni, mert kisebb a célcsoportja. De nincs is ezzel semmi gond, néha én is szívesen játszok velük kicsit.

[ Szerkesztve ]

(#120) KKK-007


KKK-007
tag

Elkészült pár napja a 35 cm-es rally kormányhoz az adapter. Hamarosan írok róla néhány sort, milyen buktatói vannak az elkészítésének illetve milyen változtatást kell a kormányon végrehajtani.

(#121) Bivaly válasza KKK-007 (#120) üzenetére


Bivaly
tag

Hajra, hadd olvassunk erről a masináról és a moddolásról minél többet. :R
RBR-hez sikerült azóta belőni?

Life begins at 140!

(#122) KKK-007 válasza Bivaly (#121) üzenetére


KKK-007
tag

Sajnos nem. Egyszerűen nem érzékeli. Biztos megvan pedig a módja, csak lehet nem vagyok elég eltökélt.

(#123) peter32


peter32
csendes tag

Először is köszi, tök jó volt a cikk, oly annyira, hogy kedvet is kaptam a vásárláshoz. Nagyon bejön, tényleg van benne anyag. Jelenleg még nincs meg az pc-m, így csak PS3-al próbáltam. Látszik, hogy GT5-re van optimalizálva nagyon realisztikus és pontos, az F2010 nehéz volt, folyamatosan korrigálni kellett és a játék nem ismerte fel úgy, mint a GT5.

Nagyon nem akarok okoskodni, mert nem vagyok profi, de ha lesz pc-m akkor veszek valami szimulátor progit és kipróbálom.

Egyszóval a cucc nem éppen a legolcsóbb, de jó minőség nagy élmény. :) (eddig)

(#124) KKK-007 válasza peter32 (#123) üzenetére


KKK-007
tag

Örülök, hogy segíthettem.:) Használd egészséggel!

Mi volt az elődje? Hol sikerült beszerezned? Nem kezdett el lötyögni a kormány? A verziószáma mi a Tiédnek?
Milyen további tapasztalataid voltak még?

PC-re sokan az LFS-t, netKar Pro-t, iRacinget és az RBR-t fogják ajánlani. Én is ezt teszem:)

Ui: PC-n nagyobb élmény lesz.

[ Szerkesztve ]

(#125) peter32 válasza KKK-007 (#124) üzenetére


peter32
csendes tag

Köszönöm! :R

Lényegében nem volt elődje, mert xbox360 hoz volt kormányom, de nem használtam. Logitech-et akartam, majd nézegettem a Fanatec-et mint tudod, ám végül is ez lett a választás. Vettem mér egy alig használt playseat-et is, ilyet [link] így egyben van a cucc. Gondolom a felfogatás szabvány, mert egyből jó volt a furat. Ez kellemes meglepetés volt.

A hardverker-en vettem egyből a polcról. :)

Nem tudom mi a verziószáma, kerestem de nem találtam. Hol tudom megnézni? :F

Nem lötyög még, de nem sokat használtam talán 4-5 órát.

Megnézem ezeket a progikat. A Race07-et mondták még arra mit mondanál?

TrackIR-t használtál már az is jó pofa kütyü?

köszi
p

[ Szerkesztve ]

(#126) KKK-007 válasza peter32 (#125) üzenetére


KKK-007
tag

Te aztán nem kis összeggel kezded az autóversenyzést.:)

Az alján vagy a dobozán tudod megnézni. A Race07-t nem próbáltam, de ha jól tudom GTR2 alapokon nyugszik. Azt sokan kedvelik.

TrackIR-t nem használtam.

(#127) peter32 válasza KKK-007 (#126) üzenetére


peter32
csendes tag

Most egy picit valóban rákattantam. :)

Azért annyira nem durva, mert nem vettem motion sim-et.

Holnap szétkapom és megnézem az alját.

üdv
p

(#128) KaraDani válasza peter32 (#125) üzenetére


KaraDani
addikt

Grat a cucchoz használd egészséggel :) Race-el nyugodtan kezdhetsz, tanulni kiválóak a wtcc autók, főleg az elsőkerekesek.

KKK-007 ajánlásából a SimBimes vonal maradt ki ami lényeges talán: Race sorozat, GTR sorozat, GT Legends, STCC sorozat

[ Szerkesztve ]

(#129) peter32 válasza KKK-007 (#124) üzenetére


peter32
csendes tag

Szia KKK-007!

Megnéztem a verzió számot és V5. Ez azt jelenti, hogy talán kiküszöbölték az említett hibákat?

köszi
p

(#130) Bivaly válasza KKK-007 (#122) üzenetére


Bivaly
tag

Hát, ha sokat kell tökölni, hogy RBR-el működjön, akkor a T500RS kimarad az életemből, lépek a következő szintre. (Remélem, Thomas nem nagyon lőtt mellé megjelenési idővel.)
Köszi az infókat! :R :R :R

Life begins at 140!

(#131) KKK-007 válasza peter32 (#129) üzenetére


KKK-007
tag

Tényleg a legfrissebb darabok egyikét kaptad. Úgy tudom, most ez az utolsó verzió ami kint van. Köszönöm az infót. :R

(#132) goyo206 válasza Bivaly (#130) üzenetére


goyo206
aktív tag

...sajna emiatt én sem tudok a későbbiekben sem tervezni ezzel az aranyossággal, pedig szívesen leteszteltem volna szeretett szimulátorunkban!
:R

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=goyo206

(#133) goyo206 válasza peter32 (#129) üzenetére


goyo206
aktív tag

Esetleg azt nem küszöbölték ki, h. az RBR-ben is használható legyen?
Peter, esetleg nem tudnád a V5-öddel kipróbálni majd valamikor?
Köszi előre is! :R

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=goyo206

(#134) peter32 válasza goyo206 (#133) üzenetére


peter32
csendes tag

De igen, persze kipróbálom, de mivel kezdő vagyok tök jó lenne, ha nem rövidítésekkel írnátok. pl. Ez az RBR a Richard Burns Rally??? :F

(#135) KaraDani válasza peter32 (#134) üzenetére


KaraDani
addikt

:K

(#136) peter32 válasza KaraDani (#135) üzenetére


peter32
csendes tag

Hát az nincs meg, de megnézem hol kapható.

(#137) goyo206 válasza peter32 (#136) üzenetére


goyo206
aktív tag

Megy PÜ! ;)

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=goyo206

(#138) peter32 válasza goyo206 (#137) üzenetére


peter32
csendes tag

Köszi goyo!

Tehát megvettem a torrent store-ban a cuccost. :)

Nekem működik minden a T500RS-el nem ismeri fel mint Thrustmaster, de dolgozik minden csak be kellett állítani a pedált, mert az fordítva ment meg néhány gombot.

Amikor a pc-re raktam fel a T500 RS-t csináltam egy fimware update-et is így most firmware v38-as van rajta.

Az rFactor felismerte, de abba nem tudtam életet lehelni. :(

köszi
p

(#139) KKK-007


KKK-007
tag

Ennek örülök, hogy az RBR-ben megy! Ezek szerint csak én voltam ügyetlen. :O
Az enyémen a V37-es firmware van. De biztos, hogy nem ez volt az hiba oka.

[ Szerkesztve ]

(#140) goyo206 válasza peter32 (#138) üzenetére


goyo206
aktív tag

Huhhh, én köszönöm!
Több mázsás kő...! Így már jöhet is egy T500RS, ha véletlenül valaki már meg is unná! ;) :DDD :))

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=goyo206

(#141) speter33


speter33
aktív tag

Sziasztok!
Vásárolt már valaki az expansys.hu-n?
Náluk most "csak" 115 335 Ft a T500 RS.Úgy néz ki,1 hónap múlva megtudom venni a kormányt,ezért érdeklődnék,megbízható-e vajon a hely.
Kíváncsi lennék még tapasztalatokra a kormánnyal kapcsolatban,jöttek-e elő hibák,és megéri vajon a dupla árat egy G27-essel szemben?
Előre is köszönöm :R

(#142) Bivaly válasza KKK-007 (#120) üzenetére


Bivaly
tag

Mik a tapasztalatok a 35-ös kormánnyal?

Life begins at 140!

(#143) KKK-007 válasza Bivaly (#142) üzenetére


KKK-007
tag

Egy "álom"! Három hete, egy összejövetelen, a barátaim alig tudtak felállni mellőle:) Sajnos nem nagyon volt időm mostanában írni róla. Még a váltóról sem írtam egy sort sem:( Játékra is csak napi 15-20 perc jut. A képeket viszont már elkészítettem az adapterről és a turpisságokról.

Az biztos, hogy ég és föld, legalább is nekem. A formula autókat viszont el lehet felejteni. Ha azokkal akarok menni, vissza kell rakjam a "kis" kormányt. A nagyobb kormánnyal zárt kasznis autókban természetesebbnek tűnik az irányítás.

(#144) Bivaly válasza KKK-007 (#143) üzenetére


Bivaly
tag

Várjuk a képeket! De nagyon!!! :D

Life begins at 140!

(#145) 0laszlo15


0laszlo15
csendes tag

Hol vetted?

(#146) KKK-007 válasza 0laszlo15 (#145) üzenetére


KKK-007
tag

A Cellcomnál.

(#147) teratti


teratti
senior tag

Most van egy eladó ha valakit érdekel...KATT

Szimulátoros bajnokságok - www.gtr-masters.hu

(#148) goyo206 válasza teratti (#147) üzenetére


goyo206
aktív tag

Halihó "Apa"! :R
Most egyébként őőszintén: ez ennyire jó (jobb) kormány, h. még egy évesen is 90k? Tehát ennyivel jobb, v. csak ennyivel drágább, mint egy G27? A pedáltól tekintsünk el, ahelyett úgyis egy CSR Elite van, de még együtt is olcsóbb, mint a T500RS!

[ Szerkesztve ]

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=goyo206

(#149) teratti válasza goyo206 (#148) üzenetére


teratti
senior tag

Szia!
Jó hallani felőled... No, a kormányt nem próbáltam de nem lehet rossz. Ha véletlenül arra járok és meglesz biztos kipróbálom, vettem már Petitől egy G25-öt anno. Jó nagy robosztus cucc de a tesztben panaszkodtak, hogy lóg a kormánykerék valami tervezési hiba. Nem olyan aktívan tekerem már nem ruháznék be ilyen drágaságra jó nekem a 27-es.

Szimulátoros bajnokságok - www.gtr-masters.hu

(#150) goyo206 válasza teratti (#149) üzenetére


goyo206
aktív tag

Úgyszintén, örültem, h. láttam kommentedet! :R
Én sem próbáltam még, nem volt hozzá szerencsém, saját részre szerintem nem is lesz, mert már én sem aktívkodom annyira sajnos... Még eljön majd az az idő szerintem, de arra nekem is tökéletesen megfelel majd a G27 CSR kombó. ;)
Csak egyszerűen meglep, h. nem igazán csökken az ára, pedig már elég régen piacra került. Ebből gondolom, h. nem véletlen, nem lehet rossz kis cumó, de azért tegyék már kicsit elérhetőbbé! Nem? ;)

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=goyo206

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.