Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Shade45


Shade45
senior tag

Azt tudja esetleg valaki, hogy PC-n a grafikai turbózáson kívül tartalmaz-e egyéb plusz tartalmat?

Új küldetés, extra DLC, valami?

(#2) laceszgamer válasza Shade45 (#1) üzenetére


laceszgamer
addikt

Azt már reklámozták volna, ha ilyesmi lenne.

Csak a grafika változott lényeges dolog, bár enkem ez is elég, sose használok modokat, így a 2011-es Skyrim is a mai napig ugyanúgy néz ki nálam, ahogy kijött, na jó, a hivatalos textura packot megkapta persze.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#3) Medocsabi válasza Shade45 (#1) üzenetére


Medocsabi
addikt

Semmit.Pc-n annyi pluszt kap bárki,hogy akinek minden dlc megvan,annak ingyenes.
Én annó pcn kijátszottam simán,cheattel is,aztán xbox 360on is.ezt már skippelem:)

(#4) KubanitoS


KubanitoS
veterán

A fényeffektek és a látóhatár növelés alapból marha látványos. Igen hatásos, amikor kezdődik a játék és elvakít a fák ágai között besütő nap. Az sem mellékes, hogy immár 64bites a játék, feltehetőleg kevesebb problémáink lesznek a különféle modokkal, gyorsabb lesz a töltés (megfelelő memóriamennyiség mellett) és feltehetőleg többórányi játék után sem fog játszhatatlanra lassulni a játék.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#5) #45185024


#45185024
törölt tag

Én játszom vele.
Aminek nem az az oka hogy sokkal szebb hanem mert nincs más
és megfűztek ezzel az új grafikával.
Néhol erdőkben , God rays effektel nagyon szép, és a város egyes részei is.
De a föld alatti részek továbbra is elnagyoltak és sivárak.
Ráadásul ez azt jelenti hogy jelenleg egyetlen egy MOD sem működik vele, ez mod restrart és innentől az ehhez való modokat kell keresni.
Végülis a Magyar nyelv az ami miatt ujrajátszom, kösz a fordítóknak innen is.
Az viszont hogy 5 év után eladják ugyanazt , az az RPG világnak kb a halálát mutatja.Rég új résznek kellene kint lennie.
Bethesda egy pénzéhes nagycég lett aki nagyokat akar szakítani. A Dishornedet még értelmezni sem tudom hogy micsoda de divatjáték az a lényeg.

[ Szerkesztve ]

(#6) Medocsabi válasza #45185024 (#5) üzenetére


Medocsabi
addikt

De szép is lenne egy új elder scroll rész!
Most játszottam ki a witcher3-at,cirka 200 órát sikerült beletenni.

(#7) ribizly


ribizly
veterán

Na akkor most le is szedem a Legendary edition-t minden mod-jával és ezt feltolom... :U

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#8) CriticalHit válasza #45185024 (#5) üzenetére


CriticalHit
őstag

Csak addig tudják folytatni ezt az aljas üzelmet amíg sajnos akadnak olyanok akikre rá tudják sózni a pénzlenyúlás ezen gusztustalan módját. Bojkott és virágüzlet.

Yesterday's history, tomorrow's mystery, today's a gift that's why it's called present.

(#9) KubanitoS válasza #45185024 (#5) üzenetére


KubanitoS
veterán

Pénzéhes nagycég

Gondolom ezért adják PC-re ingyen azoknak, akiknek már eleve megvolt az alapváltozat.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#10) daneel92 válasza Shade45 (#1) üzenetére


daneel92
tag

igen, nekem példaul el sem indul :) vc redist miatt sírt elején, most hogy azt elintéztem, már el sem tudom dönteni,miért...

Asrock B450 Pro4, AMD Ryzen 7 2700 @3.2GHz, Sapphire Radeon RX 5700 XT Pulse 8GB, Chieftec 600W

(#11) #45185024 válasza KubanitoS (#9) üzenetére


#45185024
törölt tag

Nem az alapváltozattól ingyenes.
Ha a "Legendary kiadása van meg (vagyis minden DLC-t birtokol)".
Amikor kiadnak valamit konzolra ez egy ismert séma.
Wasteland 2 egy év után uj motrot kapott "ingyen" (Untiy)
Risen3 egy évre rá új motrot kapott "ingyen" .
Semmi másról nem szól ez csak bekerül újra az "Új" játékok közé és egy csomóan megveszik, minimális utómunka fejében... ez a szememben egy újabb rókabőr.
Akinek megvan az eredeti , az összes DLC megvételével kapja meg "ingyen" ezt.

[ Szerkesztve ]

(#12) gyugyo79 válasza #45185024 (#11) üzenetére


gyugyo79
addikt

Aki anno megvette az alapjátékot meg a kiegészítőket az ingyen kapja ezt. Aki azóta akcióban megvette ezeket töredék áron az is ingyen kapja. Szerintem ez a játék azon nagyon kevesek közé tartozik amit aki már akart megvett magának akár a virágbolti után is. Szóval pc re inkább egy gesztus, hogy megkaptuk.
De én ha ezt pénzért adnák is megvenném mert megérdemelné a játék még úgy is ha már nem játszanék vele soha.

(#13) szupermacs


szupermacs
veterán

A Skyrim Legendary mentésemet nem fojthattam automatikusan. Annyira nem voltam elájulva tőle. Marad a régi. Modok és minden egyéb nélkül.

(#14) mad1


mad1
veterán

Az alt+tab meg mindig bugos.

Ne szemetelj ! = Steam

(#15) laceszgamer válasza #45185024 (#11) üzenetére


laceszgamer
addikt

Én se igazán értem, hol ebben a gond.
Oké, nyilván újabb bevételek lesznek abból, hogy most megint frissnek hat a dolog, és aki eddig nem vette meg, vagy épp nem is nagyon foglalkozott vele, elhet meg fogja.
De ezen kívül, így hogy azok akiknek már megvolt a DLC-kel együtt a játék megkapják ingyen ebben nincs semmi rossz.
Az alapjátékkal rendelkezők nem kapják meg, de ez meg oylan dolog, hogy a játékipar is a profitról szól, mért adnának ingyen DLC-t ha úgy vesszük.

Ha nagyon kapzsik lennének simán csinálhatták volna azt is, hogy mindenkinek fizetős az új kiadás, még annak is akinek amúgy megvolt a régi, lehet nem tetszett volna rengeteg embernek, de sokan megvették volna még így is, azaz még nagyobb bevételük lett volna, de mégse tették meg.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#16) #45185024 válasza laceszgamer (#15) üzenetére


#45185024
törölt tag

Jó, de Te is érzed hogy nem ezzel a kiadással van baj, hanem hogy nincs új rész...
Már a második Dishorned jön ki míg elder scrollból egy sem.
Maga a piac simán felszippantaná hogy egyik évben Fallout jön ki másik évben Elder scroll
csak ők tudatosan nem ezt nyomják hanem az Online-t meg a divatjátékokat.
Ezek tudatos döntések amikben anyagiak szerepelnek és nem érdekli a céget mire van igény.
Tudom hogy nagyok a RPG-k fejlesztési költségei ezért nem készül sok.
De akkor át kell állni egy más finanszírozási rendszerre
Én még a hitman féle epizódikus rendszerrel is kijönnék amiben 2 hónaponta kidob egy új várost és környékét.
. Nem azért nem szeretik az Online változatot annyira mert mindenki torrentezni akar, hanem mert nem akarnak illúzióromboló nevekkel és trollkodó online játékosokkal játszani mert szétverik az illúziót.

(#17) laceszgamer válasza #45185024 (#16) üzenetére


laceszgamer
addikt

Kétlem, hogy az online annyira nyereséges lenne nekik. Amúgy én abban sem vagyok biztos, hogy nem jön 2017-ben egy új Elder játék... a Fallout 4-et is kb úgy titokban tartották, hogy egy hónappal a megjelenés előtt derült csak hogy egyáltalán készül... akkor itt is simán megtehetik ezt.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#18) #45185024 válasza laceszgamer (#17) üzenetére


#45185024
törölt tag

Bár igazad lenne, de ha láttad az idei E3-at meg a tavalyit... mondjuk finoman úgy csalódás volt a legtöbb emernek az idei. Már izzana minden ha jönne idén valami. Sajnos...

(#19) Z10N válasza szupermacs (#13) üzenetére


Z10N
veterán

Csereld ki a J-t es menni fog ;)

Mas: Ugye megkapta a Fallout4 motorjat es ahhoz mar vannak mukodo modok. Rovidesen ehhez is atirjak.

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#20) PöCöKuk@c


PöCöKuk@c
tag

Két projektjük van, amit ki akarnak nyomni aztán jön a TES6 és az még soká lesz.Két éven belül nem várható szerintem. És lehet az utolsó lesz, sajna.

(#21) Ragnar_


Ragnar_
addikt

Az a baj , hogy ezen a vonalon ott az ESOnline, részemről gondoltam belenézek a special editionbe, és 3 órát bele is toltam. Nem estem hanyatt a grafikai újításoktól, én csak highres textúra modot használtam a sima verziónál is, de kellemesen néz ki szerepjáték műfajban meg mindenképp. A játékmenet meg még mindig rohadt jó, napi 1-3 órákat el lehet vele játszogatni.

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.