Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9) The DJ válasza N€T0X|N (#1) üzenetére


The DJ
addikt

Fején találtad a szöget. Én is úgy gondolom, hogy az a fontos, hogy jól érezze magát az ember, az hogy hogyan már mindenkinek egyéni dolog. Azért így is elég erőteljesen elkülönülnek egymástól a stílusok és az embertípusok. Vannak elég vicces próbálkozások is :)

Azért született meg az írás egyébként, mert eddig akármilyen ma népszerűbb táncstílusról volt szó, mindenhol javarészt csak a fikázások jöttek, hogy az éppen miért gáz, vagy miért ciki. Ezeket olvasva/hallva pedig felmerült bennem a kérdés, hogyha minden ciki, akkor mi nem az? Hogyan táncoljon úgy a bulizni vágyó férfiember, hogy az ne legyen gáz? Vagy éppenséggel az ilyen fikázók számára mi az, ami elfogadott és menő? :)

Én általában igazodom a zenéhez. Ha a régi rock & roll slágerek szóltak, akkor felvettem a kor stílusát és úgy táncoltam, mint akkoriban a fiatalok :D Ez sokakat meglepett, de szerintem egész ügyesen ment. A modern tánczene meg teljesen más tészta, de arra meg automatikusan mozog a testem és nem is figyelek arra, hogy mit csinálok, mert jön magától. Nem tanultam be sose semmilyen mozdulatot, csak hagytam, hogy vigyen a ritmus és az ütem. Ez volt az én taktikám. Sokaknak tetszett, szóval szerintem egész ügyes voltam benne. (Valószínűleg segített, hogy régen tanultam klasszikus táncot is :) )

(#8) nem_tom: A zene nagyon nem az én világom, de amit csinálsz, az nagyon tetszik, ügyes vagy és biztosan sok munka van benne, szóval le a kalappal :R

[ Szerkesztve ]

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.