Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) aram01


aram01
nagyúr

Pont most készülök monitort venni,az az acer elgondolkodtatott

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#2) Ste válasza aram01 (#1) üzenetére


Ste
addikt

Részemről nem éri meg az árát, ráadásul Tv-ben szerintem a TN+film panel gyengeségei nagyon zavaróak.
3 hasonló monitorom is volt Tv tunerrel, egyiket sem kérném vissza.

A widget-ek ötletesek, egyedül talán a videó lejátszó képessége ami részemről piros pontot érdemel.
Ennyiért azonban tuti nem venném meg :(

(#3) TK36


TK36
aktív tag

"..újra a régi helyén találjuk az Intert, Delete, ...". - nem Insert akarna lenni? ;)

(#4) Boxi88 válasza Ste (#2) üzenetére


Boxi88
őstag

A widgetes megoldás tényleg ötletes, de az ára azért elég húzós. :U

Ez a K120-as billentyűzet olyan ódivatú hatású, hogy még véletlen sem kéne. :W

(#5) fateless


fateless
veterán

Ez a monitor nagyon tetszik, le a kalappal előtte! :C
Bár még drága, de remélem, sokan lemásolják az ötletet.
TK36: Nem, az direkt lett "Intert"-nek írva :W Legközelebb nyugodtan küldd el privátban a cikk írójának, ha hibát találsz, nem kell mindenki előtt tenni ezt. Te sem örülnél, ha minden gépelési hibádat a nyilvánosság előtt rónák fel neked. :U

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#6) Male válasza fateless (#5) üzenetére


Male
nagyúr

Szerintem Rudi nem hal bele, hogy ide írta... legalább nem kap róla 2000 privit.
Talán célszerűbb is ideírni éppen ezért... aztán ha javításra kerül, akkor meg kitörölni a hszből (vagy az egész hszt, ha nincs benne más.)... vagy beszerkeszteni, hogy köszi javítva.

(#7) DasH_001 válasza aram01 (#1) üzenetére


DasH_001
tag

Annyi pénzért érdemes valamilyen normálisabb panellal ellátott monitort vásárolni, pl. Dell U2311H 76e, vagy Dell U2410 129e. Én előbbit fogom venni egy hónap múlva, ha minden jól megy.
Ezek az IPS-alapú panelek egy TN-hez képest színhelyesebbek, betekintési szögeik pedig sokkal nagyobbak.

Ha jól tudom, akkor a nem budget LCD TV-ket is hasonló technológiájú panelekkel szerelik. (IPS vagy MVA alapú)

(#8) tuskooo válasza fateless (#5) üzenetére


tuskooo
addikt

Na te vagy az első, aki belekötött abba, hogy itt hívta fel vki a figyelmet az elgépelésre...nem szokott ezzel baja lenni senkinek sztem. :U

(#9) aram01 válasza DasH_001 (#7) üzenetére


aram01
nagyúr

Ez a Dell U2311H nem is hangzik rosszul

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#10) lujó55


lujó55
őstag

72000-ért a Samu BX2431 simán jó vételnek számít. Alap LEDes, semmi extra, azt tudja amiért veszik.

(#11) M107


M107
addikt

LG tvre...
Október és december között a Computer Emporium Kft.-nél vásárolt példányokra öt év garanciát adnak.
UI: a többi biztos hamarabb beadja a kulcsot
:Y
Nevetséges márka kijelöli hol vedd meg és akkor jár rá + 2év :R
Nálam amúgy is halott márka az Lg de én ez már a fogyasztóvédelem határait surólgatja
Mi az hogy egy kereskedőnél kapok +2 évet :W
Ha máshol veszem akkor nem jár a +2 év :F
Okos Lg magyar support.....
Died LG died

[ Szerkesztve ]

A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

(#12) luw2win


luw2win
őstag

Az az AMD-s MSI laptop nagyon jó 140k-ba :K

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#13) csibor válasza luw2win (#12) üzenetére


csibor
őstag

Akkor már inkább Dell M5010 3 év garanciával,mondom ezt úgy 4 éve ennek az elődjét használom.

(#14) Taky válasza tuskooo (#8) üzenetére


Taky
senior tag

Én mindig privátban jelzem a hibákat, de ezt mindenki döntse el maga, hogy hogyan teszi ezt...

"Tökéletes program nem létezik, csak olyan, amelynek még nem találták meg a hibáit." Pascal

(#15) Ste válasza M107 (#11) üzenetére


Ste
addikt

Te is nagyon otthon vagy a témában.
Acer ugyanezt csinálta amikor behozta a mostani Timeline szériát. A megjelenést követő hónapokban alap 3 év gart adtak a gépekre, de csak pár hónapig, s csak a hivatalos kereskedőknél.

Sok helyen divat, hogy több garit, egyéb kedvezményeket adnak ha náluk veszed meg a terméket. Ennek semmi köze a minőséghez vagy a várható meghibásodáshoz.

(#16) .mf válasza lujó55 (#10) üzenetére


.mf
veterán

Simán jó vétel? Ne röhögtess, olcsóbban kapsz 23", szintén FullHD, de IPS monitort!
(a már emlegetett Dell U2311H)
Ennyiért egy sima TN, még ledekkel is, aránytalanul drága, nemhogy jó vétel!

tuskoo: azért lehetett volna kicsit finomabban is megfogalmazni.

M107: te aztán jólmegaszontad, ecsém...
A Computer Emporium a disztribútor, hazai márkakereskedő. Az, hogy máshol azok a kiskerek, akiknek ők szállítják a monitort, nem adják rá a +2 év garanciát, azért okold a kiskert, mert ők nem adják tovább a garanciát.

Cikk kapcsán btw: Bluechip a Computer Emporium kisker részlege

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#17) Perillustris


Perillustris
senior tag

"És ezzel még csak kezdődnek az érdességek!"

Akkor én most getzi vagyok vagy sem? :DDD

[ Szerkesztve ]

Perillustris

(#18) BloodRay válasza M107 (#11) üzenetére


BloodRay
veterán

Na most számolj el 10-ig lassan.
A a cikk félrevezető, hibás.
Minden LG LED tévére 19"-os mérettől(hivatalos magyarországi forgalmazású modellekre, tökmindegy hol veszed) 5 év teljeskörű garancia van.
Szóval ez egy igen jó akció, csak esetleg tájékozódni kéne, nem mindjárt fikázni...

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#19) Thome


Thome
addikt

Az az Acer tetszetős egy jószág... :K Csak az ára nem tetszetős, annyira. :B :D

(#20) ober


ober
csendes tag

Notebook :fél éves Toshiba Satellite eddigi hibalista:Winchester(2szer)csere,optikai meghajtó csere,webkamera javítás,END-gomb beragad,monitor furcsa dolgokat csinál,valszeg el fog romlani.Ehhez tartozik ugye az adatvesztés,az út és telefonköltség,a hiába előfizetett internet.
És ez párosul egy nehezen elérhető,átveréssel bepróbálkozó,kamuzó szervízzel,aki a 3 javítást 1-nek ír be,hogy ne kelljen cserélni,máshova küldözget,rosszabb alkatrészeket rak az eredeti helyére,stb.

Tehát ezt a márkát senkinek nem ajánlom!!!

(#21) sanzi89 válasza ober (#20) üzenetére


sanzi89
addikt

Ez sajna nem a Toshiba sajátja, HP szervíz hasonló érdekességeket művelt egy Pavilion géppel...

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#22) Thome válasza sanzi89 (#21) üzenetére


Thome
addikt

Az Acernél pedig szó nélkül mindent cserélnek ami hibás, nincs szájhúzás.

De azért tessék továbbra is szidni, hogy szar-köcsög Acer... :U (Ezt már nem neked szántam.)

(#23) ober


ober
csendes tag

A rossz tapasztalatokat is meg kell osztani másokkal,minél kevesebben vesznek ilyesmit,annál hamarább kerül az ilyen forgalmazó a pöcegödörbe.

(#24) Thusor válasza ober (#23) üzenetére


Thusor
őstag

Most akkor erre én is hozhatok ellen példát. 2 év garancia lejárta után Toshiba gépen a zsanér elfáradt és lötyögni kezdett...teljesen ingyen kicserélték ott helyben a Technotrade-ben és nem szóltak semmit sem.

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#25) cellpeti


cellpeti
veterán

Mi a fenének egy monitorra OS? :U

Tigris, tigris, csóvafény...

(#26) ober válasza Thusor (#24) üzenetére


ober
csendes tag

Igen.Pont az említett céghez vittem én is,a 320-as winchester helyett 250-est kaptam.Először tagadták,aztán azt mondták,előtte is olyan volt benne,végül azt modták,hogy azt küldenek nekik,ami raktáron van és ezt küldték.A wincheterre szerintem másik fedelet is raktak,mert ez sehogy nem passzol rá.Igazi takony munka.
A cserébe kapott optikai meghajtó szintén ugyanez,zajos,dl-rw-t nem viszi,de azt nem is hajlandóak kicserélni.
A webkamerát kókány módon ragasztották vissza,tiszta ragasztós ujjlenyomat.
Az end gomb leragad.A kijelző elmegy és furcsán jön vissza, a végét járja.Ha elromlik hova vigyem?Ezekhez?Képesek lennének junoszty tévét tenni a helyére.
Cserére nem hajlandóak,pedig ez a szar egy selejt.Alig merem használni,nehogy még valami elromoljon rajta.
Természetesen minden fórumhoz fordulni fogok,a fogyasztóvédelemnél feljelentést teszek és addig fellebbezek,amíg igazat nem adnak.
Nekün a spórolt pénzünkön vett szemünk fénye volt,nekik egy következő palimadár.

[ Szerkesztve ]

(#27) talpalavalo


talpalavalo
aktív tag

Hogy ne kelljen hozzá, pl külső lejátszó, meg miért ne? :)

(#28) cellpeti


cellpeti
veterán

Amennyit beleöltek abba a widgetes szarba, annyiból felvértezhették volna más monitorokra való jó tulajdonságokkal

Tigris, tigris, csóvafény...

(#29) eszterencs


eszterencs
HÁZIGAZDA

Most hétvégén elmarad a hazai pálya, csak azért szólok, hogy ne hiányolja senki.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.