Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tabu3x


tabu3x
tag

Szeretem ezeket a bejelentik a bejelentésüket típusú PR baromságokat...

(#2) CptMisi


CptMisi
őstag

Egy új Company of Heroest! :)) Jó lenne. :K

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#3) HaaS


HaaS
addikt

Új logo kéne ezeknek, eheheh... :D!

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#4) TESCO-Zsömle válasza tabu3x (#1) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

A lényeg, hogy nagyon figyelj, mert egy héten belül bejelentik, hogy mikor jelentik be az év legfontosabb bejelentésének bejelentési-dátumát...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#5) nemethati válasza TESCO-Zsömle (#4) üzenetére


nemethati
senior tag

Megelőztél :DDD

(#6) mickemoto


mickemoto
őstag

Én legjobban a Stalker 2-nek örülnék :D - ha egyáltalán a THQ készíti

(#7) HS 2142


HS 2142
őstag

Vagy csak megint további leépítéseket fognak bejelenteni...

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#8) wolfman válasza TESCO-Zsömle (#4) üzenetére


wolfman
veterán

Olyan mint a Gyalog Galopp elején.
"Azoknak, akik felmondtak a felelősöknek, felmondtunk."

HS 2142: Az meg már milyen lenne. A játékos társadalomnak bejelentik hogy bejelentés lesz. Aztán kiderül, hogy semmin nem dolgoznak, viszont leépítés lesz! :D Világszenzáció!

[ Szerkesztve ]

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#9) fasirTTT válasza CptMisi (#2) üzenetére


fasirTTT
őstag

hú ember én veled vagyok! :D
haverokkal még most is nyomjuk a CoH:ToV-al Lanon :D ááááá nagyon állat

(#3) HaaS szerintem a régi logojuk sokkal jobb volt (ami még a CoH-ba va :D)

(#10) CptMisi válasza mickemoto (#6) üzenetére


CptMisi
őstag

Eddig sem ők készítették, csak ők adták ki. :U Egy jó kis Stalker-t sem bánnék. :N

K!LLeR: Egy kis Észak-Afrika. Az könnyen megvalósítható lenne mindkét szemszögből. :U

[ Szerkesztve ]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#11) fasirTTT válasza CptMisi (#10) üzenetére


fasirTTT
őstag

énfelőlem lehetne bármi sztori, csak CoH legyen :) bár 1 kis sivatagos tény, hogy nemvolt és megvalósítható :D

(#13) CptMisi válasza fasirTTT (#11) üzenetére


CptMisi
őstag

Amúgy a STALKER és A CoH közül az utóbbi bejelentése valószínűbb, mert a relic is akkorra készül egy új RTS bejelentésével. :K

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#14) fasirTTT válasza CptMisi (#13) üzenetére


fasirTTT
őstag

hát hallod.... ha ígylesz, akkor húááá
Prototype 2, BF3, Heroes 6, Rage, CoD8 (bár lehet nem is érdekel :D) Far Cry 3, WH40K: Space Marine

már csak 1 GRiD 2 kellene :D jah meg persze Age of Empires IV :R

[ Szerkesztve ]

(#15) ollie válasza CptMisi (#13) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Csak ne CoH legyen. Nem szeretem a VH-s stratégiákat.

***

(#16) fasirTTT válasza ollie (#15) üzenetére


fasirTTT
őstag

Hiba :D

(#17) CptMisi válasza fasirTTT (#14) üzenetére


CptMisi
őstag

Hát a másik lehetőség egy Dawn of War 3, bár szerintem azt már bejelentették.

ollie: CoH-t próbáltad már? Mert sokan szeretik, akik már nagyon unták a 2. világháborús RTS-eket. Személy szerint én nem tudom megunni, mert nem csak játék formájában foglalkozom vele. Az ilyen modern dolgok nem (a futurisztikusak még annyira sem) fognak meg általában, de azokat is ki szoktam próbálni. Most pedig kifejezetten várom CoH-hoz a Modern Combat modot többek között. Ez a másik dolog, amiért nagyon jó játék, mert elég sok különféle mod van és lesz még hozzá. :K

[ Szerkesztve ]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#18) Archer


Archer
őstag

CoH jöhet minden mennyiségben. Mondjuk belerakhatnák még az oroszokat meg a japánokat, kicsit gyúrnának a területromboláson meg a grafikán aztán tuti siker.

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#19) CptMisi válasza Archer (#18) üzenetére


CptMisi
őstag

Japánok, háááát érdekes lenne, de nem vagyok a híve ennek az elképzelésnek, de egy modot ki fogok próbálni a közeljövőben.

Oroszokkal az a probléma, hogy az Eastern Front hivatalos mod lett. A legjobb szerintem az lenne, ha a Relic fejlesztői csinálnának 1 vagy 2 kampányt, ami normális hosszúságú, és kiadnák az EF fejlesztőgárdájának egy orosz kampány elkészítését. Így feltehetően egyik sem lenne túlzottan elnagyolt, elsietett. Elvégre az EF-hez régebben(?) amúgy is terveztek hadjáratot a fejlesztők. Szerintem ezzel kölcsönösen segíthetnék egymást, csak a pénz... :U

Keleti frontból ráadásul nagyon sokat ki lehet hozni, ahogy mondjuk egy Észak-Afrikai elképzelésből.
Oroszoknál Leningrád, németeknél Sztálingrád, Cserkassz... Kurszk. Ha már Kurszk, El-Alamein is érdekes lehetne, DAK (Afrika Korps) vs. 8. brit hadsereg. :U

Ha értenék a mod készítéshez, biztos belevetném magam egy ilyenbe.

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.