Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10) Thome


Thome
addikt

Speeedfire: Kamerát sokat használnám, s elég sokszor kellene lassítani. :B
Fényképező része annyira nem érdekes, arra van dedikált eszköz, lekapni ezt + azt arra jó lenne a G3.
De a 930 is nagyon vonz, ha a kamerája tudná a 60fps full hd-t vagy legalább a hd 120fps-t, nem lenne itt ez a kérdés. :DDD

Justreboot: Mondjuk ha nem túl bonyolult, lehet rááldoznék néhány órát hogy abszolút perfekt legyen. CM-mel mennyi a szabad memória, sőt, ez rossz kérdés, mondjuk 5 megnyitott lap után ha nyitok egy FB-t, akkor az első megnyitott lapot újratölti?

gooool: 930-nak nem néztem teljesen utána mert magát a telefont kívülről fújom, de ezek szerint vannak ott hibák, tudsz 1-2 dolgot mondani? Nagyon durván dől a mérleg a G3 fele.

petipetya: Neked is annyit mondanék mint Speeedfire-nek, hogy a kamerázás a lényeges, OIS van mindkettőben, viszont az LG jól megpiszkálható ezen a téren. A 4k pedig megjelenítő híján nem számít sajnos.

ДарСтав: Nem arra értem a 2gb ramot hogy nem lenne elég, hanem ennél a készüléknél esetlegesen kevés. Mert a 930-ban is ennyi van, ott viszont perfekt működik és tökéletesen elég, addig a G3-nál ez kevésnek tűnik, elindítanék egy HD játékot és kinyiffan a rendszer.
Billentyűzet meg olyan dolog, hogy az Android 4.x billentyűzete katasztrófális, mire összemókoltam 3rd party appal egy jól használhatót, azt hittem megőszülök, és még így sem volt olyan jó mint a WP-nél, ami out of box hibátlan.

Justreboot: Pár sorral fentebb kifejtettem mitől aggódok a 2gb ram esetében! S mint írtam, szolgáltatótól venném a telefont (ha már úgyis előfizetéses vagyok, akkor legyen onnan telefon), s ott pedig csak a 2/16-os G3 van.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.