Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Samus


Samus
addikt

Ugye tudod, hogy ennek nem sok köze van az eBay-nek. Gyanítom nem nézted meg, mikor lett feladva Kínában. Ahogy azt sem hallottad, hogy mekkora parádé volt Karácsony környékén a Magyar Királyi Postánál. Voltunk jópáran, akik hosszú hónapokat vártak. Volt, akinek októberi rendelése jött meg a múlt héten. Amit Kínában a rendelés másnapján feladtak.

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#2) Eastman


Eastman
őstag

A kínai holdújévkor lelassul az ország kb. egy hónapra, tehát idén jan. 28-tól.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#3) anorche1


anorche1
őstag

Én 2db terméket várok, amit még október 18-án rendeltem. Szóval te még szerencsés vagy, hogy ilyen "gyorsan" megkaptad.

Ja és várok angliából 1 hónapja feladott ruhát. Általában az euból rendeltek másfél héten belül megjönnek, a magyar posta jelenlegi működése kritikán aluli.

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#4) Csapoati válasza anorche1 (#3) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ez utóbbit cáfolnám. A telefonomat 03.01-én adták fel Hollandiában, 2-án ideért és 3-án kora délután már ki is kézbesítették. Le is esett az állam mondjuk.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#5) TheLázs válasza Csapoati (#4) üzenetére


TheLázs
csendes tag

Nekem is megesett, hogy valami hamarabb jött meg, mint szokott. VOlt, hogy egy héten belül itt volt a szintén ázsiai csomag

"Annyi mindenféléhez nem értek, hogy az már sokoldalúságnak számít” – Örkény István

(#6) Mister_X válasza Csapoati (#4) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nekem a leggyorsabb rendelésem külföldről 3 nap volt, Dreamcast játékokat rendeltem Lengyelből. Én is pislogtam.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.