Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) N€T0X|N


N€T0X|N
őstag

Volt itt nemrég egy bejegyzés a melbourne shuffle-ről. Az se egy egyszerű dolog, de ahogy láttam sokaknak sem a tánc, sem a zene nem jött be. A tecktonik b*zis, a ritmus nélküli rángatózás ciki, az egy helyben állás pedig gáz.

Ebből egyetül a karót nyelt típus a kicsit valóban gáz (mert az minek megy bulizni, ha nem csinál semmit), az összes többi jól érzi magát, és ennyi a lényeg, nem több. Kit érdekel mit gondolnak mások? Nehogy már meg kelljen felelni valakinek is, amikor a cél a szórakozás, hogy jól érezzem magam. Ha ez teljesül, akkor minden egyéb téma off. :)

Sent from my keyBoard

(#2) mephi666


mephi666
nagyúr

az ilyen idegbeteg rángatózás valahogy nekem nem jön be... ha tánc, akkor nekem eszembe jut barátnőm sógora meg a jó kis mulatozásba fulladó családi összeröffenések :D régen jártam párszor diszkóba, de már vagy 5éve nem voltam... (akkor is csak cigiért mentem be) nem tudom, mostanság mi megy, de el tudom képzelni... amúgy az ilyen szolid mulatozások jönnek be a hozzá tartozó (megnem mondom milyen) táncokkal... meg a lassabb nóták is jók :K ebben számomra van valami, nem csak fűrészelésre szimulált epilepsziás roham az egész... :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#3) Wictor


Wictor
senior tag

"Hogy táncoltok Ti?"

Leginkább sehogy. De azt legalább nagyon jól nyomom. :D

Ui: Karót nyelt típus rulez, de legalább nem is járok bulizni.

[ Szerkesztve ]

(#4) mephi666 válasza Wictor (#3) üzenetére


mephi666
nagyúr

a legjobb a diszkópatkányos fejmozgás: itt-ott faluvégi diszkókban megfigyelhető jelenség... lényege: bal könyékkel támasztod a pultot/falat, jobb kézzel markolod a sörösüveget (szigorúan a nyakánál), ütemre pedig próbálod mozgatni úgy a fejed, hogy a tested többi része meg sem rezzen...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#5) szablya


szablya
tag

Hadbang!

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#6) Wictor válasza mephi666 (#4) üzenetére


Wictor
senior tag

Annyira bírom a piát, hogy az első fejmozdítás után ráborulnék a pultra. :DDD

Egyébként meg nagyon merev vagyok, ami bizonyos szituációkban kedvező (khm, természetesen a vigyázzállásra / tisztelgésre gondoltam... ;]), de táncolni emiatt nem tudok, ritmusérzékem is konvergál a 0-hoz.

[ Szerkesztve ]

(#7) Egorov


Egorov
aktív tag

Én ezekből szoktam válogatni, szigorúan csak házibuliban. :DDD

YOUTUBELINK

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#8) nem_tom


nem_tom
őstag

Látom, eléggé ismert lettem. (melbourne shuffle) :DD
Amúgy félreértés ne essék, buliban nem szoktam úgy táncolni. Csak is kizárólag hardstyle-ra. Vagy ha megkérnek rá egy buliban és van hardstyle.

Hogyan táncolok? Nem tudom. Csak ritmusra csinálok mindenféle faszájos mozdulatokat, oszt jól van. :)

(#1) N€T0X|N: Osztom a véleményed. Bár az se jó, ha az ember bohócot csinál magából.

[ Szerkesztve ]

(#9) The DJ válasza N€T0X|N (#1) üzenetére


The DJ
addikt

Fején találtad a szöget. Én is úgy gondolom, hogy az a fontos, hogy jól érezze magát az ember, az hogy hogyan már mindenkinek egyéni dolog. Azért így is elég erőteljesen elkülönülnek egymástól a stílusok és az embertípusok. Vannak elég vicces próbálkozások is :)

Azért született meg az írás egyébként, mert eddig akármilyen ma népszerűbb táncstílusról volt szó, mindenhol javarészt csak a fikázások jöttek, hogy az éppen miért gáz, vagy miért ciki. Ezeket olvasva/hallva pedig felmerült bennem a kérdés, hogyha minden ciki, akkor mi nem az? Hogyan táncoljon úgy a bulizni vágyó férfiember, hogy az ne legyen gáz? Vagy éppenséggel az ilyen fikázók számára mi az, ami elfogadott és menő? :)

Én általában igazodom a zenéhez. Ha a régi rock & roll slágerek szóltak, akkor felvettem a kor stílusát és úgy táncoltam, mint akkoriban a fiatalok :D Ez sokakat meglepett, de szerintem egész ügyesen ment. A modern tánczene meg teljesen más tészta, de arra meg automatikusan mozog a testem és nem is figyelek arra, hogy mit csinálok, mert jön magától. Nem tanultam be sose semmilyen mozdulatot, csak hagytam, hogy vigyen a ritmus és az ütem. Ez volt az én taktikám. Sokaknak tetszett, szóval szerintem egész ügyes voltam benne. (Valószínűleg segített, hogy régen tanultam klasszikus táncot is :) )

(#8) nem_tom: A zene nagyon nem az én világom, de amit csinálsz, az nagyon tetszik, ügyes vagy és biztosan sok munka van benne, szóval le a kalappal :R

[ Szerkesztve ]

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#10) nem_tom válasza The DJ (#9) üzenetére


nem_tom
őstag

Hát nem volt könnyű profi szintre fejleszteni. Főleg, hogy max néhány jó tanácsra támaszkodhattam, senki se tanított. Köszönöm! :R

(#11) madstunt


madstunt
addikt

van egy ilyen topik Freeen bár elment egy ideje a gáz táncok linkelgetésébe :D
amúgy leírni nemtudom hogy mit szoktam, van szeleteléstől kezdve minden, de például andróék külföldön pl a néptánc tudásukat szokták elővenni :Đ
(hétköznapi életben amúgy én is elkezdtem néptáncolni,testedzésnek is kiváló)

(#12) N€T0X|N válasza The DJ (#9) üzenetére


N€T0X|N
őstag

"felmerült bennem a kérdés, hogyha minden ciki, akkor mi nem az?"

Minden ciki. :) Ma az a divat, hogy mindent szénné kell fikázni, akár jó, akár nem. Szerintem ez sokkal cikibb. Persze direkt hülyét csinálni nem kell magából az embernek, de komolyan mondom, még próbálkozást se láttam rá. Van aki viccesen táncol, de azon max. nevetni szoktak az emberek, a nevetés pedig jó :).
Buliban, fesztiválon, akárhol, ahol táncolni lehet, az emberek általában inkább közelednek egymáshoz, mintsem lenézzék a másikat (aki mégis, az vagy irigy, vagy nagyon besavanyodott forma), elvégre nem véletlenül vannak egyszerre ugyanazon a helyen. :)

Sent from my keyBoard

(#13) molnarpeter


molnarpeter
nagyúr

Én a karót nyelt típus vagyok, ezért csak a lábam mozog :D

(#14) JetiRulez válasza mephi666 (#4) üzenetére


JetiRulez
őstag

+1
Csak Én nem nagyon járok bulikba, de azért gyakran csinálom, ha valami jó zene szól. :K

Egorov:
Ez mekkora. :DDD

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.