Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gianni85


gianni85
veterán

Szégyellem magam... amennyire szerettem régen legózni, annyira érdektelennek éreztem eddig az összes Lego játékot. Nem is játszottam eddig még egyikkel se. Ezt talán majd kipróbálom, de most van bőven mivel játszani

(#2) HummeRC válasza gianni85 (#1) üzenetére


HummeRC
senior tag

Megéri kipróbálni a LEGO játékokat gépen. Mi már évek óta nem is játszunk mással a családban, mint 2 kontrollerrel sorba a LEGO játékokat. :K

(#3) gianni85 válasza HummeRC (#2) üzenetére


gianni85
veterán

Igen, állandóan olvastam, hogy jó móka coop-ban. Sajnos már nincs X360, amin bepótolhatnám. Talán PC-re is kijött mind, de oda meg lehet kevés az én gépem, na meg nincsenek kontrollereim se.

(#4) HuMarc


HuMarc
addikt

Néztem gameplayt, és a játék önmagában nem nagy szám, ott van a többi Lego-játék nyomában (SW-k, Indiana Jones-ok), de így, hogy van összehasonlítási alapom a filmmel, mivel az is Lego (és egy nagyon jó film), így a játék nekem korlátoltnak, és gyengének tűnik. Jó lenne végre egy kis változatosság, tekintve, hogy lassan kilenc éve ugyanaz a recept. Oké, a Batman óta openworld a dolog, de akkor is, a Lego Star Wars: The Video Game óta minden Lego-játék ugyanazokra az elemekre épül. Persze ettől még lehet szórakoztató, de eladni tizedjére ugyanazt a játékot más szereplőkkel és háttérrel kicsit unalmas.

Egyébként egyetértek a teszttel, és ha lehetőségem lesz rá, majd a játékot is kipróbálom. Addig marad a Lego SW II PSP-n :)

(#5) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

Mi haverral nyomtuk x360-on. Nagyon jó, úgy mint a batman 2 pl. Nekünk tetszik! :) Co-op módban verhetetlen. :C

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#6) ghost364


ghost364
senior tag

A filmet megnéztem, remek volt :R A játék nagyon jónak tűnik. Nini, csak nem lapa fórumtárs ott a képen :D

(#7) [CsuCsu]


[CsuCsu]
őstag

Én inkább a fizikai változat híve vagyok és a magam fajta öregebbeknek ott van pl. a zseniális Architecture sorozat :)

[ Szerkesztve ]

(#8) HummeRC válasza gianni85 (#3) üzenetére


HummeRC
senior tag

Én minddel PC-n játszottam, szereztem hozzá 2 xbox360 kontrollert. Megérte a befektetés, hibátlanul támogatja minden program.
A LEGO játékok gépigénye pedig egyáltalán nem magas. Szerintem a konfigodon is működne. Mi G840 Pentiummal és HD6450 vga-val játszunk. :Y

#ghost 364: Nekem is Lapa jutott eszembe azonnal róla. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#9) mentoloshypo


mentoloshypo
senior tag

Tök aranyos, nekem tetszik.

(#10) gianni85 válasza HummeRC (#8) üzenetére


gianni85
veterán

Nekem jelenleg csak egy A6-5400K APU van, szerintem az minden tekintetben gyengébb :( Ami még problémás, hogy most nem adnék ki 10+ ezret 2 X360 kontroller-re. Ha majd az Xbox One kontroller is működésre bírható PC-n akkor bepótolom(juk). Addigra tuningolok a PC-n is :K

(#11) sien válasza [CsuCsu] (#7) üzenetére


sien
aktív tag

szerencsére nem zárja ki ám magát a kettő, olvastam valahol, hogy van akinek van legoja ténylegesen, és még a játékkal is játszik. lehet hogy pletyka, nem szabad elhinni mindent ami a neten van, tudom :)

(#12) huszar90


huszar90
aktív tag

Nekem ez volt az első lego videojátékom a lego racer óta, és hát azt kell mondanom az egyik legnagyobb élményt nyújtotta nekem mostanában játékok terén.

(#13) HummeRC válasza huszar90 (#12) üzenetére


HummeRC
senior tag

Mi is így jártunk anno a LEGO Indiana Jones2-vel és azóta lego játék függők lettünk az asszonnyal. :K

(#14) sien válasza HummeRC (#13) üzenetére


sien
aktív tag

ha kipróbáljátok a marvel super heroes-t, utána az indiana jones hez hozzá se fogtok nyúlni :)

(#15) HummeRC válasza sien (#14) üzenetére


HummeRC
senior tag

Megvan mindegyik Lego, a star wars-okon kívül. Alapból szeretem a star wars-ot, de Legóban nagyon nem jött be nekünk. Valóban nagyon jó a Marvel, nálam nagy kedvenc, de az IJ2-nek a sztoriját az asszony is ismeri, úgy neki is élvezetesebb a játék. De minddel együtt játszunk, a gyerek még kicsi hozzá. :DDD

Ami viszont itt van, a LEGO Movieban, az annyiból újdonság, hogy részletesebben lehet rombolni a környezetet, sokkal több minden van tényleg Legóból és kevesebb a dekor textúra. :)

(#16) HuMarc válasza HummeRC (#15) üzenetére


HuMarc
addikt

Lego Island is megvan? ;]

(#17) HummeRC válasza HuMarc (#16) üzenetére


HummeRC
senior tag

Nem, az nincs. :N :DDD
Ezek vannak:
LEGO Indiana Jones 2
LEGO Harry Potter 1-4
LEGO Harry Potter 5-7
LEGO Lord of the Rings
LEGO Batman 2 DC Super Heroes
LEGO Marvel Super Heroes
LEGO Movie Video Game

XBOX-on megvolt a LEGO Karib tenger kalózai és a star wars-ok is, de már nincs meg az xbox és ezek is mentek vele. A karib tengert még majd beszerzem alkalmasint.

Szóval csak a coop játszható lego játékok vannak meg. :K

(#18) HuMarc válasza HummeRC (#17) üzenetére


HuMarc
addikt

Ha nem akarsz hatalmasat csalódni a Lego-játékokban, akkor PSP-n ne próbáld ki a Harry Potter első részét (1-4). Rémes. Pedig az SW II és az Indiana Jones 2(?) is simán van olyan jó, mint akármi máson, de a HP-t elcseszték. Nincs ugrás, helyette a Select gombban lehet repülni, mintha egy dev változat lenne.

[ Szerkesztve ]

(#19) HummeRC válasza HuMarc (#18) üzenetére


HummeRC
senior tag

Ugrás helyett repülni? Elveszik a játék értelme. Pfff. Kösz, kihagyom. :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.