Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) dragon1993


dragon1993
őstag

Állítólag a BME-n komolyan veszik, valahol meg egyáltalán nem foglalkoznak vele.
Én újabban csinálok egy-egy grafikont a felvételről

[ Szerkesztve ]

(#2) VoidXs válasza dragon1993 (#1) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Mi a sztorija annak, hogy a BME-n állítólag komolyan veszik?

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#3) kentucky


kentucky
őstag

(#4) VoidXs válasza kentucky (#3) üzenetére


VoidXs
nagyúr

De itt csak a fejlesztőt vették elő, mert a szkriptje miatt megugrott emberek százainál a lekérdezési ráta, és ez még jobban kinyírja a Neptun másodpercenkénti 60-as limitjét. Egyenként nem figyelnek mindenkit, hogy hány kérés jön egy IP-ről, aztán hogy milyen néven lépett be.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#5) dragon1993 válasza VoidXs (#4) üzenetére


dragon1993
őstag

Az álltala írt script nem volt illegális.
Ezeket a logokat nyílván nem kézzel nézik, onnantól kezdve meg 1 vagy 1000 ember lényegtelen.

(#6) VoidXs válasza dragon1993 (#5) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Minden egyes lekérdezést hülyeség logolni. Bár az némileg magyarázatot adna a teljesítményre. Sok ilyen kis dolog, és már ott is vagyunk a 16.7 ms-os alap generálási időnél.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#7) dragon1993 válasza VoidXs (#6) üzenetére


dragon1993
őstag

Elég a próbálkozásokat logolni, egyébként nem annyira erőforrás igényes mint gondolod.

(#8) TheLázs válasza VoidXs (#6) üzenetére


TheLázs
csendes tag

Szerintem ha nem pofátlanul használom (tolakszom be nyitás előtt...) nem lehet belőle komolyabb baj. Ez pedig egy négy éves valami, ahol végülis teljesen másért vontak valamit felelősségre. Most viszont misztikus módon elment a net a "neptunozós"gépről...

"Annyi mindenféléhez nem értek, hogy az már sokoldalúságnak számít” – Örkény István

(#9) VoidXs válasza dragon1993 (#7) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Egy idő után mindenképp a sebesség rovására megy ekkora mennyiségű adat mellett, ha biztonságosan csinálod. Ha csak memóriába logolod, akkor persze, elhanyagolható, viszont a Neptun össze FOG omlani, és hibakezelés esetén valószínűleg ez az utolsó dolog, ami prioritás, így ez elveszik. Meg különben is olyan banda csinálta, aki nem érti a dolgát.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#10) TheLázs válasza VoidXs (#9) üzenetére


TheLázs
csendes tag

Ti mit tennétek a helyemben?

"Annyi mindenféléhez nem értek, hogy az már sokoldalúságnak számít” – Örkény István

(#11) nemlehet


nemlehet
őstag

Én Óbudais vagyok és utolsó 2 tárgyfelvételkor használtam. Főleg a tárolás hasznos, így nem kell keresgélni, csak a tároltakat jeleníted meg 2 kattintás és fel van véve oda ahova akarod.

Bár pl nálunk a tárgyfelvétel úgy indult, hogy 40 percig a neptun login képernyő sem jelent meg az emberek 80%-nak... Szóval úgy szar az egész rendszer ahogy van.

A sok login lekérdés miatt én meg nem aggódnék. A script előtt én 3 gépről 3*10 ablakban próbáltam mindig belépni az se áll távol attól amit a script csinál.

Mondjuk az egész hasztalan nálunk pl a szaknyelv 3,6 mp alatt telt be (ezt a neptunosok mondták). Úgyis szar lesz az egész órarend és sírhatsz cseréért.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#12) VoidXs válasza nemlehet (#11) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Én is majdnem így próbálkozom, két gépen fut egy login-nem jó-frissít szkriptem, állítható sebességgel (random is van), hogy egyáltalán ne legyen gyanús.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#13) VoidXs


VoidXs
nagyúr

Szerintem most engem mindenki utálni fog, de jó fél óra késéssel, 38-kor szóltak, hogy amúgy nem 7-től van tárgyfelvétel, hanem 6-tól. Nyomtam egy belépést, és már bent is voltam, a többiek meg a 300. próbájukkal szórakoztak. :DDD

Ja, és mindenhova volt hely.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.