Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) blueMerle


blueMerle
veterán

Igencsak alap modell, talán még sikeres is lenne, ha mondjuk egy TFT kijelzöt belepakoltak volna...Miért kell ugyanazt a modellt kihozni 1000x? Legalább már az legyen ALAP hogy a kijelzöt napon is lehessen látni.

(#2) Ricardo


Ricardo
félisten

Ezt én sem értem minimális változtatás, és kiadják új néven :(

(#3) Athos07


Athos07
senior tag

Hát még a j230i hogy megfogja kérdőjelezni ennek a létjogosultságát... sokkal jobban néz ki, remélhetőleg jobb a kijelzője, és leglább rádió van benne. És az sem lehet drágább.. :U

''I never ever wanna grow up / Old people make me wanna throw up.''

(#4) (An)Dante


(An)Dante
őstag

A J300i-nél butábbi modellt kiadni fiataloknak és ''átalgos'' felhasználóknak felesleges..
Persze van olyan réteg, akik a telefonjukkal csak hívni akarnak. Például a nagyim sem éppen egy technokrata alkat, viszont nincs is olyan sas szeme, hogy egy bélyeg méretű kijelzőről olvasgasson.. :(

Ne arról írj amiről azt hallottad, hogy...

(#5) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Én azt nem értem, hogy a SE miért csinál még mindig ilyen gyenge alap telefonokat, a nokia már tanult a 3510i kijelzőjének hibájából, és mostanra már még a legalapabb telefonjainak is szép képe van viszonyleg.De pár éve még a első szineskijelzős telefonoknál voklt ilyne probléma, hogy nem lehetett napsütésben jól látni a kijelzőt

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#6) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Most vettem csak észre (An)Dante új titulusát.
Gratu!!! :C
A cikkben azt írod, h. nincs benne e-mail, viszont az egyik képen szerepel, h. 0 (olvasatlan :F ) e-mail van. Nem értem?!


A telefonról.
Oké, h. alapmodellről beszélünk, de soha nem fogom megérteni, miért ad ki konkurenciát a SE saját magának is?
Egy árban vannak: T290, J300, J210... :F

Samsung Galaxy A54

(#7) blueMerle válasza Viktor0610 (#6) üzenetére


blueMerle
veterán

Lehet hogy a vállaton belül a vezetök arra fogadnak, hogy melyik lesz a befutó :D

(#8) (An)Dante válasza Viktor0610 (#6) üzenetére


(An)Dante
őstag

Viktor0610, köszi! ;)

Azt a képet csak félreértetted. Arról van szó, hogy 10 e-mail cím tárolására képes a teló, és abból egy sincs megadva. Tehát nem az olvasatlan leveleket jelöli.. :(

A J300i, ugyan nem szép a hurokantennája miatt, de a lehető legjobb á/érték arányú low-end SonyEricsson teló.. :R

Ne arról írj amiről azt hallottad, hogy...

(#9) ragazzo


ragazzo
őstag

A sok fikázás után leírnám, hogy igenis van igény a telefonra.Legalábbis a mi eladási statisztikáink ezt közvetítik felém.Nem tud sokat,de nem is kerül sokba.Sok embernek ennyi bőven elegendő, és nem akar D600 tudású telefont.

Linux hogyanok kezdőknek közérthetően http://linuxhogyanok.blogspot.com

(#10) (An)Dante


(An)Dante
őstag

De csak azért, mert a Vodánál nem kapható a J300i.. Ha megnézed a Pannon kínálatában olcsóbban kapható a J300i..Ha ezt veszed alapul akkor a teló egyáltalán nem olcsó!

A készülék tudása bőven elegendő sokaknak. Sebesség terén lehetne javulás és a kijelző fizikai mérete lehetne nagyobb.

Ne arról írj amiről azt hallottad, hogy...

(#11) Ricardo válasza ragazzo (#9) üzenetére


Ricardo
félisten

Nem az a lényeg hogy nincs szükség ilyen telefonra, hanem hogy már van ilyen kategóriájú telefonja az SE-nek.

(#12) Zoli bácsi


Zoli bácsi
őstag

Aki ilyen telót vesz, az nem nagyon fog MMS-ezni, meg képeket nézegetni. Miért nem tudnak monokróm kijelzős telókat gyártani? Ebben a kategóriában tökéletes lenne. Lehet jobban lenne rá igény, ha egy jól látható mono LCD-t raktak volna bele.

(#13) cousin333 válasza Zoli bácsi (#12) üzenetére


cousin333
addikt

Így van. Nokia 3310-est a népnek :). Nagymama usernek bőven elegendő (mellesleg nekem is ilyen van :) ). Utángyártott Li-Polymer akksival könnyű, és ca. 1-2 hétig bírja egyvégtében. Ráadásul, ha ma veszel, egy ilyen SE csodát, lehet, hogy mikor tönkremegy, az én most 4,5 éves Nokiám még mindig jól fog működni ;].

Tetszik az aláírásod...

[Szerkesztve]

"We spared no expense"

(#14) mrlujoak


mrlujoak
veterán

Én már csak a J210i-J300i harcán kívül a J100(i) helyére és sikerességére lennék kíváncsi.
Mobilt a népnek? Ingyen?

Mellesleg a T300/310 is mekkora sikermodell volt az akkori piacon is, annak ellenére, hogy már akkor is léteztek lényegesen gyorsabb menüvel piacra dobott mobilok.

Aztán még itt van a J220i, J230i is. Mindegyik modell apróságokban tér el. Gondolom akinek veszik, megkérdezik tőle, hogy legyen-e benne rádió? Ha igennel válaszol. akkor megveszik neki a J230i-t. Ha nemmel, akkor megkérdezik, legyen-e benne infra port.
Ha az sem kell neki, akkor jöhet a J220i, ha igennel felel akkor meg marad a J210i.
Talán ezen piaci stratégia vezérelte a SE tervező és marketing gárdáját.
Aztán meg ha ennyi tudás sem kell, ekkora kijelző sem, akkor marad a low-end kategória leglow-enddebb SE modellje a J100(i).

Így már kicsit érthetőbb a termékpolitika nem?

És amikor majd eljön az az idő, hogy a vásárlás előtt mi állíthatjuk össze a telónkat az extra listákról, mint a személyautóknál. Csaképpen nem szivargyújtót, meg tetőcsomagtartót, hanem IrDA-t vagy BT-t, illetve plusz memóriát, vagy mégtöbb színű kijelzőt rendelünk majd a nagyon alap telefonverziókhoz.
Gyakorlatilag a Symbianos és Windowsos telók szoftveres része már ilyen, ott már a progikat én vátoztathatom...

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#15) blueMerle válasza mrlujoak (#14) üzenetére


blueMerle
veterán

Hm, érdemes elgondolkozni azon, amit írsz, van benne valami. Egyébként bennem némileg szemléletet váltottál.

Es üdvözlet a fórumon! :))

(#16) mrlujoak válasza blueMerle (#15) üzenetére


mrlujoak
veterán

Kösz az üdvözletért, bár a háttérben már régóta vagyok.
Nem csak itt.

A szemléletváltás pozitív vagy negatív volt?

üdv
mrlujoak

[Szerkesztve]

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#17) blueMerle válasza mrlujoak (#16) üzenetére


blueMerle
veterán

Mindenképp pozitív :)

(#18) acer_


acer_
aktív tag

A cikk elso oldalan:
'Már a japán-svéd házasság egyik első közös gyermekében, a T300i-ben is találkozhattunk vele.' T300-ra, vagy T68i-re gondolsz? T300i legjobb tudomasom szerint nem volt. (Utanakerestem, van ra par talalat, de T300-ra ezerszer tobb.. :F) :R

(#19) mrlujoak válasza acer_ (#18) üzenetére


mrlujoak
veterán

Na az ''i'' tag itt is felütötte a fejét.
Néha a T610, T630 után is ''i'' kerül. Mellesleg teljesen igazad van, tényleg T300, T310, T230(...) és T68i van.

A Nokia 6103-as cikkben már mélyen belemásztam a témába a szerkesztőkkel, bár ott az ''i'' tag honannjövetele volt a fő téma. Ezt már meg sem mertem itt említeni, mert lehet hogy ezt is szőrszálhasogatásnak titulálta volna egyik moderátorunk...

Nade ne offozzak, tényleg igazad van, én is várom a szerk. váleményét...

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#20) Viktor0610 válasza mrlujoak (#19) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Elég legyen!!! :(((
Ne válaszolj!!!

Samsung Galaxy A54

(#21) mrlujoak válasza Viktor0610 (#20) üzenetére


mrlujoak
veterán

OFF

Elég legyen!!!
Ne válaszolj!!!

Moderáld magad moderátor!
:(((

Ha a vélemény már nem vélemény legalábbis neked, akkor nics helyed a fórumon, pláne nem moderátori minősítésben.

Miaz hogy ne válaszoljak?! Három felkiáltójellel?!

Ha nem bírod a kritikát, vagy nem vagy igazán benne a témában akkor ne írj, és én nem tudok mire válaszolni.
Ha meg problémád van: mrlujoak@freemail.hu
Keress meg, ott tisztázhatod a problémád. Ne egy törvényes, mindenki által elérhető és szabadon használható, no és mások jogainak megsértéséig szabadon véleményt nyilvánítható fórumon(okon) írogass!
Ja, ha ebből indulunk ki, mindkét mondatod a személyes, szabad véleménynyilvánítási jogom földbetiprását jelenti!

Kérem a többi Moderátort moderálják már egy kicsit a társukat.

mrlujoak

ui:
nyugodtan válaszol...

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#22) blueMerle válasza Viktor0610 (#20) üzenetére


blueMerle
veterán

ajajjjj...

igazat adok neked abban, hogy mrluojak szinte sportot üz a ''i'' betüjével, és unalmas, de viszont neked mint moderátornak erösen tartózkodnod kéne ilyen ''erőfitoktatástól''.

Szerintem higgadj le, és bannold, azt nem látja nyíltan senki :DD

(#23) mrlujoak válasza blueMerle (#22) üzenetére


mrlujoak
veterán

Again off:

acer_ írta, vette észre és tette szóvá:

A cikk elso oldalan:
'Már a japán-svéd házasság egyik első közös gyermekében, a T300i-ben is találkozhattunk vele.' T300-ra, vagy T68i-re gondolsz? T300i legjobb tudomasom szerint nem volt. (Utanakerestem, van ra par talalat, de T300-ra ezerszer tobb.. )

Én meg csak válaszoltam rá. Ugye hogy nem csak ÉN foglakozom az ''i''-kel?!
Ez a fórum lényege.

Az ''i'' betű meg fontos, hiszen akár a Nokiánál 6230 vagy 6230i, nem mindegy, akár a Siemens-nél, akár a Sony Ericssonnál, T68i vagy T68m netán T68...

Szerintem te is kiakadnál, ha mások űznének sportot az ''i'' tag össze-vissza használatával.
Pedig csak egy egyszerű példa:
www.sonyericsson.hu

''Szerintem higgadj le, és bannold, azt nem látja nyíltan senki''

Ez meg nem volt szép!

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#24) blueMerle válasza mrlujoak (#23) üzenetére


blueMerle
veterán

1. Elég hosszú ideje fórumozok itt már ahhoz, hogy ismerjem Viktort és a stílusát. Biztos nem fog bannolni, ő pedig érti a viccet, én pedig vicceltem.

2. Én kedvelem az újoncokat, én is voltam az a ph!-n, és még most se vagyok egy addikt vagy félisten, de már hosszú évek óta fórumozok más külföldi fórumokon, egy helyen pedig moderátori minősítéssel (a világ egyik legjobb mobilportálján, amely egyébként cseh, de nem fogom itt reklámozni :) ) Vagyis tisztában vagyok avval, mekkora felelősség valakit minősíteni, vagy beszólni neki, ha moderátor vagy. Viktor szerintem már K.O. az i betüktöl, és megunta a dolgot. Ennyi. Ő is ember úgy mint Te vagy Én, saját véleménnyel. Aztán lehet a véleményével nem egyet érteni, de jelenleg ő itt moderátor, a dolga a rend fenntartása. Ez a téma pedig ki lett tárgyalva máshol, minek többet írni róla ITT? Ezért válaszolt úgy ahogy. :)

Evvel befejeztem az ''i'' betük körüli vitát, nem kívánok többet írni evvel kapcsolatosan.

Jah és te pedig tanuld meg a vicc vagy a hecc fogalmát :)

[Szerkesztve]

(#25) mrlujoak válasza blueMerle (#24) üzenetére


mrlujoak
veterán

Még mindig off...

Nézd, szerintem ne keverjük bele, hogy itt, jelen fórumon ki milyen rangban van, mert igaz hogy újonc a minősítésem, de csupán erre a nickre...
A PH fórumjait nem nagyon használtam, mostanában is a túl sok hiba miatt írogattam és regisztráltam újra.

Ha egy cikkben elírás, téves info, vagy sértő közlés történik, akkor azt itt lehet megtárgyalni.

Ha valakinek elege van egy témával kapcsolatban, akkor - eleve nem élhet vissza moderátori minősítésével - nem nézi, nem veszi fel a témát, csak elolvassa, megnézi hogy nem mod elvbe ütköző-e és kész, továbbmegy.

Na Viktor nem ezt tette. És ami a legfájóbb, hogy nem magánemberként tette a nem igazán kultiválható megjegyzéseket.

''Ő is ember úgy mint Te vagy Én, saját véleménnyel. Aztán lehet a véleményével nem egyet érteni, de jelenleg ő itt moderátor, a dolga a rend fenntartása.''

A dolog irónikus, Ő okozta a rend ''bontását'' és amikor saját véleményt ír, akkor írjon azt, és ne utasítson senkit rendre, csakazért mert magánemberként unja a dolgot.
Ez a fő különbség.

''Ez a téma pedig ki lett tárgyalva máshol, minek többet írni róla ITT? Ezért válaszolt úgy ahogy. ''

mármint melyik témára gondolsz? Arra hogy ebben a cikkben rosszul van írva a T300 neve?
én még nem láttam ilyen kitárgyalt topikot...
Ha a 6101-6103-as Nokiás ''lenyúlta'' témára gondolsz, olyan topikot sem láttam még, ahol bőven kitárgyalták volna a SE állítólagos ''i'' lenyúlását.

A hecc és vicc fogalmát köszönöm, elsajátítottam már elmúlt éveim során.


De nem is értem miért tartunk itt?

Ja emlékszem, mert valaki mindig beleköt az ''i'' betűmbe...
De akkor ne is nézz még csak véletlenül se egy SE reklámra hirdetésre, mert abban is van i tag...

mrlujoak




Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#26) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Itt v.ok...
Lenyugodtam...


Nem erőt akartam fitogtatni, csak már a fülemen jön ki az i-téma.
A hsz.-omra adott reakciódból az jön le, h. nagyon figyelsz a részletekre.
Elnézést kérek, h. ezt nem bettem észre, nem tulajdonítottam ennek jelentőséget.
Mégegyszer bocs...

Samsung Galaxy A54

(#27) DTF válasza blueMerle (#24) üzenetére


DTF
aktív tag

Már egy ideje figyelemmel követtem az ''i''-s problémádat, de szerimtem most már ideje lenne túltenned magad rajat! Igazad van! Te értesz hozzá! Tudod a frankót! Akkor meg miért kell újra és újra felhozni ezt amúgy lényegtelen, üres témát! Csak ennyi.

DTF

(#28) mrlujoak válasza Viktor0610 (#26) üzenetére


mrlujoak
veterán

Elhiszem hogy a füleden jön ki a téma, és gondolom mennyire ''szőrszálhasogatásnak'' hat néhány hozzászólásom, de hát a részletek mindig fontosak.
Abban az icipici - akár ''i'' betűben - betűkben, írásokban, dolgokban nagy jelentés lakozik.
Gondoljunk csak bele. A lényeg mindig az apróbetűs részben van.

Örülök, hogy végre elássuk a csatabárdot, noha soha haragudtam rád mint emberre, csak mint moderátori minősítésedbeni hozzászólást megfogalmazóra.

A részletekre talán kell figyelni talán nem. Gépész (autotechnika;biztonságtechnika) vénám miatt vagyok kihegyezve a részletekre.

Üdv.

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#29) Viktor0610 válasza mrlujoak (#28) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ok, köszi... :R

Samsung Galaxy A54

(#30) blueMerle válasza DTF (#27) üzenetére


blueMerle
veterán

nem en beszéltem erröl, hanem mrluoajk !!!!! :((( :((( :(((

[Szerkesztve]

(#31) mrlujoak válasza blueMerle (#30) üzenetére


mrlujoak
veterán

szerintem is elírta, nekem akarta küldeni.

Bár pont DTF-féle tartalmilag nulla hozzászólásokért vagyok dühös...

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#32) mrlujoak válasza blueMerle (#30) üzenetére


mrlujoak
veterán

Huh, látom cenzúráztad magad... :DDD

nemgond szerintem úgyis sűrűn elnézést kér tőled, mert mint írtam szerintem nekem címezte...

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#33) blueMerle válasza mrlujoak (#31) üzenetére


blueMerle
veterán

rendben de ez másoknak úgy jön le hogy én vagyok a hunyó, és még nem is javította ki magát! Ez dühít, na mindegy. Ha lehet mostantól ebben a témában koncentráljunk a J210i-re ha kérhetem. :)

(#34) mrlujoak válasza blueMerle (#30) üzenetére


mrlujoak
veterán

bár újra szőrszálakat fogok borzolni:

a #22 és #30 ban írtakra utalva.

mrlujoak a hivatalos nevem. MRlujoAK így talán könnyebb... :))

üdv: mrlujoak

[Szerkesztve]

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#35) mrlujoak válasza blueMerle (#33) üzenetére


mrlujoak
veterán

Koncentrálok, koncentrálok...

J210i J210i jé, Sony Ericsson!

Bocsi csak oldom a hangulatot. De legalább ez témába vág nem?

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#36) DTF válasza blueMerle (#30) üzenetére


DTF
aktív tag

Elnézést kérek, nem rád akartam válaszolni, hanem az ''i''-s gyerekre. Téves hívás! (de azért nem kéne ennyire kiakadni, rájöhettél volna, hogy nem rólad van szó)

DTF

(#37) blueMerle válasza DTF (#36) üzenetére


blueMerle
veterán

Tudod ha téves volt, akkor azonnal javítanod kellett volna!!! :((( Nekem is volt némi közöm a témához, így írhattad volna nekem is. Mindegy, peace :)

(#38) mrlujoak válasza DTF (#36) üzenetére


mrlujoak
veterán

off:

Az ''i''-s gyerek meg vette a lapot. Tudtam hogy nekem írtad, csak azt nem tudom, hogy minek.

De ha neked sem annyira fontos az ''i'' tag, akkor majd eladok neked egy 6230i Nokiát, és adok helyette egy 6230-at. Nemhinném hogy teszene a dolog.

Vagy hogy SE berkekben maradjunk.

Megveszel tőlem egy SE W800i-t és adok egy W800-at, vagyis adnék érte, mert kereskedelmi forgalomban nem kapható, tehát max egy W800 dummyt kapsz, mert ugye prototípust nem adnak ki a gyártók a kezükből.

Csak ennyit az ''i'' tagokról, majd ha buknál rajta több tízezer forintot, akkor jobban megbecsülnéd!

Ja, az ''i''-s gyerek nem is igazán gyerek, meg neve is van. mrlujoak.

Na mentem, töltöm a DVD CAM-em mert menek a Kongresszusi Központhoz, ahol a Nokia N-Series exluziv bemutatója várja a regisztrált érdeklődőket...

Az ''i''-s gyerek. :DDD

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#39) DTF válasza mrlujoak (#38) üzenetére


DTF
aktív tag

Már egy kicsit idegesítő volt ez az ''i'' betűzés, így hát kiontottam magamból vmit.
Nem éppene Nokiáknál alkalmazott ''i'' betűra gondoltam (mert ahogy, leírtad nem mindegy, hogy 6610 vagy 6610i), hanme az SE-knél használtakra.

Egyébként én is töltöm a DVD Camcoderem, csak én nem N-series bemutatóra megyek (azt megtehetm bármikor a jövőben), hanem megnézem (lefilmezem) a Dunát, mivel a közeljövőben nem biztos, hogy látok még ilyet! :C :C :C

[Szerkesztve]

DTF

(#40) 227


227
csendes tag

Sziasztok!

Legyenszíves, segítsen, aki ismeri ezt a telót, ma vettem egyet anyámnak, itthon ki akarom cserélni a SIM kártyát, de az útmutató ellenére sem tudom levenni a hátlapot. (Az űtmutató szerint egyszerűen le lehet húzni a telóról.) Mi a trükkje?

Előre is köszi!

(#41) Bog válasza 227 (#40) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Na, látom ide is beírtad:)
Simán csak izomból le kell húzni a hátlapot. Használd a teljes tenyeredet hozzá.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#42) mrlujoak válasza DTF (#39) üzenetére


mrlujoak
veterán

off

SE-éknál sem jobb a helyzet, mint írtam, hisz az i tag nélküli mobilok általában pár darab, termékbemutatókra járnak és nem eladóak, hisz protodarabok.
Na épp ezért nem mindegy hogy veszel tőlem egy W800i-t és kapsz, vagyis nemkapsz egy W800-at... :)

Az N-Series Exclusive bemutató pedig kivételes volt , Varsóból érkeztek, hivatalosan még nem is írhatok róla.
Csak annyit, profi bemutatás N70/71 N80 N90/91/92 és még sok más...

A Duna meg megvolt. :))

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#43) Bog válasza mrlujoak (#42) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Nem baj, mi majd írunk róla:)

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#44) mrlujoak válasza Bog (#43) üzenetére


mrlujoak
veterán

Hajrá!!

A kritika meg majd utána jöhet nem? :))

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#45) Bog válasza mrlujoak (#44) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Szokás szerint:)

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#46) AMD Power


AMD Power
titán

Most ezt használom. Komolyan mondom sokkal szebb mint az anyám J230i-e. Jobbak a gombok. Bár ez joy-s de sokkal szebb. Egyenlőre ez lesz az én kis telefonom.

Hála papi77 fórum társnak! :C :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.