Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tDr1v3r


tDr1v3r
veterán

Tényleg jó cucc, gratulálok hozzá, jó használatot!

Én is gondolkodtam rajta egy ideig, de jött a Xiaomi Mi 3 leárazása így inkább azt vállaltam be némileg többért... de ez se lett volna rossz út, már csak a support (jön az L is elvileg ugyanúgy mint a Nexusokra) és a hátlapok miatt is. Ezutóbbit ideát nagyon hiányolom, de legalább több a RAM... bár olyan mindegy, mert eleszi a MIUI. :DDD

Az új G nem volt opció?

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#2) Thaaleum válasza tDr1v3r (#1) üzenetére


Thaaleum
aktív tag

Köszi! :)
A második generációs modell nekem már túl nagy lett volna

„Egy szónak is száz a vége...” - Legendd

(#3) buherton


buherton
őstag

Én tavaly karácsonyra kaptam a barátnőmtől a Moto G-met. Persze, akkor még elég drágán mérték az árát. Viszont az országban azon kevesek egyike voltam, akiknek ilyen volt a zsebében, és ez jó érzéssel töltött el. Mielőtt lehurrogna valaki, ez előtt a telefon előtt egy Nokia C5-00-m volt 3 évig, ami akkor sem volt már nagy szám. A Moto G-vel nagyon meg vagyok elégedve. Semmilyen panaszom nincs rá.

tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

(#4) petipetya


petipetya
nagyúr

Gratula hozzá, eddig csak jót olvastam a G-ről. :C

"nincs rá lezsóidő"

(#5) Drenadar


Drenadar
veterán

Annyira azért nem csinál béna képet... aki fotós lelkületi válasszon egy jó kamerát, a tinik selfiejei meg lesz olyan amilyen ^^

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.