Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Chrys_


Chrys_
addikt

Ha a kooperatív harc multiban értendő, akkor ez a game már most halottnak tekinthető. Egy egyszerű Battlefield-ben nincs összjáték, mindenki megy amerre lát :)
A single player rész lehet jó lesz.

(#2) oriic válasza Chrys_ (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nincs itt kulon olyan multi amire te gondolsz. Ez egy 4 fos Left for Dead stilusu jatek lesz.

Live-Die-Respawn

(#3) ribizly


ribizly
veterán

Egészen addig érdekelt, amíg ki nem derült, hogy ez egy L4D stílusú cucc lesz.
Azt hittem egy Resident Evil VII szerű cuccot kapunk.

[ Szerkesztve ]

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#4) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Helyesbítenék: Ulf nem az Overkill-en dolgozott. A Grin "halála" után testvérével, Bo-val és Simon Viklund-dal alapították az Overkill Software-t (Payday).

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#5) oriic válasza TESCO-Zsömle (#4) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Elírás, PayDay-t akartam, köszi. Éjjel úgy tűnik nem fogott az agyam. :D

Live-Die-Respawn

(#6) VinoRosso


VinoRosso
veterán

Ezt a posh tájszólást már igazán kukázhatnák a játékokból, mert néha alig érteni. Lehet, hogy a UK-ben menő, de a világ többi része talán szívesebben hallgatna olyan szinkronszínészt akinek nem lóg ki a kapa a szájából.

(#7) ONEFREE válasza VinoRosso (#6) üzenetére


ONEFREE
aktív tag

Ez hatalmas 😂

(#8) Foglalt név válasza VinoRosso (#6) üzenetére


Foglalt név
addikt

Részben egyetértek veled, de a földművelésnél szerintem komolyabb szerepet kap az, hogy a nagyanyja az unokahúga is egyben.

(#9) pereces válasza VinoRosso (#6) üzenetére


pereces
tag

Tipikus feka / jamaicai gyökér akcentus :))

(#10) vaakuum


vaakuum
addikt

Itt mi lesz a játék lényege? Bedobnak 4 embert egy random pályára, ahol random dögök tömegei kóricálnak, és keresni kell egy kijárati pontot? Vagy fix pályák lesznek fix kijáratokkal, ahonnan x időn belül ki kell jutni úgy, hogy minden szükséges cuccot közben össze kell lootolni?

Vagy bedobnak sok embert egy pályára, akik 4 fős csoportokban vannak, és egymással is versenyt futnak/harcolnak?
:F

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.