Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) rsanyi18


rsanyi18
tag

vízforgató a kadba, és vízálló telefon a kézbe. megvan a luxus :DDD

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#2) Mate


Mate
nagyúr

Erre csak demagóg tartalmú hsz-t tudnék írni.

(#3) djculture válasza Mate (#2) üzenetére


djculture
félisten

Lássuk... olyan se volt még :D

(#4) Gubek-Einste

Olcsóbban is meg lehet valósítani, csak egy kis utána gondolás kell és már is felébe/harmadába kerül minden.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#5) zetor2000


zetor2000
senior tag

Ha abba gondolok bele, hogy idehaza sem cikk már egy FullHD 32"es TV, akkor szvsz ezt megdobhatnák egy kicsit nagyobbal is...
A 2,2M szerintem nem is annyira túlzás, lévén hogy egy faja jacuzzi idehaza is van ~1 misi.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#6) alevan


alevan
őstag

Komolyan jó ötletnek tartom.

Nálam nincs itthol TV. Mert nem nézem.Viszont szeretek kádban fürödni. Ha nem is minden nap (pl nincs annyi időm), de többször egy héten egy-egy órát lubickolok.

Mindig a tabletet kitámasztom a kád melett, és megnézek egy sorozatepizódot vagy egy-két anime részt. Van amikor csak simán beteszek valamilyen nyugtató dallamot és relaxálok (van egy hordozható és vízálló 2.0 5W-os hangszóróm).

Nekem egy ilyen fürdőszobakellék egy álom.

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#7) merkucyo válasza zetor2000 (#5) üzenetére


merkucyo
aktív tag

Akinek jacuzzy-ra futja nem a 32"-es tv-k között válogat : D

Vágjátok ki az erdő leghatalmasabb fáját ezzel a kis heringgel !!

(#8) dabadab válasza Gubek-Einste (#4) üzenetére


dabadab
titán

"Olcsóbban is meg lehet valósítani"

Japan piac. A user sokat dolgozik, sokkal tobb penze van, mint szabadideje, szakinak kiadni meg nem eri meg, mert az ottani oradijakkal csak dragabb lesz.

DRM is theft

(#9) #09819904


#09819904
törölt tag

Most már lehet végre úgy szeretkezni a fürdőszobában, hogy közben nem marad le az ember Jockey Ewing aljas húzásáról... Hogy ez mekkora innováció! :U

(#10) devil-k


devil-k
nagyúr

Idióta sznoboknak...

- mozi bolondéria -

(#11) Alchemist


Alchemist
addikt

Jobbat tudok... tökéletesen hangszigetelt fürdőkabin, zajkeltők nélkül. :)

ilyen, csak nagyobb :)

Éppen olvasok egy érdekes könyvet az antigravitációról... képtelen vagyok lerakni.

(#12) Dominó85


Dominó85
veterán

Egy fáradt, hosszú nap után beülsz a kádba, bekapcsolod a SuperBowl-t és reggel már nem ébredsz fel... megfulladtál. Tipikus amcsi baromságnak tartom...

* Péter - 06302461862 *

(#13) #72042496 válasza Dominó85 (#12) üzenetére


#72042496
törölt tag

Izé, ez japán. :D

(#14) Dominó85 válasza #72042496 (#13) üzenetére


Dominó85
veterán

Beltenyészetes amcsi eladta japánoknak az ötletet. :DDD

* Péter - 06302461862 *

(#15) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Milyen jó lenne ha megtehetném, hogy már is rendeljem

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#16) MZperX75


MZperX75
addikt

Japán,hehe megy a poresz 32"-on ,aztán mehet kádba a zsebhoki,igazi japó mantrakád ,házi mozival :DDD

[ Szerkesztve ]

(#17) ViZion válasza Alchemist (#11) üzenetére


ViZion
félisten

+1 az egész napos zaj, pörgés és monitor bámulás után pont a fos TV műsorokra vágyom... :W
Ilyen kádat kellene szerezni, amit linkeltél! :K

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#18) sphe válasza ViZion (#17) üzenetére


sphe
senior tag

+1

(#19) caprine


caprine
aktív tag

Az öcsém fönöke 16 személyes jacuzzy-t épitett be otthon :D

Ha saját szívedben nem találsz békét, nem fogod azt megtalálni a világon sehol. (SCKG)

(#20) elefant válasza ViZion (#17) üzenetére


elefant
HÁZIGAZDA

én egyébéként pont igen. Valami jó kis sport, esetleg valami főzöcskézés a tv paprikán, vagy az Ősi Idegenek egy eszement adása. Néha kifejezetten jót tesz a pszichének!

(#21) janos1988 válasza Gubek-Einste (#4) üzenetére


janos1988
addikt

Szerinted akinek a bőre alatt is pénz van, az pont az utánajárással foglalkozni. Neki kész megoldások kellenek, a pénz meg nem számít.

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#22) .mf válasza caprine (#19) üzenetére


.mf
veterán

16 személyes.... Szegény magyar főnökök... akik minimálbért kapnak papíron, mert máskülönben az adók ellehetetlenítenék őket, nem tellene se ilyenre, se luxemburgi rendszámú luxuskocsikra... Különben hogy érnék utol a nyugati életszínvonalat? Ja, hogy a hasonló szintű nyugati vezetők nincsenek ennyire elszállva? Hopsz. :U

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#23) ViZion válasza .mf (#22) üzenetére


ViZion
félisten

Ismered? Amúgy meg DE, a nyugati vezetők is pont így el vannak szállva, csak ők nem a balcsira ugranak le, hanem picit délebbre... Anno az én főnököm is panaszkodott, h nincs jó forgalom, etc... másnap meg mutogatta, h a feleségének milyen Rolexet rendelt... és nem az e-mail-es "rolexekből" :DDD Szal. felejtsük el ezt a nyugaton minden jobb, minden szebb dolgot, élj kint kicsit, beszélj emberekkel és majd látod. :K

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#24) winhate


winhate
őstag

Felesleges...

http://pouet.net/prod.php?which=5633

(#25) .mf válasza ViZion (#23) üzenetére


.mf
veterán

Kint dolgozok...

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#26) Prevent


Prevent
aktív tag

Barátok Közt mindenkinek fürdés közben! ;]

Ha jól belegondolsz a "siker" szó jelentésébe, rá fogsz jönni, hogy az nem más, mint végigcsinálni, amibe belekezdtél.

(#27) Szatyor95


Szatyor95
aktív tag

Azt hiszem nem kell féljek attól, hogy ilyenem lesz. Akkor már beépítek egy TV-t a falba, elé egy üveglapot, a kád aljába meg majd beépítek egy tárcsás mosógépet. :D

Nyugodj békében Integra!

(#28) Akula válasza caprine (#19) üzenetére


Akula
őstag

gondolom öcsédet meg a többi sorstárssal együtt feketén foglalkoztatja ;]

"Akula Sub, ready for the deep!"

(#29) Forestal


Forestal
tag

Arra mindenképpen "jó" hogy ha eddig (este vagy reggel) elgondolkodtál a napodon hogy megtervezd azt, vagy a szeretteidre gondolj vagy esetleg beszélgess is velük, vagy csak úgy ötletelj, akkor ezután már ne tedd. Hajrá: "nagy testvért" a fürdőszobába is! Ezután már csak a rötyi verzió hiányzik... szánalmas

Tudta? Chuck Norris ma is olvasta a Népszabadságot.

(#30) sitotomi


sitotomi
tag

Ha a múltkor megismert Bang & Olufsen tv lenne ott akkor fasza lenne, de így... cöh... :N

(#31) bteebi


bteebi
veterán

A képen látható TV szemre >>32", ami nem kicsit becsapós. Mondjuk én inkább egy projektort használnék helyette, ha már választani lehetne.
Bár nem gondolom, hogy túlzottan hiánypótló upgrade lenne a házimozi@fürdőszoba, ez most valamiért mégis tetszik egy kicsit - persze nem így, és pláne nem ennyiért. Fürdőszobában alapvetően fürödni kell(ene), nem pedig filmet nézni.

Vajon mi lesz a következő lépés, plazma TV a WC-be, beépített 9.1-es hangrendszerrel? A WC csésze lehetne a mélynyomó :DDD.

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#32) Hintalow


Hintalow
senior tag

Gondolom amúgy azért 32' tv, meg egyszemélyes kád, mert Japánban egy nálunk még normálnak mondható 70nm körüli tömbházlakás már luxuskategória, a saját ház meg (ha nem falun van, hanem városi agglomerációban) felső kategóriás embereknek adatik meg.
Egyszerűen nincs annyi helyük.

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#33) bteebi válasza Hintalow (#32) üzenetére


bteebi
veterán

Ez mondjuk jogos, de a képen lévő TV szerintem akkor se 32"-os.

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#34) csib41 válasza bteebi (#31) üzenetére


csib41
aktív tag

Nem kell oda mélynyomó. Az ügyesebb felhasználók egy erősebb tolással megoldják a robbanó gránát hangeffektusát. :DDD

(#35) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

A hülyének is megéri! Vagyis, csak nekik. :DDD

(#36) sys25


sys25
aktív tag

Tv a fürdőbe?Oszt' minek?Comedy Centralos 20-25 perces sorozatokat még csak csak megnéz rajta az ember,de hogy egy Gyűrűk ura bővített változat alatt oszlásnak indul a vízben a tulaj az fix! :DDD
Arról meg nem is beszélve,hogy vizes pattogatott kukorica milyen rossz! :D

[ Szerkesztve ]

(#37) Alchemist válasza sys25 (#36) üzenetére


Alchemist
addikt

:DD

Éppen olvasok egy érdekes könyvet az antigravitációról... képtelen vagyok lerakni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.