Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Norb€€€


Norb€€€
aktív tag

Nem sok játékra szoktam várni, de a második évad vége óta tűkön ülök :))
És benne van Jesus, az AMC sorozatból is az egyik kedvenc karakterem :C

(#2) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Remélem nem azért jön dupla epizód, mert 30 perc/epizód lesz a játékidő...

(#3) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Jöjjön csak...várom :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Anno belenéztem a filmsorozat legelső részébe és az első 5 perc már olyan nyúlós volt mint a rétestészta. Eddig is jutottam, mint a mai sorozatok 99%-val... Azt mondják a Westworld kivétel, mert ritka igényesen van megcsinálva, no majd meglátjuk...

(#5) Norb€€€ válasza SunMount3r (#4) üzenetére


Norb€€€
aktív tag

Azért egy 7 évada futó, milliók által nyomon követett és kedvelt sorozatról az első 5 perc alapján átfogó véleményt nyilvánítani, respect :R

(#6) SunMount3r válasza Norb€€€ (#5) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

7 évada futó, milliók által nyomon követett és kedvelt sorozat-> Jah, van még egy jó pár ami megfelel ennek a leírásnak és amiknek már a trailer-jeitől is a falnak tudnék menni. (Mondjuk túlzok, OK, mondjuk úgy, hogy számomra totál érdektelenek.) De engem nem különösebben befolyásolnak ezek "tények" a személyes véleményem megformálásában...

Ahogyan az sem befolyásolt soha, hogy a Harry Potter milyen népszerű, ha engem egyszerűen már a frászkarika kerülget tőle...

5 perc alapján átfogó véleményt nyilvánítani,-> Jó, OK, megérhet még egy próbálkozást, ebben lehet igazad van, de az az 5 perc pont azokat a stílusjegyeket (nem) viselte magán, amiket a mai sorozatoknál általában tapasztalok és amik kizáróak nálam (meggyőzőek lennének). (Mondjuk legközelebb, lehet eljutok az első 10 percig is... :D :U )

[ Szerkesztve ]

(#7) Norb€€€ válasza SunMount3r (#6) üzenetére


Norb€€€
aktív tag

Nagyon kevés sorozat tudja a pilot epizóddal átadni az egész sorozat hangulatát, ha pedig áttudja, akkor valószínűleg elég egysíkú.
A sorozatnézés egy befektetés. Időt kell rá szánni, meg kell neki engedni, hogy felépítse magát addig a pontig, amíg érdemi következtetéseket tudsz levonni.
Ennek lehet az az ára, hogy időt pocsékoltál az életedből, de általában egy teljesen új univerzumba szippant be.
Nem kell szeretni egy filmet/sorozatot, de ha az ember 5-10 perc, akár csak egy rész után is átfoglaló következtetéseket von le, az csak szimplán demagóg hozzáállás, és nem lehet komolyan venni. :)

Engem is folyton noszogattak, hogy kezdjem már el nézni a Trónok Harcát. Két évembe telt az első 3 részt megnézni, mert 10 percnél tovább sosem kötött le, nem érdekelt a tálalás, mindig kikapcsoltam, aztán elfelejtettem, majd hónapokkal később újból megpróbáltam. Kellett erő mire az első évad végére értem, de oh boy, megérte ám. Mai napig hálás vagyok a haverjaimnak, akik erőszakoskodtak, mert magamtól nem ültem volna le megnézni... és miből maradtam volna ki. A következő felhalmozódott 4 és fél évadod két hét alatt toltam be :))

(#8) Scholes9 válasza Norb€€€ (#7) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Nagyon hasonlóan néztem meg én is a Trónok harcát, persze utólag örülök neki, hogy "sikerült" és várom a 7. évadot :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.