Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#44) blueMerle


blueMerle
veterán

Hol volt, hol nem volt, nekem volt egy Edge 520 notebookom kb. 30 percig. Meghozta a futár, kibontottam, bekapcsoltam, szétröhögtem magam, visszacsomagoltam és visszaküldtem a webshopnak. Vége :)

Én úgy gondoltam, hogy a HP 8510p laptopom mellé (ami egy ízig-vérig business class cucc) amit már sok-sok éve használok beszerzek egy ilyet, otthonra, ha épp nincs kedvem az irodából hazahozni a 8510p-t. Úgy gondoltam megfelelő választás lesz. Tévedtem, de akkorát mint ide akármi... az Edge széria (azóta már találkoztam jópárral) egy minden porcikájában consumer notebookok családja, elfogadható anyagminőséggel, de semmivel sem több mint bármely más consumer laptop. A hozzáadott SW pedig kedves gesztus, de ettől még nem lesz üzleti. Ezt hiába fogom magyarázni annak, aki évekig consumer cucc előtt ült, most bevásárolt egy ilyennel mert azt gondolta hogy ezzel belép az üzleti széria világába. :U Viszont aki évekig dolgozott valódi bc notebook előtt az pontosan tudja hogy miről beszélek. It's a Jersey Thing ;]

A beszámolóval pedig pontosan ezért egyetértek. Egy BÁRMILYEN üzletinek kikiáltott notebook esetén NINCS KOMPROMISSZUM, munkára nem lehet haználni egy olyan eszközt aminek gyárilag ilyen-olyan hibája van, legyen az akármilyen piti dolog.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.